Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid hyper x cloudy
2
@barcowy1899 latem nie było kasy, parę miesięcy później się znalazła kasa na ferrana(nie wspominając o zaczęciu spłacania setiena/kumana), a podobno to nie koniec w tym okienku, jaki wniosek? Za kolejne parę miesięcy znowu będzie kasa, może nawet więcej + sprzedaże i ew. nowi sponsorzy
0
@Encore to ty nic nie wiesz, na pustaka i z karnych się nie liczo
1
@joloskyy który moment? może
SPOILER
jak dżenifer pozbawiona magii z siekierką w ręku uwalnia cahira przy armii, magach i królach, po czym odjeżdżają na białym koniu ku zachodzącemu słońcu?
1
@SkyWalkerr nie może
18
@Pawel13sz licznik przekręcony bardziej niż głosowanie na ramblową zp
0
@PodkarpackiKibic a ten z 22 to padlina
0
10x85 = lloris xD znowu mnie przekręcili, a na dodatek w środku ukryty alessandrini.. to już 4 którego trafiłem, 3 niewymienny.. nie warto było, nie warto było zrobić nic
6
Podobno sam Vanna Ly ma wykupić Souse z reprezentacji Polski.
3
zara boniek będzie palił głupa
0
Lenglet chyba będzie tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore czy ktoś powiedział złomowanie
0
@Momals11 gdyby nie ta cena to bym zamówił ;f
22
@Mathew16 sernik z rodzynkami to nie sernik
factos
5
@czosnekfcb - Chcesz serniczka?
- Tak
0
@Sau_Ron daj se spokój, aż żal patrzeć na tą kartę, i nie ma finess shota nawet
0
@masq tu masz wszystkie, poklikaj
https://m.youtube.com/user/KuBoNs/videos
Pod 2 i 5 masz najlepsze, i 22/23/24 był z buu sagi któryś
0
@MesQueUnClub_87 wcześniej totw była za 8 winów, a 3 player picki za 12, teraz jest za 9(na początku niewymienna, teraz zmienili na wymienną) i 11(na początku 2 player picki, teraz zmienili znowu na 3)
0
lol, znowu zmienili nagrody za fut champions, teraz za 5 winów paczka za 100 i 50k, za 9 winów dochodzi WYMIENNA paczka totw, a za 11 jednak 3 player picki 1z5 i paczka ultimate zamiast 100k + paczka 50k i wymienna totw, chyba niezadowolenie graczy przyniosło skutek ;d
0
@pt9 chyba tapczan
4
@Ghotti chyba na ciotkę.. nie no to stara fota, kiedyś powiedziałem staremu żeby mi kupił pudełko na kanapki do roboty i takie mi kupił xD
5
@Mordzia97 instrukcje były niejasne
30
To niezły prezent kurłła
https://zapodaj.net/images/865971c26a4ee.jpg
popielniczka chyba
0
@IronSanHybrid premiuma nie masz to nie masz czapeczki
0
@Velendill https://www.futbin.com/22/squad/4233338
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale mnie przekręcili, miałem trzymać na toty no ale mnie ten Martial za bardzo kusił, zwłaszcza po wczorajszym sypaniu(6 paczek i 6 winter kart ;f), no to otwieram paczkę 25x83, a tam tylko duplikat informa 87 i reszta 84 w dół xD
Nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda strzępić
0
@Lub567 nie pesymista tylko factos
1
Kto by nie przyszedł za Souse to i tak wuja ugramy, gdyby został tak samo, więc w sumie nic się nie zmieniło.
4
@MesQueUnClub96 gniot