0

@lucas/catalan o wuj ci chodzi, jedyny zarzut do main eventu to to że był krótki, ale chociaż full akcji, teraz lesnar będzie miał wyczekiwany program z lashleyem, i w końcu ten big e bez pasa bo to porażka była

0

Jak można zapomnieć jak się skacze, to nie piłka nożna kurłła

2

@Barca1992 no i mi wrócił ból głowy

1

@Vebrol to jest jakaś inna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@MesQueUnClub96 można, tylko trzeba rano wstawać.
jak odświeżysz lub otworzysz w nowej karcie, to zamknięcie tego okienka nie cofa cię

1

@Hubsao wczoraj wieczorem jak mnie zaczynało brać choróbsko wbiłem 11 winów w fut champ i jeszcze 4 zostały, ale już nie miałem siły ;f

4

@GeneralXavi nie warto, padlina

1

Ja tylko przypomnę że Bartek go kilkukrotnie usiłował wcisnąć w powrót Neymara, więc zdanie "24-latek mógł zacząć się zastanawiać, czy Barça nie podpisuje z nim kontraktu tylko po to, żeby nie odszedł za darmo i klub mógł sprzedać go w lecie. " wcale nie musi być dalekie od prawdy, a jeśli ci mówią że nie ma kasy po czym wydają 55mln to też do poważnych nie należy.

3

Cóż za cudowne wejście w 2022.. zwycięstwo barcy było taką anomalią w naturze, że aż dostałem gorączki, kaszlu, bolących mięśni i jest mi zimno, nie wspominając o całej nocy nie przespanej.. mało tego wpisałem w google i wychodzi na to że rak..

4

@Pawel13sz psg za Mbappe ;x

1

to co, redakcja pewnie znowu zara zrobi artykuł że mats wrócił xD

2

Morale podniesione fest jak z takim sitem w kadrze zgarniamy punkty

1

@damianex10 ikony w fifie, np nazario

1

@Firestone czyli

6

jak tak dalej pójdzie to transfer moraty upadnie

0

najgorsze że w 2 połowie znowu cumback ;/

0

cudze chwalicie, swego nie znacie

31

ale nam kuman napadziora sprowadził

5

no to teraz jak zaczął strzelać to można się go pozbyć i sprowadzić inne drewno do naoliwienia

0

@capm bo tak szukasz ;f

0

@Barca1922 kurna znowu own goal ;/

1

Pique to na ataku powinien grać, wtedy atak lepszy a i obrona pewniejsza ;x

0

@capm ruskie strimy

1

@HERORICH2 jak wygramy 2 zaległe mecze to 12 punktów

0

Dobrze że Chelsea ma Bukaku na ławce w razie w.. oh wait

4

free wypożyczenie? bierem go, a nuż jeszcze dopłacą coś

1

@barcelonaLM Sancho jak i całe ManU hamuje terrorysta z madery, Grealish to był kiep od samego początku, a Bukaku.. niech wraca do Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?