Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taką rewolucję w fifie zrobiłem kurłła, oczywiście 1mld inwestor wjechał jak w masło
Podstawa
Donnarumma
Gaya-Dias-De Ligt-Cancelo
Frenkie-Thiago
Bruno
Messi-Haaland-Neymar
Rezerwa
Mats
Balde-Araujo-Garcia-Dest
Nico-Gavi
Pedri
Fati-Dembele-Torres
ale w związku z wybrykami dembele szukam nowego napastnika na rezerwę, który nie będzie płakał że ma rotacyjną rolę, tylko kogo brać kurłła?
2
@Ghotti w fifie go puściłem za gruby pitos
7
@Pilka_jest_okragla 1248 bramek na orliku, 111 z przewrotki, 0 z karnych
4
@Pawel13sz jak umtiti i lenglet to młodzieniaszki, 28 i 26 lat, spokojnie jeszcze pograją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JaroCoach bo kontraktujemy teraz, a dembele odchodzi w lecie
1
@maciar jak odpalasz na 5 minut to tak jest
3
@Ghotti łatwy
1. Pożegnanie:
https://zapodaj.net/images/2535f85abb8b5.png
2. Wsparcie:
https://zapodaj.net/images/f0aad7cc37ca9.png
3. Zdrada:
https://zapodaj.net/images/230f06a232e18.png
4. Niby człowiek wiedział
https://zapodaj.net/images/bad1517d7dbbc.png
15
@Chaoss tak, strzelam do zwierząt w sylwestra
0
@Rust_Cohle i już 5 winów po 5 meczach
0
@HansFCB najpierw piszesz konkretny transfer, a potem wymieniasz antonyego czy vlahovicia
0
jak kwalifikacje do fut champions były po 9 meczów i trzeba było wygrać 5/9 to się człowiek pocił, teraz jest 10 i trzeba wygrać 4/10 to drugi tydzień 4 winy po 4 meczach.. ehh
3
@seba1324 na starej piczy młody wuj się ćwiczy
0
@GeneralXavi a o co chodzi między jkr a guardianem
0
@Pawel13sz to zależy ile stało nieodpalane
0
@joloskyy oswajają się z drugim miejscem?
1
@Pawel13sz miał kończyć karierę ale specjalnie dla nas przedłużył
2
@SkN prościej wymienić kto nie jest
12
@FC1899Barca kolega pyta o linka
2
@Kgorecki2500 zara ci przyjdzie jakiś janusz który napisze że się dobrze bawił, a jak się go zapytasz o fabułe na podstawie serialu to się zesra xD
1
@kamiVeB chyba pique
4
a miał być hajs z griezmanna.. a tu się zaraz okaże, że nie będzie ani hajsu ani griezmanna
0
@HERORICH2 weźcie to zablokujcie, morata top
5
Najgorszemu wrogowi bym Moraty nie życzył.. chociaż w sumie bym życzył, niech idzie do realu czy psg.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JimMorrisonFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11131656#comment-11131656
0
@Pilka_jest_okragla kurłła sprytny?
10
@barpol11 zachlali i leżą w rurze
3
@PatrychoO kiedyś się w fifce mu kradło model włosów i wsadzało na puyola w creation masterze, bo przed 14 miał do dupy xD
1
@Jakub1513 elektroda
0
Tyle razy bartek chciał wydymać bombla włączając go w transfer powrotny neymara, że w sumie mu się nie dziwię że ma nas w styrcie ;f