Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś jak przedłużyć żywotność pieczywa, w sensie żeby opóźnić moment w którym pieczywo zaczyna pleśnieć? Ktoś się zna? Nie wiem, do lodówki może wsadzić?
0
@Gosciuu Big Benz, Militao
6
@Rewolucja123 Niestety, ale zezłomowałem zbyt wiele istnień na rambli żeby wygrać złotego andruta rambli, nie wspominając o największej porażce moderacji..
https://zapodaj.net/images/f4113031a4cc3.png
2
@DaPidejpi trzeba pilnować elemelenta, żeby znowu nie ustawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 no mówiłem że ustawione
0
@Rewolucja123 no nie wiem, zawsze mogę odpalić ruskie boty i zara tam będzie @Transu96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Jakby ktoś się zastanawiał jak na chwilę obecną wyglądają nominacje do złotego andruta rambli
https://zapodaj.net/images/2538804c2a03e.png
Zakwalifikowani oddzieleni czerwoną linią(z tego co pamiętam jeśli będzie za dużo zgłoszeń z takim samym wynikiem to zaokrąglają w dół, więc na ten moment 13 osób zamiast 15)
Koniec przyjmowania zgłoszeń dzisiaj o 16:00
Zgłaszać kandydatów możecie tu:
https://www.fcbarca.com/102841-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html
Pamiętajcie, że tylko 1 osobę możecie zgłosić i warto się zapoznać z obecnymi nominacjami, żeby nie oddawać głosów na osoby które już się dostały.
1
@Janiama hadaj apelował na kanale sportowym do kibiców żeby zrobili to z kulturą, no to zrobili xD
3
@Rust_Cohle łyknąłeś janiame!? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim którzy mnie nominowali, jesteście solą tej ziemi, elytą z elyt, niech wam bóg w dzieciach wynagrodzi.
1
@Encore na mnie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AnsuFati_10 nie warto, masz już x kart lepszych na rynku i to tanich
9
@barcowy1899 hehe
0
@Worny nie potrafią przegrywać i tyle
0
@mekston szok, niedowierzanie, konsternacja
0
A ci dalej myślą, że przy zielonym stoliku wygra Hamilton xD
1
@Encore najpierw konferencja verrattiego
0
@agaFCB Frenkiego tylko i wyłącznie w sytuacji, w której z tych pieniędzy miałby być Haland
1
@TheMefju zaraz po karnym Błaszczykowskiego xD musiałaby tę sprawę rozpatrywać tutejsza moderacja, żeby przekręcili Verstappena ;x ale dobrze że piszesz że boli
33
Może i Barca nie wygrała, ale płacz hamiltoniarzy to wszystko rekompensuje
0
@boqq może
3
@doc szklanka na szklankę, wygląda legit
0
@marcin62 to jest bramkarz a nie zawodnik z pola, na bramkę może mu strzelać nawet stary pijany w ogródku, Suarez też pauzował jak przychodził
0
@Kgorecki2500 A to nie było za Free na epicu czasem ;x
6
Nowa era to będzie w nowym sezonie, teraz to jest użeranie się z gównem jakie zostawili poprzednicy.
0
@LoTo11 i dobrze, mniejsza konkurencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Khajio magia gender xD
2
@Rust_Cohle uff, na szczęście nikt mnie nie nominował
1
@TylkoBarca7273 vamosrakieta, statham i sidzej, ale wszystkie były ustawione i podstawili słupa
0
@Katalonbar to nie jest głosowanie tylko zgłaszanie kandydatów