0

@IronSanHybrid hyper x cloudy

2

@barcowy1899 latem nie było kasy, parę miesięcy później się znalazła kasa na ferrana(nie wspominając o zaczęciu spłacania setiena/kumana), a podobno to nie koniec w tym okienku, jaki wniosek? Za kolejne parę miesięcy znowu będzie kasa, może nawet więcej + sprzedaże i ew. nowi sponsorzy

0

@Encore to ty nic nie wiesz, na pustaka i z karnych się nie liczo

1

@joloskyy który moment? może

SPOILER

jak dżenifer pozbawiona magii z siekierką w ręku uwalnia cahira przy armii, magach i królach, po czym odjeżdżają na białym koniu ku zachodzącemu słońcu?

1

@SkyWalkerr nie może

18

@Pawel13sz licznik przekręcony bardziej niż głosowanie na ramblową zp

0

@PodkarpackiKibic a ten z 22 to padlina

0

10x85 = lloris xD znowu mnie przekręcili, a na dodatek w środku ukryty alessandrini.. to już 4 którego trafiłem, 3 niewymienny.. nie warto było, nie warto było zrobić nic

6

Podobno sam Vanna Ly ma wykupić Souse z reprezentacji Polski.

3

zara boniek będzie palił głupa


0

Lenglet chyba będzie tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore czy ktoś powiedział złomowanie

0

@Momals11 gdyby nie ta cena to bym zamówił ;f

22

@Mathew16 sernik z rodzynkami to nie sernik
factos

5

@czosnekfcb - Chcesz serniczka?
- Tak

0

@Sau_Ron daj se spokój, aż żal patrzeć na tą kartę, i nie ma finess shota nawet

0

@masq tu masz wszystkie, poklikaj
https://m.youtube.com/user/KuBoNs/videos
Pod 2 i 5 masz najlepsze, i 22/23/24 był z buu sagi któryś

0

@MesQueUnClub_87 wcześniej totw była za 8 winów, a 3 player picki za 12, teraz jest za 9(na początku niewymienna, teraz zmienili na wymienną) i 11(na początku 2 player picki, teraz zmienili znowu na 3)

0

lol, znowu zmienili nagrody za fut champions, teraz za 5 winów paczka za 100 i 50k, za 9 winów dochodzi WYMIENNA paczka totw, a za 11 jednak 3 player picki 1z5 i paczka ultimate zamiast 100k + paczka 50k i wymienna totw, chyba niezadowolenie graczy przyniosło skutek ;d

0

@pt9 chyba tapczan

4

@Ghotti chyba na ciotkę.. nie no to stara fota, kiedyś powiedziałem staremu żeby mi kupił pudełko na kanapki do roboty i takie mi kupił xD

5

@Mordzia97 instrukcje były niejasne

30

To niezły prezent kurłła
https://zapodaj.net/images/865971c26a4ee.jpg
popielniczka chyba

0

@IronSanHybrid premiuma nie masz to nie masz czapeczki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale mnie przekręcili, miałem trzymać na toty no ale mnie ten Martial za bardzo kusił, zwłaszcza po wczorajszym sypaniu(6 paczek i 6 winter kart ;f), no to otwieram paczkę 25x83, a tam tylko duplikat informa 87 i reszta 84 w dół xD
Nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda strzępić

0

@Lub567 nie pesymista tylko factos

1

Kto by nie przyszedł za Souse to i tak wuja ugramy, gdyby został tak samo, więc w sumie nic się nie zmieniło.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?