2

Taką rewolucję w fifie zrobiłem kurłła, oczywiście 1mld inwestor wjechał jak w masło

Podstawa
Donnarumma
Gaya-Dias-De Ligt-Cancelo
Frenkie-Thiago
Bruno
Messi-Haaland-Neymar

Rezerwa
Mats
Balde-Araujo-Garcia-Dest
Nico-Gavi
Pedri
Fati-Dembele-Torres

ale w związku z wybrykami dembele szukam nowego napastnika na rezerwę, który nie będzie płakał że ma rotacyjną rolę, tylko kogo brać kurłła?

2

@Ghotti w fifie go puściłem za gruby pitos

7

@Pilka_jest_okragla 1248 bramek na orliku, 111 z przewrotki, 0 z karnych

4

@Pawel13sz jak umtiti i lenglet to młodzieniaszki, 28 i 26 lat, spokojnie jeszcze pograją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JaroCoach bo kontraktujemy teraz, a dembele odchodzi w lecie

1

@maciar jak odpalasz na 5 minut to tak jest

15

@Chaoss tak, strzelam do zwierząt w sylwestra

0

@Rust_Cohle i już 5 winów po 5 meczach

0

@HansFCB najpierw piszesz konkretny transfer, a potem wymieniasz antonyego czy vlahovicia

0

jak kwalifikacje do fut champions były po 9 meczów i trzeba było wygrać 5/9 to się człowiek pocił, teraz jest 10 i trzeba wygrać 4/10 to drugi tydzień 4 winy po 4 meczach.. ehh

3

@seba1324 na starej piczy młody wuj się ćwiczy

0

@GeneralXavi a o co chodzi między jkr a guardianem

0

@Pawel13sz to zależy ile stało nieodpalane

0

@joloskyy oswajają się z drugim miejscem?

1

@Pawel13sz miał kończyć karierę ale specjalnie dla nas przedłużył

2

@SkN prościej wymienić kto nie jest

12

@FC1899Barca kolega pyta o linka

2

@Kgorecki2500 zara ci przyjdzie jakiś janusz który napisze że się dobrze bawił, a jak się go zapytasz o fabułe na podstawie serialu to się zesra xD

1

@kamiVeB chyba pique

4

a miał być hajs z griezmanna.. a tu się zaraz okaże, że nie będzie ani hajsu ani griezmanna

0

@HERORICH2 weźcie to zablokujcie, morata top

5

Najgorszemu wrogowi bym Moraty nie życzył.. chociaż w sumie bym życzył, niech idzie do realu czy psg.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla kurłła sprytny?

10

@barpol11 zachlali i leżą w rurze

3

@PatrychoO kiedyś się w fifce mu kradło model włosów i wsadzało na puyola w creation masterze, bo przed 14 miał do dupy xD

1

@Jakub1513 elektroda

0

Tyle razy bartek chciał wydymać bombla włączając go w transfer powrotny neymara, że w sumie mu się nie dziwię że ma nas w styrcie ;f

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?