Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestrzegam fifaczy przed tymi ścierami
https://www.futbin.com/22/squad/3710321
zrobiłem prawie friko z myślą o fut swapach, ale nawet tam ich nie będę używać, takie ręczniki że o matko, żaden upgrade im nie pomoże
0
@kempnou jest lepszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mindbender84 mocny to jest mocny full kurde
1
@Kapitan hawk to by nic nie dało
0
@wpwelement "drużyny, której strona z "podróbką" La Rambla da się przeglądać tylko z wyłączonymi programami blokującymi reklamy"
a po polsku? bo nie wiem czy pijesz do jakiejś konkurencyjnej strony czy sarkastycznie do ludzi z adblockiem
0
@BorzyKrzys ?
0
@qbuteq ?
5
Bez Frenkiego w składzie remis, z Frenkim w składzie przegrywamy
i cyk minus do "analizy" ;x
2
@Mario96w yes
1
2 ostatnie odcinki to mam wrażenie jakby było w nich upchnięte z kilka odcinków, coś jak zakończenie gry o tron, jakby scenariusz był rozpisany na więcej, a oni to przeskipowali w ciul. No i o wuj chodziło na końcu z synem Berlina, jakąś karteczkę dostał i nikt nie wie co jest 5, a to że tej dupeczki nie odstrzelił po zdradzie też dziwne. Koniec końców chyba mamy definitywny koniec serii, wszyscy uznani za martwych poza denverem i kryci przez kraj, teraz najwyżej jakieś osobne historie poszczególnych postaci.
0
No i co powiecie o zakończeniu domu z papieru?
W odpowiedzi będą SPOILERY
4
@LonelyVEB zadzwoń do szefa, a l4 donieś później?
0
@MSN30 tylko jedną, jak cofała na parkingu prosto we mnie
5
Ja rozumiem że ludziom się śpieszy do pracy, ale dzisiaj to jest jakieś kurłła nieporozumienie, wyszedłem tylko do maca, 5 minut jazdy i 3x musiałem się ratować manewrami żeby we mnie nie przywalili, a jak wracałem to jeszcze się trafiła baba, która myśli że na pasach jest nieśmiertelna... Nauczcie się ludzie, że najpierw czekasz aż się auto zatrzyma, a potem wchodzisz na pasy.
0
@PawkoFCB i bardzo dobrze, i tak dziada nie lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Pawel13sz pewnie mają 6 gwiazdek na googlu
5
@Janiama oho, moja ulubiena wymówko-tarcza - jestem po chorobie
2
@deyna2018 pokaż skład lepiej a nie
0
@Ronmes 30
1
@GeneralXavi bo przyjdę wojem
1
Vectra znowu leży. A z innych informacji trawa jest zielona.
2
@Sau_Ron own goal
0
@barteq od bociana
0
@Kinginiesta ta
6
@chavez może ci się poszczęści i obie drużyny odpadną
8
@Borneo pizdyliard wariantów, dawek, teraz jakieś przypominające(xD), to wszystko farmaceutyczny biznes
1
@Rothan1 nic dziwnego, berlin to najlepsza postać w tym uniwersum, sami sobie strzelili w stopę
SPOILER
uśmiercając go
1
@DaPidejpi escandalo, a moderacja oczywiście nic nie robi bo to ich golden boy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@grejtxkrzychu tera to można grać kurłła