0

Przestrzegam fifaczy przed tymi ścierami
https://www.futbin.com/22/squad/3710321

zrobiłem prawie friko z myślą o fut swapach, ale nawet tam ich nie będę używać, takie ręczniki że o matko, żaden upgrade im nie pomoże

0

@kempnou jest lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mindbender84 mocny to jest mocny full kurde

1

@Kapitan hawk to by nic nie dało

0

@wpwelement "drużyny, której strona z "podróbką" La Rambla da się przeglądać tylko z wyłączonymi programami blokującymi reklamy"

a po polsku? bo nie wiem czy pijesz do jakiejś konkurencyjnej strony czy sarkastycznie do ludzi z adblockiem

0

0

5

Bez Frenkiego w składzie remis, z Frenkim w składzie przegrywamy

i cyk minus do "analizy" ;x

2

@Mario96w yes

1

2 ostatnie odcinki to mam wrażenie jakby było w nich upchnięte z kilka odcinków, coś jak zakończenie gry o tron, jakby scenariusz był rozpisany na więcej, a oni to przeskipowali w ciul. No i o wuj chodziło na końcu z synem Berlina, jakąś karteczkę dostał i nikt nie wie co jest 5, a to że tej dupeczki nie odstrzelił po zdradzie też dziwne. Koniec końców chyba mamy definitywny koniec serii, wszyscy uznani za martwych poza denverem i kryci przez kraj, teraz najwyżej jakieś osobne historie poszczególnych postaci.

0

No i co powiecie o zakończeniu domu z papieru?

W odpowiedzi będą SPOILERY

4

@LonelyVEB zadzwoń do szefa, a l4 donieś później?

0

@MSN30 tylko jedną, jak cofała na parkingu prosto we mnie

5

Ja rozumiem że ludziom się śpieszy do pracy, ale dzisiaj to jest jakieś kurłła nieporozumienie, wyszedłem tylko do maca, 5 minut jazdy i 3x musiałem się ratować manewrami żeby we mnie nie przywalili, a jak wracałem to jeszcze się trafiła baba, która myśli że na pasach jest nieśmiertelna... Nauczcie się ludzie, że najpierw czekasz aż się auto zatrzyma, a potem wchodzisz na pasy.

0

@PawkoFCB i bardzo dobrze, i tak dziada nie lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Pawel13sz pewnie mają 6 gwiazdek na googlu

5

@Janiama oho, moja ulubiena wymówko-tarcza - jestem po chorobie

2

@deyna2018 pokaż skład lepiej a nie

0

@Ronmes 30

1

@GeneralXavi bo przyjdę wojem

1

Vectra znowu leży. A z innych informacji trawa jest zielona.

2

@Sau_Ron own goal

0

@barteq od bociana

0

6

@chavez może ci się poszczęści i obie drużyny odpadną

8

@Borneo pizdyliard wariantów, dawek, teraz jakieś przypominające(xD), to wszystko farmaceutyczny biznes

1

@Rothan1 nic dziwnego, berlin to najlepsza postać w tym uniwersum, sami sobie strzelili w stopę

SPOILER


uśmiercając go

1

@DaPidejpi escandalo, a moderacja oczywiście nic nie robi bo to ich golden boy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@grejtxkrzychu tera to można grać kurłła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?