Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan o wuj ci chodzi, jedyny zarzut do main eventu to to że był krótki, ale chociaż full akcji, teraz lesnar będzie miał wyczekiwany program z lashleyem, i w końcu ten big e bez pasa bo to porażka była
0
Jak można zapomnieć jak się skacze, to nie piłka nożna kurłła
14
https://zapodaj.net/images/88986878cfdc8.png
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11150984#comment-11150984
to nie są przelewki, ja też dziada do sądu podałem i do dzisiaj buli
https://zapodaj.net/images/ea42413b26bba.png
1
@MesQueUnClub96 dwie
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/-dGXENUNRl8s01SnG3hmT5l-APn0XJ3CvMKYf8JHBZ3-ArPrpQE8AVC2aY-MglN7Js74zg_yOqMThVtm6J1tzuwesQ2op4xm3K1na23jpt40l6w
2
@Barca1992 no i mi wrócił ból głowy
1
@Vebrol to jest jakaś inna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@MesQueUnClub96 można, tylko trzeba rano wstawać.
jak odświeżysz lub otworzysz w nowej karcie, to zamknięcie tego okienka nie cofa cię
1
@Hubsao wczoraj wieczorem jak mnie zaczynało brać choróbsko wbiłem 11 winów w fut champ i jeszcze 4 zostały, ale już nie miałem siły ;f
4
@GeneralXavi nie warto, padlina
1
Ja tylko przypomnę że Bartek go kilkukrotnie usiłował wcisnąć w powrót Neymara, więc zdanie "24-latek mógł zacząć się zastanawiać, czy Barça nie podpisuje z nim kontraktu tylko po to, żeby nie odszedł za darmo i klub mógł sprzedać go w lecie. " wcale nie musi być dalekie od prawdy, a jeśli ci mówią że nie ma kasy po czym wydają 55mln to też do poważnych nie należy.
3
Cóż za cudowne wejście w 2022.. zwycięstwo barcy było taką anomalią w naturze, że aż dostałem gorączki, kaszlu, bolących mięśni i jest mi zimno, nie wspominając o całej nocy nie przespanej.. mało tego wpisałem w google i wychodzi na to że rak..
4
@Pawel13sz psg za Mbappe ;x
1
to co, redakcja pewnie znowu zara zrobi artykuł że mats wrócił xD
2
Morale podniesione fest jak z takim sitem w kadrze zgarniamy punkty
1
@damianex10 ikony w fifie, np nazario
1
@Firestone czyli
6
jak tak dalej pójdzie to transfer moraty upadnie
0
najgorsze że w 2 połowie znowu cumback ;/
0
cudze chwalicie, swego nie znacie
31
ale nam kuman napadziora sprowadził
5
no to teraz jak zaczął strzelać to można się go pozbyć i sprowadzić inne drewno do naoliwienia
0
@capm bo tak szukasz ;f
0
@Barca1922 kurna znowu own goal ;/
1
Pique to na ataku powinien grać, wtedy atak lepszy a i obrona pewniejsza ;x
0
@capm ruskie strimy
50
https://pbs.twimg.com/media/FIHTetPWUAAj7Nb?format=jpg&name=900x900
xD zezłomowany
1
@HERORICH2 jak wygramy 2 zaległe mecze to 12 punktów
0
Dobrze że Chelsea ma Bukaku na ławce w razie w.. oh wait
4
free wypożyczenie? bierem go, a nuż jeszcze dopłacą coś
1
@barcelonaLM Sancho jak i całe ManU hamuje terrorysta z madery, Grealish to był kiep od samego początku, a Bukaku.. niech wraca do Interu