2

@paweldunajecfcb asterix i obelix misja kleopatra

5

@Mateusz19961889 tylko nie na dywan

5

@DaPidejpi jak boxdil na cageu sam mówił że wie że Kasia ostro zapierdziela do wrzoska jak i parka wcześniej ;x wahał się czy wziąć walkę z upoconym kasjem bo był obsrany i pewnie dalej jest, przecież to całe gadanie o melanżu to pod publiczkę

0

@DaPidejpi Wrzosek musiałby kasi prąd odciąć(A wtedy by go do boxdila nie wypuścili lekarze), a mi to śmierdzi mocno przestanym pojedynkiem skończonym na punkty, zwłaszcza że Kasia będzie miała w głowie że po walce jeszcze boxdil, a co ten boxdil może zrobić w boksie w rekawicach bokserskich

0

@Joe_Pesci co ciekawie? w boksie? ;x najpierw wrzosek ubije kasjo, a potem spocony kasjo ubije boxdila

0

https://x.com/FootballlForAll/status/1461519184580513794

dzizus xD ledwo benzyna wrócił i już kręci nowe taśmy xDD

0

a w psg jaka była afera

0

@macio_944 panie, czecia w nocy jest kurde

1

@marko111122 Piękny to będzie skład, z Xavim na ławce

0

@BarcaInfo To może napisz jakie były konsekwencje i o jaką aferę chodzi z OM jak już ich przytaczasz

0

@czółkovsky gram zwykłym goldem na 4 zgraniach i też działa xD

1

@Rewolucja123 a nie lepiej zająć się czymś na czym się znasz? ;x

1

@amanter nieeeee, bo jeszcze go usuną z fifki, kij z benjaminem bo był useless, ale mendy jest op

0

@Cochise nie wiem o czym mówisz

2

@Cochise Dobrze że przerwa reprezentacyjna jest to chociaż tych pseudo analiz nie ma, no chyba że mnie ominęły to w sumie nawet lepiej

7

w amigosach go posadzili

2

@Deviler brakuje grubego jak przybija ostatniego gwoździa ;x

0

@Rokita a jak się mądrze wychodzi z meczu? :)

2

@etobzyk a najlepiej 0 i obejrzeć na ruskich strimach tylko to co cię interere

11

@Criss18Barca nie ogarniam ludzi którzy nie ogarniają Fame MMA

1

@DLFCB link do zapodaj

1

mundurem za murem

3

@Rick xDDDDDDDDDDDDDD

1

@VeB 1899 to mówisz że mojego passata b8 z 30k przebiegu mogę po 2 latach sprzedać z zyskiem!?

1

@Janas11224 ze strzelania armatką wodną

3

@DaPidejpi nam za to mecz przegrał jaśnie pan lewy bo sobie zamarzył odpocząć

3

@Abominacja na pocieszenie powiem ci że też mieliśmy je gdzieś

2

@jedrek7000 wrócił, tylko cie nie było

6

@Oskar00 na pocieszenie powiem ci że i tak mamy je gdzieś

0

@chudinhomc może jakieś naczynie termo coś tam, te 2-3h do przerwy w robocie chyba nie wystygnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?