Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 nie znam cię człowieku
1
@MesQueUnClub96 a kto to? znowu jakiś nowy?
3
jak nie jakaś morata to inna adama, litości
53
@Damian11 jak tu się łapkę w dół daje
@wpwelement @codemat oddajcie minusy
1
@Rust_Cohle typowa kotwica, nie dość że nie pomoże to jeszcze osłabi, chociaż w tym przypadku to chyba wzmocnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bobo25 ehh amatorzy.. a wystarczyło wklepać eva elfie next to computer guy
3
@Bocheno1 dopóki nie było irona to się chwalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/7f846a909a161.png
#odczepciekotwice
2
@clyde od początku wiedziałem że wbiertal dostaniecie przez kotwice irona
0
@clyde żeby móc się z was śmiać ;x
1
@clyde proszę nagrać wszystkie mecze, powinniście mieć takie opcje na konsoli, no chyba że plejka za biedna na takie bajery to nagrywajcie z rąsi
0
@clyde mocną kotwicą, stawiam w ciemno że zawali mecz
0
@clyde jak on normalnymi zawodnikami grać nie potrafi, to czego wy oczekujecie od niego na wirtualnych plackach których trzeba rozwijać xD
1
@Rust_Cohle z tą ironowska kotwicą to wy nie pogracie tylko przegracie xD
1
@Commandement wuja siądzie, zacznij w niedzielę po 16 to część za free dostaniesz
3
@JimMorrisonFCB na yt masz cały 13 posterunek, idealny na nocki w robocie
7
@Nazio87 wprowadziłeś bazyliszka do komnaty tajemnic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20
@ViscaDelFritz1983 a mówili żeby ufać medykom.. no to zaufam tym 15
1
@IronSanHybrid najpierw w statki się nie możesz pogodzić z porażką a teraz w fife, typowe
1
@bartas97 nie powielaj głupot tego pajaca konopa, wardega już się za to zabrał i nic się tam nie zgadza poza tym, że rudy jest debilem żeby wysyłać jakieś chore wiadomości, ale nie do nieletnich, bodajże jedna była na portalu gdzie nie było wymogu 18 lat przy rejestracji, i jak ogarnął to przepraszał i przestał, poza tym wiadomości od lasek przed zablurowane, a na pytania o pokazanie ich reagują żeby im dać już spokój
0
@IronSanHybrid dałbym ci łapkę w dół za ucięcie w najlepszym momencie, gdzie reakcja!?
0
@UncleDrew miała być ręka kurłła
4
@Medium https://zapodaj.net/images/98b8c23f19024.png
0
@IronSanHybrid pogódź się z porażką, a państwa-miasta czy co to za gra była jechałeś z googlem, nikt normalny takich haseł by nie podawał
1
@Borneo tak właśnie myślałem że szczepionki skracają życie
0
@IronSanHybrid wbiertal w statki dostałeś ode mnie i teraz jeszcze statek na pionka bierzesz, gen przegrywa u ciebie wiecznie żywy widzę
0
daniel vega cintas
0
@Rewolucja123 na tym etapie już nie ma słabych drużyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Brać Gaye, a Albe odpalić do jakiego PSG i wszyscy szczęśliwi
2
@Rust_Cohle cicho bo mnie rozpozna