Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i cyk zbliżenie na buty
0
ale głupek xD ładnie mu się odlepiło, dobra nasza
1
to je nasza szansa xd
1
@DaPidejpi zgaś kurłła bo na fali jesteśmy
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11099109#comment-11099109
ludzie, ale gdzie wy się chcecie wspinać?
0
@mateusz_mdj10 i prawie strzelił z główki po dośrodkowaniu alby
1
@Djzordon nic tylko by o wspinaczkach pisali
0
może i surowy technicznie, ale jak pierdyknie ze łba to nie ma uja we wsi
4
wtf, co najmniej żółta powinna być
2
ale ten dembele chodzi, te kocie ruchy, to mi się podoba, o to chodzi
3
spójrzmy na pozytywy, w końcu bramka w której nie zawinił ter stegen..
0
ah shit, here we go again
0
@AdiKingu96 ? xD gość ma kaptur przy kurtce, nie musi się na ławce chować
0
już miałem rzucać o ścianę xD
0
xavi chyba nie wie do czego służy kaptur ;d
1
ciekawe jaką przewagę roztrwonimy dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mario96w młody z barcy
0
@raben24 a jak się sprawy mają z iksDe, to ważne
0
@Rust_Cohle sodóweczka to już dawno, już jak rok temu go dla jaj nominowaliśmy ;x
0
@Sau_Ron za fut champions też są zmniejszone, 1000 zarówno za 9 jak i 11 winów
1
Dalsze zmiany w fut champions, tym razem plusy:
- Zmniejszona ilość wymaganych punktów kwalifikacji do eliminacji: z 2000 na 1250
- Eliminacje do fut champions: z 9 meczów zrobili 10, a kwalifikacja wchodzi po 20pkt zamiast 24, czyli teraz wystarczy wygrać 4 z 10 zamiast 5 z 9
0
@BartqRKO ciężko się nie skapnąć jak w retrospekcji na początku gry jest trenowana na wiedźminkę
1
@JohnB lub chad version - bufet
0
@BartqRKO A co on tu niby zaspoilerował?
0
@Mario96w A to musi być 1 nominał na raz czy mogę mieszane 100 z 200?
9
@Kgorecki2500 cerys bo cycki
0
Czy można w bankomacie wpłacać pieniądze? Bo w sumie zawsze tylko wypłacałem, a teraz potrzebuje wpłacić i nie wiem czy muszę do banku iść czy bankomat też styknie ;f
1
@Ghotti polaczków boli dupa że Messi nadal lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@PenaldinhoGaucho prędzej mi kaktus na benizie wyrośnie niż bayern wyłoży ze 150 mln na kogokolwiek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika