Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz1989VeB nie Neymar tylko Bartek, przez niego odszedł Alves i zaczęło się świrowanie na PO, a nawet gdyby Neymar został to i tak by rozdupcył klub na inny sposób
1
@Wilczeq oj wilczeq wilczeq, a taki spokój z tobą był od czasu ciekawostki o stadionie na którym.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi może coś nietypowego jak kurczak z piersi w sosie kwaśno-słodkim i do tego ryż
13
@Kondziubarca każdy potrafi, dopóki nie przyjdzie do barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 przed resetem 1, teraz 2 ale ja gram tylko aby te 7 winów mieć
1
@pax dla mnie ultras to z definicji debil
0
@MesQueUnClub_87 salah jest kox i ma finezyjnego traita
0
@MesQueUnClub_87 ja gram salahem
2
@MesQueUnClub_87 odpuść sobie ich, nie za tą cenę ;f jak szukasz kogoś do przodu to ten neres z sbc mnie tak gnębi jak jest w dobrych rękach że..
0
@IronSanHybrid a co z tym filmem ma wspólnego ten pustak? pytam bo nie wiem
28
jakoś trzeba było zarobić na te długi w barcy.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 nie grałem, ale 400k więcej niż za golda nie jest warty
1
@Verema i wyrzuciła?
0
i bardzo kurłła dobrze
0
@MrShakira ktoś zaprzeczył?
0
@eckov A jaki połamany
1
@kaamil1910 ok
0
@Sulimo albo Vermaelena
0
tak się cieszył że się połamał a sędzia i tak anulował xD
0
@PatrychoO czego się drzesz jak nie ma powodu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sedziaoxford szkoda że nie nasi
3
@chavez https://lh3.googleusercontent.com/proxy/VsTsXFrFK-ne8r2ZoqPZ-9FvNq3W_mFiMhL_PJkcGM1Bu0YBdO5SFJ_t88YlmAXKnpzkr8l-KV0FVpLtn1L-1sEjCQkDry-QtDUTlVMmTgBTHMJq5OXUnkZVI-4SLr9EAAV1-HouvLWlzU2xJg3nyzvSm54q7CXOKer6OSoSkpj91p5Gqj_0ISk6
1
@Sulimo Esteban Julió Ricardo Montoya de la Rosa Ramírez
0
kiedyś to były hiciory
nie to co teraz
23
@Tomason uciekając wspiął się na gruszkę, zerwał pietruszkę, posypała sie cebula, aż w końcu przyszedł właściciel tego kasztana i mówi: złaź pan z tego banana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno.
1
@macio_944 ale że scofield nie sprzedał fibonacciego.. biedny abruzzi
3
@Majkel34 robocopa rozkręcają nawet kieszonkowcy, a potem leży rozczłonkowany na parkingu
7
@DaPidejpi ciężko pracuje by móc godnie dzierżyć ten tytuł
0
@DaPidejpi taki bez Ciebie na rambli