11

@PenaldinhoGaucho prędzej mi kaktus na benizie wyrośnie niż bayern wyłoży ze 150 mln na kogokolwiek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore tylko nie w karierę

1

@Encore oho, kolejny ekspert ;x ty też od wszystkiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr A niby czemu mieli by go oddawać za free? xD

0

6

@Rewolucja123 nie tyle możemy co po prostu będziemy. Ludzie, przecież nas dzielą 3 punkty od 4 miejsca z zaległym meczem gdzie my gramy praktycznie bez ofensywy bo wszyscy połamani byli, a po nowym roku ma wrócić Pedri i Fati, dojdzie Alves + ktoś pewnie dokupiony do ataku

9

@salamalekjum Haaland

0

@Emhyr bzdury, Cavani chce być pod grą i do końca sezonu by miał u nas podstawę, a w lecie kto wie co się wydarzy

4

no i oczywiście
4. Niby człowiek wiedział
https://zapodaj.net/images/bad1517d7dbbc.png

2

@Bykunn bez książek to nadal nie ma sensu, baba z siekierką uwalnia chłopa przy armii magów i królów, z dupy utrata mocy, potem z dupy odzyskanie mocy, no ludzie

0

@Mario96w ale to jest najzwyczajniej bez sensu, a ja nie czytałem książek xD

1

@clyde a co powiesz o wielkiej ucieczce yennefer z cahirem? siekierka > armia magów i królów xD

0

@MESSIah16 a potem się bijo o spadek po starym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@koziar i to od 5 lat

2

Forsował i forsował, aż w końcu sforsował te otwarte drzwi..
https://zapodaj.net/images/be2ddd06e54f5.png

A już miałem wizję..
2022..
365 dni..
365 użytkowników..
365 teczek..
̶R̶o̶a̶d̶Złomowanie to glory, format daily
#ZP2022VoteForTransu96

Ehh.. wszystko by się udało, gdyby nie ta moderacja

1

@david89 mój ulubieny argument, jak coś dodasz do zakładek albo zrobisz picsa = nie masz życia

0

@Danny Gaucho przecież tu nie ma żadnych cyklów porno, pewnie na gali zp się nasłuchałeś że tu jest miejsce na wszystkie cykle, otóż nie

4

0

@marcin62 xDDDDDD

6

@BartqRKO coutinho, umtiti, roberto, luuk de wood

0

Ale spieprzyli nagrody za fut champions.. Teraz trzeba wbić przynajmniej 11-9 zamiast 8-12 żeby mieć wymienną paczkę z totw, za 9-11 jest niewymienna paczka totw, żeby mieć 3 czerwone picki trzeba wbić 18-2 a wcześniej było 12-8.. punkty kwalifikacji za fut champions też zmniejszone i po fut champions trzeba grindować rivalsy żeby się znowu kwalifikować, za 9 winów masz raptem 1000pkt kwalifikacji, za 11 też tylko 1000.. Ehh

29

@Witekk10 wole żeby on brał kasę niż coutinho, umtiti czy roberto

0

@Nano22 nie było na kogo głosować

5

@Image panowie, on jeszcze nie wie ;x

5

@Bulls1938 zawijam wstążkę na bydlaka

1

@Kgorecki2500 możesz mieć obie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@KmN po kolei, żeby nikt 2x wbiertalu nie dostał
https://zapodaj.net/images/e410baf045303.jpg

42

kojarzy ktoś gościa? od tarasu zaszedł
https://zapodaj.net/images/be2ddd06e54f5.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?