Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@PenaldinhoGaucho prędzej mi kaktus na benizie wyrośnie niż bayern wyłoży ze 150 mln na kogokolwiek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore tylko nie w karierę
1
@Encore oho, kolejny ekspert ;x ty też od wszystkiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr A niby czemu mieli by go oddawać za free? xD
0
@messi564 xD
6
@Rewolucja123 nie tyle możemy co po prostu będziemy. Ludzie, przecież nas dzielą 3 punkty od 4 miejsca z zaległym meczem gdzie my gramy praktycznie bez ofensywy bo wszyscy połamani byli, a po nowym roku ma wrócić Pedri i Fati, dojdzie Alves + ktoś pewnie dokupiony do ataku
9
@salamalekjum Haaland
0
@Emhyr bzdury, Cavani chce być pod grą i do końca sezonu by miał u nas podstawę, a w lecie kto wie co się wydarzy
4
no i oczywiście
4. Niby człowiek wiedział
https://zapodaj.net/images/bad1517d7dbbc.png
4
@Kapitan hawk takie tam
instrukcja
1. Pożegnanie:
https://zapodaj.net/images/2535f85abb8b5.png
2. Wsparcie:
https://zapodaj.net/images/f0aad7cc37ca9.png
3. Zdrada:
https://zapodaj.net/images/230f06a232e18.png
2
@Bykunn bez książek to nadal nie ma sensu, baba z siekierką uwalnia chłopa przy armii magów i królów, z dupy utrata mocy, potem z dupy odzyskanie mocy, no ludzie
0
@Mario96w ale to jest najzwyczajniej bez sensu, a ja nie czytałem książek xD
1
@clyde a co powiesz o wielkiej ucieczce yennefer z cahirem? siekierka > armia magów i królów xD
0
@MESSIah16 a potem się bijo o spadek po starym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@koziar i to od 5 lat
2
Forsował i forsował, aż w końcu sforsował te otwarte drzwi..
https://zapodaj.net/images/be2ddd06e54f5.png
A już miałem wizję..
2022..
365 dni..
365 użytkowników..
365 teczek..
̶R̶o̶a̶d̶Złomowanie to glory, format daily
#ZP2022VoteForTransu96
Ehh.. wszystko by się udało, gdyby nie ta moderacja
1
@david89 mój ulubieny argument, jak coś dodasz do zakładek albo zrobisz picsa = nie masz życia
0
@Danny Gaucho przecież tu nie ma żadnych cyklów porno, pewnie na gali zp się nasłuchałeś że tu jest miejsce na wszystkie cykle, otóż nie
4
@MesQueUnClub96
0
@marcin62 xDDDDDD
6
@BartqRKO coutinho, umtiti, roberto, luuk de wood
0
Ale spieprzyli nagrody za fut champions.. Teraz trzeba wbić przynajmniej 11-9 zamiast 8-12 żeby mieć wymienną paczkę z totw, za 9-11 jest niewymienna paczka totw, żeby mieć 3 czerwone picki trzeba wbić 18-2 a wcześniej było 12-8.. punkty kwalifikacji za fut champions też zmniejszone i po fut champions trzeba grindować rivalsy żeby się znowu kwalifikować, za 9 winów masz raptem 1000pkt kwalifikacji, za 11 też tylko 1000.. Ehh
29
@Witekk10 wole żeby on brał kasę niż coutinho, umtiti czy roberto
0
@Nano22 nie było na kogo głosować
5
@Image panowie, on jeszcze nie wie ;x
5
@Bulls1938 zawijam wstążkę na bydlaka
1
@Kgorecki2500 możesz mieć obie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@KmN po kolei, żeby nikt 2x wbiertalu nie dostał
https://zapodaj.net/images/e410baf045303.jpg
42
kojarzy ktoś gościa? od tarasu zaszedł
https://zapodaj.net/images/be2ddd06e54f5.png