Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@l0Messini krótka kampania, NFSU2 TOP 1 niezmiennie, ale ten Heat raczej wyżej niż niżej w klasyfikacji NFSów
0
@IronSanHybrid nie zgadłbyś nawet gdybyś miał milion prób xD i w tej niewiedzy cię zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid a mój pierwszy avatar pamiętasz? ;x
1
@koksik2700 to co ty robisz jak bez dziecka nie masz czasu? ;x
1
@MesQueUnClub96 15? chyba ty
0
@Rewolucja123 robię tak wszystkim parówom które nie robią golden goala w towarzyskich, z tym że ja nie daje im strzelić ;f
2
@marcin62 nie podskakuj do baby to cię nie będzie bić
0
@Sau_Ron Naszym jedynym napastnikiem na tą chwilę jest Depay(proszę mi nie wyjeżdżać nawet ze Skywalkerami czy Demirami), Alves jest opcją zarówno na PS jak i PO, jesteśmy zdziesiątkowani kontuzjami, a ani Roberto ani Mingueza się tam nie nadają, więc będzie zdecydowanie LEPIEJ, nawet jeśli miałaby to być opcja krótkoterminowa
0
@Sau_Ron hehe bo stary, hehe bo emeryt, hehe bo blokuje młodych hehe... no i wciąga dupą wszystkich naszych na prawej stronie, a my MUSIMY się zakwalifikować do LM
8
@Alustic to że 25% ludzi miała inne zdanie nie znaczy że są głupkami, trochę szacunku do mniejszości
2
@barpol11 sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
1
@Encore do szpitala teraz każą pod krawatem przychodzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kamiloza91 Nie ma co przeginać, na treningu czy omawianiu taktyki bez telefonu - ok, ale w busie? jak ten alves przyjdzie to on nie przeżyje bez słuchawek z muzyczką
12
Szawi się nie patyczkuje? Szawi ustawia ich do pionu? Mam flashbacki z przyjścia Kumana jak ich ustawiał do pionu począwszy od telefonu do Suareza.. A jak się wtedy wszyscy cieszyli
9
Xavi każe przychodzić wcześniej 1-2h? A jak bodajże Aguero na streamie kiedyś mówił że jak przyjechał 30min wcześniej to nikogo nie było, brama zamknięta, światła zgaszone, prund wyłączony xD
3
@maciar nie przy messim i innych
4
@maciar w 2013 był czwarty
0
@macio_944 takie są fakty
0
@macio_944 to już nawet gothic 1 w 2001 miał lepszą wodę od cyberbuga
0
@NaFazieHitman ale tylko dla wybrańców, kiedy wszyscy są wydymani
2
@AlexDark00 pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Wojna hybrydowa
IronSanHYBRID
https://zapodaj.net/images/59379bfb6f0ab.png
1
EA znowu wydymało graczy, ci którzy trafili mid ikone z paczki z base ikoną dostaną free icon paczki, a ci co nie trafili mida tylko base nie dostaną(a przecież wszyscy mieli 2x gorsze szanse na trafienie dobrej ikony base, ponieważ wszystkie midy były w tej paczce)
3
@Rewolucja123 xavi ty się nie wygłupiaj i zakładaj strój meczowy
0
Niektórzy z paczki z base ikoną trafiają ikony mid, warto odnotować bo mogą być za to free icon paczki dla wszystkich którzy zrobili to sbc
0
@Toretto nie wiem bo nie grałem jeszcze xD
0
@SelloutCrowd Wypełniony miłością
0
@dmcteam uciąć kabel
0
@Sau_Ron na szybkiego typa na skrzydło/n.. będzie testowany na śpd obok bruno w 4-2-3-1 ale cienko to widzę bez typowego śpdka
https://www.futbin.com/22/squad/2755619
1
A mówiłem żeby nie robić.. Ehh
https://zapodaj.net/images/6df5f6d314dd3.jpg