0

W sensie Alvesa? ;x

0

@DaPidejpi a kolinde pamiętasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

I co, dalej śmichy chichy z dziadka Alvesa?

0

@Mr8lack z jednej strony piszecie że nie można grać samymi nastolatkami w pomocy, a z drugiej że Pogba będzie marnować nastolatków.. to jak w końcu? ;x

0

@GeneralXavi Pogba i Mazraoui to wolny transfer więc jest to realne pod warunkiem że zejdzie z kontraktu Roberto, Umtiti i Coutinho, nie wiadomo na jakie szaleństwa jest też gotów Laporta żeby ściągnąć Halanda

0

@GeneralXavi napisałem gdyby, czysto teoretycznie
@Danny Gaucho uj wie czy przedłuży

1

Gdyby spekulacje transferowe się potwierdziły

https://zapodaj.net/images/b17464b6c9f5f.png

Jest pan zadowolony?

35

lągle, prowadź

2

@Janiama mówi się też o Pogbie i Mazraouim na wolnym transferze, moim zdaniem wszystko zależy od zejścia z kontraktu Coutinho, Umtitiego i Roberto

1

@Survier o to to

17

rewanż real - psg 9.03
urodziny siostry neymara 11.03
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Ale nie ma tematu odejścia Alby/Balde, jest za to temat odejścia Roberto i Desta

0

@DarekFCBnaZawsze A Håland najlepszy

0

@Emhyr mamy pilniejsze pozycje do obsadzenia

0

@Encore ty oglądasz manu czy tylko picujesz z tym Bruno top? Jak gra Pogba? Początek miał świetny, a teraz?

0

@JimMorrisonFCB jak gra to szarpie i strzela

0

@GeneralXavi no już bez przesady, pedri, gavi, nico, araujo i fati

2

Nie ma co się napalać, lepiej się miło zaskoczyć, ale skończmy chociaż z tymi śmieszkami że hehehe my biedaki, liga europy, kto tu przyjdzie hehehe

1

@BarcaInfo Pogba miał świetny początek sezonu, nie wiem jak teraz bo nie oglądam, Mazraoui w przypadku odejścia Desta/przestawieniu na skrzydło też fajna opcja, tylko ten Simmons w oczy kłuje

1

@Zoker człowiek który żył jak stonka

1

Ma ktoś linka do tego vid mema "wojak trying to sleep" z super max songiem w tle? :P pamiętam że ktoś tu wrzucał, takie było tło
https://i.ytimg.com/vi/zIBN7Dn_TfQ/mqdefault.jpg
a w tle muzyka

0

Słuchaj Umtiti, my gramy w lidze europy, a Benfica w lidze mistrzów, więc matematyka jest prosta, Benfica>Barca

0

@kaamil1910 jeszcze trochę i się przekonamy ;x

19

@Esteban_ a wgl to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze

0

@Sau_Ron po prostu sięgam pamięcią do sezonu w którym robiliśmy transfery typu Gomes, Digne, Alcacer a wyszło jak wyszło.

0

@wpwelement ten jak blefa kręci że jest jakieś głosowanie

0

@kaamil1910 bo tak mi się napisało, jeszcze nie zagrał meczu a ty już go skreślasz? Jakie są szanse, że Mazraoui z buta będzie git PO? Może będzie kolejnym Semedo? Cieszyliśmy się z Semedo, potem z Desta, dlaczego teraz miałoby być inaczej?

0

@nitey i kto za niego? :)

0

@Rewolucja123 Ale czy uważasz, że ten skład byłby zły? Obojętnie lewy czy prawy, bo widzę że panuje tu przekonanie, że wyłożenie wszystkiego na Halanda to strzał w stopę, a ja na to patrzę zupełnie inaczej - marketing i sponsorzy + top zawodnik na najpilniejszą pozycję zamiast kilku średnich(wystarczy sięgnąć pamięcią do czasów Gomesa, Alcacera, Digne.. żaden nie zagrzał miejsca)

0

@Rewolucja123 Bo jak odejdzie Dembele, a wydamy wsio na Halanda to zostanie tylko Abde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?