Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron dawno zrobiony
0
@Sau_Ron ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
kolejny rok, kolejne zwiększenie ceny pierwszego sbc o ikone w fifce w porównaniu do poprzedniej fify - nie warto, nie róbcie, sprzedajcie foddera
1
@IronSanHybrid polska elyta i yntelygencja już zamawia miejsca w hotelach w niderlandach na wypadek wojny
4
według nieoficjalnych informacji regulamin został zniszczony i jest pisany na nowo przy pomocy patronów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@wpwelement taa, jasne
3
@ranger3120
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
ale scam, ja myślałem że cicha to tam siedzieć będzie a tu dupa, via satellite
2
ręce na stół panowie
0
@ReBorN w tym tygodniu kończy się sezon ;x
1
@Herato nie
1
@Pawel13sz z czego jakieś 200 w ostatnie 2 lata? ^^
3
nie wiem kto go wycenił na 150 w pierwszej kolejności, gość nigdy nie był wart więcej jak 60
0
@Rust_Cohle prawie codziennie wychodzi jakieś sbc o jakąś paczkę, dzisiaj wyszło o paczkę złotych rzadkich kart i warto takie robić, możesz w sklepie podglądać paczki za 7,5k i teraz też te za 50k
1
@jacob345 gówno prawda z tym najtaniej, z futbina to możesz podpatrzeć schemat jak ułożyć skład z ilu lig i narodowości żeby działało, ale lepiej spróbować go zrobić z graczy których nie ma na futbinie bo ci z futbina są najdrożsi ponieważ wszyscy wchodzą na futbina żeby zobaczyć
3
@nammah nie byłby
5
Zaczęło się, żegnajcie
4
dwie gołe baby
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10867803#comment-10867910
w międzyczasie @lucas/catalan i jego plebiscyty z ubranymi babami
https://zapodaj.net/images/37c1c41bd65a3.png
3
@fart wyleciało z gorących ale nie zostało usunięte
2
@Kusco15 https://zapodaj.net/images/93fa5d71936db.png
2
Pozdrawiam fanów
4
flashbacki
https://zapodaj.net/images/5028b8549f1ca.png
2
@Rust_Cohle tak jak mówiłem, nie wiedziałeś z kim tańczysz
3
@Rust_Cohle czemu usunąłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle chyba nie wiesz z kim tańczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kwiatek67 to ustawione było, z rozsypanych klocków mieli coś zbudować, zerżnięte 1 do 1 zza granicy
7
"Czas spędzony w Al Sadd to najlepszy okres mojego życia."
No, napiwno
0
@Herato a będzie więcej
1
@Kamiloza91 a więc to przez ciebie