1

@l0Messini krótka kampania, NFSU2 TOP 1 niezmiennie, ale ten Heat raczej wyżej niż niżej w klasyfikacji NFSów

0

@IronSanHybrid nie zgadłbyś nawet gdybyś miał milion prób xD i w tej niewiedzy cię zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid a mój pierwszy avatar pamiętasz? ;x

1

@koksik2700 to co ty robisz jak bez dziecka nie masz czasu? ;x

1

@MesQueUnClub96 15? chyba ty

0

@Rewolucja123 robię tak wszystkim parówom które nie robią golden goala w towarzyskich, z tym że ja nie daje im strzelić ;f

2

@marcin62 nie podskakuj do baby to cię nie będzie bić

0

@Sau_Ron Naszym jedynym napastnikiem na tą chwilę jest Depay(proszę mi nie wyjeżdżać nawet ze Skywalkerami czy Demirami), Alves jest opcją zarówno na PS jak i PO, jesteśmy zdziesiątkowani kontuzjami, a ani Roberto ani Mingueza się tam nie nadają, więc będzie zdecydowanie LEPIEJ, nawet jeśli miałaby to być opcja krótkoterminowa

0

@Sau_Ron hehe bo stary, hehe bo emeryt, hehe bo blokuje młodych hehe... no i wciąga dupą wszystkich naszych na prawej stronie, a my MUSIMY się zakwalifikować do LM

8

@Alustic to że 25% ludzi miała inne zdanie nie znaczy że są głupkami, trochę szacunku do mniejszości

2

@barpol11 sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

1

@Encore do szpitala teraz każą pod krawatem przychodzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kamiloza91 Nie ma co przeginać, na treningu czy omawianiu taktyki bez telefonu - ok, ale w busie? jak ten alves przyjdzie to on nie przeżyje bez słuchawek z muzyczką

12

Szawi się nie patyczkuje? Szawi ustawia ich do pionu? Mam flashbacki z przyjścia Kumana jak ich ustawiał do pionu począwszy od telefonu do Suareza.. A jak się wtedy wszyscy cieszyli

9

Xavi każe przychodzić wcześniej 1-2h? A jak bodajże Aguero na streamie kiedyś mówił że jak przyjechał 30min wcześniej to nikogo nie było, brama zamknięta, światła zgaszone, prund wyłączony xD

3

@maciar nie przy messim i innych

4

@maciar w 2013 był czwarty

0

@macio_944 takie są fakty

0

@macio_944 to już nawet gothic 1 w 2001 miał lepszą wodę od cyberbuga

0

@NaFazieHitman ale tylko dla wybrańców, kiedy wszyscy są wydymani

2

@AlexDark00 pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Wojna hybrydowa
IronSanHYBRID
https://zapodaj.net/images/59379bfb6f0ab.png


1

EA znowu wydymało graczy, ci którzy trafili mid ikone z paczki z base ikoną dostaną free icon paczki, a ci co nie trafili mida tylko base nie dostaną(a przecież wszyscy mieli 2x gorsze szanse na trafienie dobrej ikony base, ponieważ wszystkie midy były w tej paczce)

3

@Rewolucja123 xavi ty się nie wygłupiaj i zakładaj strój meczowy

0

Niektórzy z paczki z base ikoną trafiają ikony mid, warto odnotować bo mogą być za to free icon paczki dla wszystkich którzy zrobili to sbc

0

@Toretto nie wiem bo nie grałem jeszcze xD

0

@SelloutCrowd Wypełniony miłością

0

@dmcteam uciąć kabel

0

@Sau_Ron na szybkiego typa na skrzydło/n.. będzie testowany na śpd obok bruno w 4-2-3-1 ale cienko to widzę bez typowego śpdka
https://www.futbin.com/22/squad/2755619

1

A mówiłem żeby nie robić.. Ehh
https://zapodaj.net/images/6df5f6d314dd3.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?