Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać jeszcze jedną napoli bo politano się sam nie ulepszy w fifce
0
@Nazio87 oby nie bo politano musi upgrade dostać
0
@Danny Gaucho dużo tego roku nie zostało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
że się tak zapytam..
1
@zadafcb może z umtitim im się pomyliło( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Czajka90 najpierw niech wygra messi i pokaże criszczianu miejsce w szeregu żeby za 100 lat nie było niedomówień, a potem to kij w to
5
Nooooo i to jest angielski
xDD
4
@Pawel13sz czemu tak? jeszcze kontuzji dostanie i Xavi będzie grającym trenerem xD
3
No i Xavi już nie ma szybkich skrzydłowych do jego ulubienej formacji, no chyba że zamierza tam grać Albą, Balde i Fatim ;x
Najwyższy czas na 4-1-2-1-2
Fati-Depay
Frenkie
Gavi-Nico
Busquets
Alba-Araujo-Lenglet-Mingueza
MATS
10
Kurłła ci go wymeldują, a on zostanie i będą jajca
0
@FafitFCB ile kurłła popadnie
2
Szybko poszło, ekscytacja powrotem zakończona, teraz czas na wyzywanie od szklanek do czasu kolejnej ekscytacji powrotem
0
i znowu psg nie wygrało.. ten wijnaldum nigdy się nie ulepszy
0
kolejny umiera, a jak podchodzi sędzia to już git xD
0
@Toretto masz wszystko opisane w linku który podałem, wszystkie karty które mogą dostać ulepszenie
0
@Toretto https://www.futbin.com/dynamic-players/ones-to-watch
jeśli tego nie rozszyfrujesz to przykro mi, ale nie chce mi się tłumaczyć
3
kurłła czemu ten wijnaldum nie mógł postrzelać w lidze, za strzelanie w lm nie dostanie upgradea na otw w fifce ;x
1
@Rewolucja123 i te pocięte kolana
0
młody co wywijał na trybunie xD
0
a takiego zepsucia akcji to barcelona by się nie powstydziła
0
zesrali się metr przed kiblem
0
@Emhyr albo nie puszczą xD
3
i z buta 3:2
1
i ze łba 2:2
5
@PatrychoO piękny komentarz zobaczyłem
"Flashback to when he was straight "
xD
0
@Barwindg fife
1
Zara Laporta zadzwoni żeby spierdzielali stamtąd bo się rozmyślił
6
@LucaMancini tiaa, wspólne xD
4
@GeneralXavi A tam niekorzystne, tylko 3 mecze presezonowe w Katarze na sezon przez następne 10 lat ^^