0

Orientuje się ktoś jak przedłużyć żywotność pieczywa, w sensie żeby opóźnić moment w którym pieczywo zaczyna pleśnieć? Ktoś się zna? Nie wiem, do lodówki może wsadzić?

0

@Gosciuu Big Benz, Militao

6

@Rewolucja123 Niestety, ale zezłomowałem zbyt wiele istnień na rambli żeby wygrać złotego andruta rambli, nie wspominając o największej porażce moderacji..
https://zapodaj.net/images/f4113031a4cc3.png

2

@DaPidejpi trzeba pilnować elemelenta, żeby znowu nie ustawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 no mówiłem że ustawione

0

@Rewolucja123 no nie wiem, zawsze mogę odpalić ruskie boty i zara tam będzie @Transu96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Jakby ktoś się zastanawiał jak na chwilę obecną wyglądają nominacje do złotego andruta rambli

https://zapodaj.net/images/2538804c2a03e.png

Zakwalifikowani oddzieleni czerwoną linią(z tego co pamiętam jeśli będzie za dużo zgłoszeń z takim samym wynikiem to zaokrąglają w dół, więc na ten moment 13 osób zamiast 15)

Koniec przyjmowania zgłoszeń dzisiaj o 16:00
Zgłaszać kandydatów możecie tu:
https://www.fcbarca.com/102841-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html

Pamiętajcie, że tylko 1 osobę możecie zgłosić i warto się zapoznać z obecnymi nominacjami, żeby nie oddawać głosów na osoby które już się dostały.

1

@Janiama hadaj apelował na kanale sportowym do kibiców żeby zrobili to z kulturą, no to zrobili xD

3

@Rust_Cohle łyknąłeś janiame!? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim którzy mnie nominowali, jesteście solą tej ziemi, elytą z elyt, niech wam bóg w dzieciach wynagrodzi.

1

@Encore na mnie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AnsuFati_10 nie warto, masz już x kart lepszych na rynku i to tanich

9

0

@Worny nie potrafią przegrywać i tyle

0

@mekston szok, niedowierzanie, konsternacja

0

A ci dalej myślą, że przy zielonym stoliku wygra Hamilton xD

1

@Encore najpierw konferencja verrattiego

0

@agaFCB Frenkiego tylko i wyłącznie w sytuacji, w której z tych pieniędzy miałby być Haland

1

@TheMefju zaraz po karnym Błaszczykowskiego xD musiałaby tę sprawę rozpatrywać tutejsza moderacja, żeby przekręcili Verstappena ;x ale dobrze że piszesz że boli

33

Może i Barca nie wygrała, ale płacz hamiltoniarzy to wszystko rekompensuje

0

@boqq może

3

@doc szklanka na szklankę, wygląda legit

0

@marcin62 to jest bramkarz a nie zawodnik z pola, na bramkę może mu strzelać nawet stary pijany w ogródku, Suarez też pauzował jak przychodził

0

@Kgorecki2500 A to nie było za Free na epicu czasem ;x

6

Nowa era to będzie w nowym sezonie, teraz to jest użeranie się z gównem jakie zostawili poprzednicy.

0

@LoTo11 i dobrze, mniejsza konkurencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Khajio magia gender xD

2

@Rust_Cohle uff, na szczęście nikt mnie nie nominował

1

@TylkoBarca7273 vamosrakieta, statham i sidzej, ale wszystkie były ustawione i podstawili słupa

0

@Katalonbar to nie jest głosowanie tylko zgłaszanie kandydatów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?