Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
ktoś dzwoni mi domofonem, to chyba po mnie
24
@BarcaInfo
https://zapodaj.net/images/13afddcc96810.png
https://zapodaj.net/images/b57c6caa565a2.png
https://zapodaj.net/images/cf07e8a853496.png
https://zapodaj.net/images/5dd8c4b452c3a.png
https://zapodaj.net/images/e6bc39d36344d.png
10
siedzę, jem płatki i przeglądam foldery, swoją drogą śmieszne że poleciały tylko "twitterowe" picsy
69
Mało wam?
https://zapodaj.net/images/d022cb2eae593.jpg
https://zapodaj.net/images/8c55d5a62d332.jpg
15
młody elemelent
https://zapodaj.net/images/d467fab2b7714.png
41
wiedza i elokwencja
https://zapodaj.net/images/f5f41377d1b90.png
https://zapodaj.net/images/a82f8016643bc.png
https://zapodaj.net/images/1cca14934a17e.png
1
ha tfu
2
wiedza i elokwencja
4
historia zatoczyła koło
https://zapodaj.net/images/a5115aacb19ad.jpg
39
oświadczenie
https://zapodaj.net/images/494cd41a38611.png
2
hahahahahhah xDDDDD ustawione
3
potwierdzam, wyrzuciliśmy
https://zapodaj.net/images/19938004d400d.png
2
przygotowywał skoki na kartce do wywiadu na andruta
0
@stone80 na głównej masz
0
jak ja rok temu janiame nominowałem dla beki xD podobnie jak większość
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11079701#comment-11079726
od dzisiaj jestem tier1
24
o jest andrut dla janiamy
49
rewolucja tak cicho, żeby mama w przedpokoju nie usłyszała chyba xD
0
zara powie że frenkiemu to od dziecka kibicował
0
ta nic, jak blefa kręci
1
będzie kontynuował analizy..
1
@VamosRakieta masz już flashbacki?
https://zapodaj.net/images/a5115aacb19ad.jpg
37
taki sam głos jak u świadków koronnych jak zza zasłony gadają
20
bi znowu w trójce, @wpwelement tik tak
https://zapodaj.net/images/14efa7e91fb4e.png
5
clyde to iniesta ;ooooooooo
1
@Rewolucja123 buahahah xD
4
dapi wywiad 2 minuty, axelf 10, ESCANDALO
4
@Chaoss teraz? jak już po głosowaniu?
0
@kkbarca no i git
2
ustawione, nano przekręcili