Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@paweldunajecfcb asterix i obelix misja kleopatra
5
@Mateusz19961889 tylko nie na dywan
5
@DaPidejpi jak boxdil na cageu sam mówił że wie że Kasia ostro zapierdziela do wrzoska jak i parka wcześniej ;x wahał się czy wziąć walkę z upoconym kasjem bo był obsrany i pewnie dalej jest, przecież to całe gadanie o melanżu to pod publiczkę
0
@DaPidejpi Wrzosek musiałby kasi prąd odciąć(A wtedy by go do boxdila nie wypuścili lekarze), a mi to śmierdzi mocno przestanym pojedynkiem skończonym na punkty, zwłaszcza że Kasia będzie miała w głowie że po walce jeszcze boxdil, a co ten boxdil może zrobić w boksie w rekawicach bokserskich
0
@Joe_Pesci co ciekawie? w boksie? ;x najpierw wrzosek ubije kasjo, a potem spocony kasjo ubije boxdila
0
https://x.com/FootballlForAll/status/1461519184580513794
dzizus xD ledwo benzyna wrócił i już kręci nowe taśmy xDD
0
a w psg jaka była afera
0
@macio_944 panie, czecia w nocy jest kurde
1
@marko111122 Piękny to będzie skład, z Xavim na ławce
0
@BarcaInfo To może napisz jakie były konsekwencje i o jaką aferę chodzi z OM jak już ich przytaczasz
0
@czółkovsky gram zwykłym goldem na 4 zgraniach i też działa xD
1
@Rewolucja123 a nie lepiej zająć się czymś na czym się znasz? ;x
1
@amanter nieeeee, bo jeszcze go usuną z fifki, kij z benjaminem bo był useless, ale mendy jest op
0
@Cochise nie wiem o czym mówisz
2
@Cochise Dobrze że przerwa reprezentacyjna jest to chociaż tych pseudo analiz nie ma, no chyba że mnie ominęły to w sumie nawet lepiej
7
w amigosach go posadzili
2
@Deviler brakuje grubego jak przybija ostatniego gwoździa ;x
0
@Rokita a jak się mądrze wychodzi z meczu? :)
2
@etobzyk a najlepiej 0 i obejrzeć na ruskich strimach tylko to co cię interere
11
@Criss18Barca nie ogarniam ludzi którzy nie ogarniają Fame MMA
1
@DLFCB link do zapodaj
1
mundurem za murem
3
@Rick xDDDDDDDDDDDDDD
1
@VeB 1899 to mówisz że mojego passata b8 z 30k przebiegu mogę po 2 latach sprzedać z zyskiem!?
1
@Janas11224 ze strzelania armatką wodną
3
@DaPidejpi nam za to mecz przegrał jaśnie pan lewy bo sobie zamarzył odpocząć
3
@Abominacja na pocieszenie powiem ci że też mieliśmy je gdzieś
2
@jedrek7000 wrócił, tylko cie nie było
6
@Oskar00 na pocieszenie powiem ci że i tak mamy je gdzieś
0
@chudinhomc może jakieś naczynie termo coś tam, te 2-3h do przerwy w robocie chyba nie wystygnie