Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Yoshi94 @JohnA mam wrażenie że macie jakąś wadę wzroku albo problemy z czytaniem ze zrozumieniem, TOP Suareza > TOP Lewego, TOP z definicji jest to okres szczytowy, a jako że takowy lepszy ma Suarez, to przyrównuje kilka najlepszych Lewego
4
@paweldunajecfcb nawet 3, Innos, Adanos i Beliar
3
@Hubsao ee.. xD
6
@AmigoBlancos że oglądnę gabbie carter
1
@kulek22 No i trzeba przypomnieć że w Bayernie Lewy jest pierwszy do karnych(poprawcie mnie jeśli jest inaczej), a MSN się dzieliło z czego i tak pierwszy był Messi
17
@maroon ale bardzo proszę bez wprowadzania narracji jakby w Bayernie grały jakieś kiepy, swego czasu Ribery i Robben, a przypominam że to klasa światowa, Ribery nawet się otarł o złotą piłkę. Co prawda nie był to poziom Messiego i Neymara, ale jednak.
0
@BlaseR9 destyluj już bo nie zdążysz
23
Suarez 15/16
53 meczy
54 bramki w tym 3 z karnych
21 asyst
54+21=75-53=22
tymczasem 3 najlepsze sezony Lewego
Lewy 15/16
58 meczy
60 bramek w tym 15 z karnych
8 asyst
60+8=68-58=10
Lewy 20/21
43 meczy
50 bramek w tym 10 z karnych
8 asyst
50+8=58-43=15
Lewy 19/20
49 meczy
56 bramek w tym 7 z karnych
10 asyst
56+10=66-49=15
Podsumowując, nawet matematyka mówi że top Suareza > top Lewego
staty z fctables
48
Top Suareza > Top Lewego, Lewy ma po prostu dłuższą żywotność, że się tak wyrażę ;f
w odpowiedzi staty z 3 najlepszych sezonów Lewego vs top sezon Suareza
3
@Janiama suarez 15/16
53 meczy
54 bramki w tym 3 z karnych
21 asyst
54+21=75-53=22
tymczasem 3 najlepsze sezony lewego
lewy 15/16
58 meczy
60 bramek w tym 15 z karnych
8 asyst
60+8=68-58=10
lewy 20/21
43 meczy
50 bramek w tym 10 z karnych
8 asyst
50+8=58-43=15
lewy 19/20
49 meczy
56 bramek w tym 7 z karnych
10 asyst
56+10=66-49=15
Podsumowując, nawet matematyka mówi że top suareza > top lewego
staty z fctables
1
@DaPidejpi boli cię wielki cristianu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Ale że Owce sam Stachu Jones trenuje..
wyćwiczy go w jeden księżyc
2
@Hosh obejrzę to w jeden księżyc
3
@IronSanHybrid a co mnie to obchodzi, gramy w święta i masz mieć
0
@IronSanHybrid ty lepiej wormsy kup a nie głupoty jakieś, przypominam że promka do 10, seeley już kupił
1
@DonMajkeL backstory berlina, ale nie będzie kontynuacji wydarzeń po ostatnim sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Thoms94 skopiować ci? chodź za dozo m1 ch1
0
Jak Garcia taki drogi to wymienić na De Ligta ;x
0
@FCB24 malik tak poprowadzi tą konfe że będzie stypa, bezbek zasrany
0
@Jareoo na patronite za jedynie 49zl miesięcznie? ^^
14
@Przemas8411 mówisz mu tak, kto za barcą w weekendy jeździ do maca, a kto za realem żre szpinak i brokuły
0
@JohnnyBarca myślę że real ma szansę
0
@masq 10 więcej i będzie na klauzulę halandinho ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ramach bonusu staremu halanda damy coutinho, a raioli umtitiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dzemix111 a napiszesz jakiego czy mamy zgadywać?..
1
@Deviler wynik z cyklu wbiertal
5
@PawkoFCB aż wyświadczą wszystkim przysługę i spadną
4
@IronSanHybrid a trafiłeś na niego oczywiście pszypadGiem.. zwyrolu ty
0
@gorgota czego nie wiesz jak jedną ligą grasz.. salah, mane, specjalny cancelo/roberston i alisson
0
to jest ostatni wyścig?