Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gosciuu rybka lubi pływać
1
@Striker banda złodziei, decydentów
6
Rok temu były czapeczki, a teraz nie ma.. chciałoby się napisać, że kurłła kiedyś to było.. ale lepiej do sytuacji będzie pasować..
ESCANDALO
26
@DaPidejpi możecie zostawić tutaj zielonego w celu pokazania dezaprobaty dla tego pana
https://zapodaj.net/images/abab16d643b34.png
4
@MrShakira tak spoko, że już petycje latają o wywalenie tej chorej baby która to kręci
https://www.change.org/p/netflix-petition-to-dismiss-lauren-schmidt-hissrich-from-the-position-of-showrunner-of-the-witcher?recruiter=528098819&recruited_by_id=45b137d0-0447-11e6-94e9-15b9bf6066d7
Gra o tron zaliczyła zjazd gdy skończyły się książki, ci od samego początku srają na książki i zastępują logiczne nielogicznym
0
@IronSanHybrid to jeszcze komputra podłącz bo gramy w święta, uch promka 50% na steamie do 5 stycznia
2
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 https://www.futbin.com/22/squad/4233338
4
@sintesox podobno pele na orliku pobił
0
@Sau_Ron jak nie, ja rok temu 3 trafiłem
0
@Sau_Ron marquinhos za to straszna kupa, na goldzie przynajmniej
0
@Rokita ale za to flashback czy inne promo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@marcin62 mam ich i życie jest piękniejsze
0
@Rokita wszyscy dobrzy dlatego nie wiem czy się wgl opłaca coś zmieniać ;f
0
@Rokita liczyłem na martiala ;/
0
https://www.futbin.com/22/squad/4230366
Jak widzicie na ławce, wpadło dzisiaj 6 nowych typa na farcie(nie mogę przestać trafiać ;f), kombinować coś ze składem żeby któregoś wcisnąć? Na moje chyba lepiej z ławki ich wpuszczać ;f
2
i tak to właśnie jest
0
@Colin94 nikogo nie ma w domu
18
@MesQueUnClub96 piękny sen, make it happen
0
@kamyk_23 w uszach?
2
@fart pracowali*
0
@PawkoFCB najs, ja trafiłem 3x base rooneya XD, neste, rusha i hernandeza
1
Czy jest tu ktoś kto uważa, że nie możemy sobie pozwolić na transfer JAKIEGOKOLWIEK zawodnika na rynku ze względów finansowych? Jeśli będziemy chcieli sprzedać Depaya to dostaniemy spokojnie z 50mln, za Desta spokojnie z 30mln, w razie w nawet za tego Frenkiego z 70mln, poza tym uwolnienie kontraktów Umtitiego/Coutinho zrobi nam taki oddech że hej, no i nie zapominajmy że to jest Barca a nie jakiś Znicz Pruszków(bez urazy ;x), możecie się śmiać ale każda szanowana marka by chciała być na tej koszulce, nie wspominając o dochodach z muzeów, karnetów itd.
Podsumowując: Nie jesteśmy w takiej dupie, jak niektórzy chcieliby żebyśmy byli.
0
Niektórzy to chyba myślą, że my wgl nie zarabiamy i na każdy news o transferze gotówkowym robią wielkie oczy ;f
0
@Sau_Ron marnujesz paczki, za jakieś 3 tygodnie toty
1
@Michu94 jeśli można włączyć w to depaya/lengleta to czemu nie, aczkolwiek ja bym depaya próbował wcisnąć z dopłatą do bvb za halanda,
1
@paweldunajecfcb Za Innosa
3
@KarwanLaMasia napiwno, 69 tempa, 74 staminy, normalnie postrach
2
@Mario96w Panie, bez źródła się nie wstawia
3
Ale kolacja nie trwa wiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)