0

@Rust_Cohle w 2 stronę się nie mylą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@BombowiecKrawczyk Sterling, Jesus, Mahrez, Bernardo, Foden, Grealish, De Bruyne - 7 typa i każdy już grywał z przodu, myślisz że zauważą brak jakiegoś Ferrana? Nawet kwota ma nie być jakaś wysoka jak na dzisiejsze czasy, bo to żaden TOP

0

@Encore panie, ale to trzeba w kamionce

0

@VamosGirl jak on wyleciał na miesiące ;x

5

Spokojnie, Alves do końca sezonu pociągnie sam na PO, a latem się mu kupi jakiegoś zmiennika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Kolejny rok i znowu kradno.. właśnie dostałem smsa, że mam paczkę w punkcie odbioru, znajdź adres tutaj - link.. ale niczego nie zamawiałem ;) także uważajcie na siebie i nie wchodźcie w takie gówna bo to scam

0

@amanter deja vu

5

@AFA90 salah też się odbił od chelsea, a potem przyszedł do live i gra to co gra

0

@JimMorrisonFCB no też nie wywalam wszystkich naraz tylko ter stegena, zespół się buduje od bramkarza i obrony, jak nie przestaniemy tracić głupich goli to nic się nie zmieni

1

@Marik1234 a po polsku?

0

@Rewolucja123 naprawdę to zgłosiłeś? xD

0

@MNSbEstEver a czemu nie ściągniesz?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Worny po wbiertal od kiboli?

0

@JimMorrisonFCB Jedyne doświadczenie na jakie można liczyć od matsa to doświadczenie w dostawaniu wbiertalu, to samo co u Busquetsa, Pique i Alby, niech grają bo mają w tym doświadczenie ;x

2

@JimMorrisonFCB A co za różnica czy tam będzie stał Ter Stegen czy Neto czy Pena, Mats nie ma żadnych argumentów, jeden mecz miał w tym sezonie dobry i redakcja po nim już nawet artykuł zrobiła że Mats wrócił xD

6

@xKrisuS A co miał zrobić w 2 tygodnie?

11

@Oskar00 nie klęczał na grochu po porażce więc be

7

@HighestInTheRoom To nie jest piłkarz

2

Z tych 3 tylko Ter Stegen do sprzedania na już, Frenkie tylko w przypadku nabycia wielkiej gwiazdy typu Haaland, tyle że to się nie wydarzy, sprzedamy Frenkiego za gruby hajs a potem rozwalimy na półśrodki tak samo jak kase za Neymara

3

Sprzedamy Desta i co dalej? Do końca sezonu tylko z Alvesem na PO? tiaa

4

Ciekawe czy Onana jest już klepnięty przez Inter czy jest jeszcze szansa go wyciągnąć.. to że nie grał szmat czasu nic nie znaczy, trenować mu nikt nie zabronił zwłaszcza że stoi na bramce, Suarez też jak przychodził to nie grał długo.

0

@doc kolejne "czyszczenie" z cyklu barca chce, ale zapomnieli powiedzieć zawodnikom ;x

3

@Octane W ostatnim sezonie w Barcy zrobił w 35 meczach 21 bramek(2 karne) i 10 asyst, w jeszcze poprzednim w 49 meczach zrobił 25 bramek(5 karnych) i 11 asyst, ale że już nie biegał jak kiedyś + robił padolino i machał rękami to ludziom się w dupie poprzewracało, 52 mecze 26 bramek(7 karnych) i 3 asysty w pierwszym sezonie w Atletico. Nie zasłużył na takie pożegnanie, potrzebował zmiennika, a tak zostaliśmy i bez napastnika i bez zmiennika.

6

@Criss18Barca to jest jego normalna dyspozycja w tej chwili

2

@robsesh panu już podziękujemy

2

@Mario96w jak dodamy dwa minusy to będziemy mieli plus, ale my mieliśmy 11 minusów

6

Po odejściu Messiego jestem jednocześnie zadowolony i zły. Zadowolony bo Messi ma szansę wyśrubować złote piłki tak, by historia go zapamiętała jako tego jedynego number 1 bez porównywania do Cristiano, a zły bo okazało się na jakim dnie była Barca. Za liczby które wykręcił w tym syfie powinien dostać jakiś order obok złotej piłki.

17

Odpowiedzialnym za tę sytuację jest Laporta, miał być Messi i nie ma, mieli być sponsorzy i nie ma, rudego też długo trzymał nie wiadomo po co i na co. Czas na reakcje był, można było tej sytuacji uniknąć, ale przez zwlekanie z decyzjami było już za późno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?