1

@paweldunajecfcb Za Innosa

3

@KarwanLaMasia napiwno, 69 tempa, 74 staminy, normalnie postrach

2

@Mario96w Panie, bez źródła się nie wstawia

3

Ale kolacja nie trwa wiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Witekk10 nie

0

@jedrek7000 nie lepiej coś tańszego kupić do bicia dziadka? nie wiem, ocet może

6

@XTobiX normalnie kasujesz konto i zakładasz nowe, potem dostajesz bana za multi(lub nie, zobacz jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a potem jesz makowca z elemelentem w odwołaniu i voila

7

@TheNekro94 jak wachowscoś miał ptaka to kręcił lepsze matrixy
factos

1

@macio_944 Bi złodzieju oddaj balona

0

@Kgorecki2500 z zamachem też by przegrał - dijkstra

2

@AdiKingu96 może przyrównaj innych bramkarzy począwszy od valdesa żeby to miało jakiś sens

1

@kuz dbzbt3 najlepszy

4

widzę że ramos się nagrał xD

0

2:1 można znowu włączyć

3

@NaFazieHitman popytaj w manu ;x

10

0

1

@kulek22 tylko premiumy majo

0

@Colin94 mądra baba, wie że lepiej Xboxa kupić

0

@Sulimo well yes, but actually no

0

@Transu96 dobra dzięki, na ciebie zawsze można liczyć

0

@Transu96 z tego co czytam to chyba nie

0

Czy z elitarnej dywizji można spaść w fut? W sensie po resecie sezonu to wiem, ale w trakcie sezonu podczas grania czy można po np. przegraniu iluś meczów?

0

@czółkovsky phi, może ci się poszczęści na totsy i trafisz fekira bo cienko widzę

0

@czółkovsky taki co ma cancelo i lodiego :P

1

Chce człowiek pograć czymś innym to nie, jak nie tanie sbc to i tak w paczkach wpadają..

https://zapodaj.net/images/accf2ad80393c.jpg

Untradeable first owner rat to glory ;x

0

@VamosB nie, wcale xD tam nic nie ma sensu

1

Wychodzi na to, że Messi jednak hamował Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?