0

@Sau_Ron dawno zrobiony

0

@Sau_Ron ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

kolejny rok, kolejne zwiększenie ceny pierwszego sbc o ikone w fifce w porównaniu do poprzedniej fify - nie warto, nie róbcie, sprzedajcie foddera

1

@IronSanHybrid polska elyta i yntelygencja już zamawia miejsca w hotelach w niderlandach na wypadek wojny

4



według nieoficjalnych informacji regulamin został zniszczony i jest pisany na nowo przy pomocy patronów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@wpwelement taa, jasne

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

ale scam, ja myślałem że cicha to tam siedzieć będzie a tu dupa, via satellite

2

ręce na stół panowie

0

@ReBorN w tym tygodniu kończy się sezon ;x

1

@Herato nie

1

@Pawel13sz z czego jakieś 200 w ostatnie 2 lata? ^^

3

nie wiem kto go wycenił na 150 w pierwszej kolejności, gość nigdy nie był wart więcej jak 60

0

@Rust_Cohle prawie codziennie wychodzi jakieś sbc o jakąś paczkę, dzisiaj wyszło o paczkę złotych rzadkich kart i warto takie robić, możesz w sklepie podglądać paczki za 7,5k i teraz też te za 50k

1

@jacob345 gówno prawda z tym najtaniej, z futbina to możesz podpatrzeć schemat jak ułożyć skład z ilu lig i narodowości żeby działało, ale lepiej spróbować go zrobić z graczy których nie ma na futbinie bo ci z futbina są najdrożsi ponieważ wszyscy wchodzą na futbina żeby zobaczyć

3

@nammah nie byłby

5

Zaczęło się, żegnajcie

4

3

@fart wyleciało z gorących ale nie zostało usunięte

2

Pozdrawiam fanów

4

2

@Rust_Cohle tak jak mówiłem, nie wiedziałeś z kim tańczysz

3

@Rust_Cohle czemu usunąłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle chyba nie wiesz z kim tańczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kwiatek67 to ustawione było, z rozsypanych klocków mieli coś zbudować, zerżnięte 1 do 1 zza granicy


7

"Czas spędzony w Al Sadd to najlepszy okres mojego życia."
No, napiwno

0

@Herato a będzie więcej

1

@Kamiloza91 a więc to przez ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?