0

@mateusz1989VeB nie Neymar tylko Bartek, przez niego odszedł Alves i zaczęło się świrowanie na PO, a nawet gdyby Neymar został to i tak by rozdupcył klub na inny sposób

1

@Wilczeq oj wilczeq wilczeq, a taki spokój z tobą był od czasu ciekawostki o stadionie na którym.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi może coś nietypowego jak kurczak z piersi w sosie kwaśno-słodkim i do tego ryż

13

@Kondziubarca każdy potrafi, dopóki nie przyjdzie do barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 przed resetem 1, teraz 2 ale ja gram tylko aby te 7 winów mieć

1

@pax dla mnie ultras to z definicji debil

0

@MesQueUnClub_87 salah jest kox i ma finezyjnego traita

0

@MesQueUnClub_87 ja gram salahem

2

@MesQueUnClub_87 odpuść sobie ich, nie za tą cenę ;f jak szukasz kogoś do przodu to ten neres z sbc mnie tak gnębi jak jest w dobrych rękach że..

0

@IronSanHybrid a co z tym filmem ma wspólnego ten pustak? pytam bo nie wiem

28

jakoś trzeba było zarobić na te długi w barcy.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 nie grałem, ale 400k więcej niż za golda nie jest warty

1

@Verema i wyrzuciła?

0

i bardzo kurłła dobrze

0

@MrShakira ktoś zaprzeczył?

0

@eckov A jaki połamany

1

0

@Sulimo albo Vermaelena

0

tak się cieszył że się połamał a sędzia i tak anulował xD

0

@PatrychoO czego się drzesz jak nie ma powodu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sedziaoxford szkoda że nie nasi

1

@Sulimo Esteban Julió Ricardo Montoya de la Rosa Ramírez

0

kiedyś to były hiciory



nie to co teraz

23

@Tomason uciekając wspiął się na gruszkę, zerwał pietruszkę, posypała sie cebula, aż w końcu przyszedł właściciel tego kasztana i mówi: złaź pan z tego banana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno.

1

@macio_944 ale że scofield nie sprzedał fibonacciego.. biedny abruzzi

3

@Majkel34 robocopa rozkręcają nawet kieszonkowcy, a potem leży rozczłonkowany na parkingu

7

@DaPidejpi ciężko pracuje by móc godnie dzierżyć ten tytuł

0

@DaPidejpi taki bez Ciebie na rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?