Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho insynuujesz że wytrzymałem przez 30 dni? xD
2
A wy co somsiady, dalej ze złotym wernerem hehe
https://zapodaj.net/images/cdf6ff821144c.jpg
2
@Pilka_jest_okragla dla innych polska to taka sri lanka, a jak się posłucha kopyto borasa to już wgl
2
@Peciak Najpierw sprzedaż, potem kupowanie. Trzeba pogonić Coutinhów, Umtitich czy innych Minguezów
4
@Danny Gaucho czyli ukradł, tylko nie wiadomo od kogo xD
0
@Danny Gaucho a podał jakieś inne źródło? ^^
0
Komentarz usunięty
4
@Kitek1640 może realnie powalczyć z Dembele o złote nosze
1
@Kgorecki2500 ja na kurłłich dupach rzeki nie przepłyne?!
2
@Pawel13sz zgadzam się, zbanować tego bi na zawsze
0
@Zoker Minimum jedna dla Suareza
0
@Vebrol jako kibic united dementuje
3
@Jackazz nie, ale jest ten z koniem na balkonie i jorginho
9
https://pbs.twimg.com/media/FFY4fYkXEAE_vQs?format=jpg&name=small
xDD złoty dekoder
4
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Colin94 X
0
@Songo91 obawiam się, że może nie dożyć tego odchudzenia
4
@Songo91 jak pójdziesz do chińczyka to ci go raz dwa odchudzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Danny Gaucho ani nawet w top 10 na swojej pozycji
0
@Encore zapomniałeś powiedzieć juve że to dobry deal
0
@SantinoFortelos no ba
1
@kuz oświadczam, nie było żadnego chomika, chomika wymyśliliście wy, ramblowicze. Na kołowrotku zaiwania elemelent
1
@RobiS ja kiedyś za podobny wpis dostałem bana, także ten ;x
0
@Kapitan hawk łapówki jeszcze nie spłynęły
1
@YoungLeosia jeszcze jedna
12
@FCMichalo masz na myśli ten mundial na który się nie zakwalifikuje? :P
13
Grunt że historia zapamięta Messiego jako tego lepszego, bo jak spojrzą za 100 lat na statystyki to zobaczą Messiego i jego przynajmniej 2 balony więcej, bo Cristianu to w Manu już balona nie wygra choćby na wuju stanął
0
@doc tu 50 na ferrana, tam 40 na adeyemiego, a na messiego to nie było kurłła