Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz eto'o
5
@magister97r jaki atak? To zwykły średniak który tyle kosztował tylko dlatego że jest anglikiem, arsenal niedawno za jakąś kłodę angielską 50 mln dał
0
@clyde i kolejny raz baba rujnuje chłopowi życie
10
@Rewolucja123 opatrzność nas chroni przed tym Olmo
0
@Colon 10 lat temu skończył karierę, a tylko 5 lat starszy od zlatana ;x
1
@PanZagadka ale bez pseudnimów nie wypada wklejać, tak się nie robi
0
@Encore Ehh.. i kto tera za tego gołego onara przyjdzie do Manu
1
@AllBundy widzę że kolega nie strzelał i podał dokładny tytuł pewnej ambitnej produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@donleo12 A ilu tych psycholi zostało? Busquets, Alba, Pique, Roberto, Mats + Umtiti i Lenglet, z czego pod grą jest raptem 4(Lengleta nie liczę bo wymuszony kontuzjami)
0
@Malkey95 był bodajże taki sezon, że po pierwszej rundzie GKS Bełchatów był pierwszy, a po 2 spadł z ligi, także ten
1
@masq jeśliby mu powiedzieli że można to by pewnie obniżył, zamiast tego gadali kocopoły o braku możliwości obniżenia poniżej czegoś i się czepiali ligi, że im wszystko utrudnia
2
@JohnnyBarca a co, wybierają się gdzieś?
22
Po co? Na co? Gavi, Nico, Pedri, De Jong, Busquets, Puig
1
@l0Messini chwila, jeśli cię przelicytuje to nic nie zarobi, znaczy że ten twój zajebisty sposób to profit rzędu 250-500 monet? xD
0
@l0Messini a może nie ty pierwszy znalazłeś? ;x
4
Patrzcie ilu lekarzy nam wyrosło, jak grzybów po deszczu
0
@Mizander po tym "upgradzie" to już wyższej nie będzie ;x
2
@Mizander chwalisz się tym, że masz tylko 1 śpd? 10 dywizja twoja
3
@Kleps0n sprzedać, ceny cały czas będą spadać
0
@Tuc PO zmień na mendyego/walkera, potem gomeza na varana, llorisa na alissona
3
@Sulimo czym się różni kurnik od kibla?
w kiblu jaja wiszą
2
oddaj paszport
0
pierwsza dla łysego
0
@Nolife1899 za już
14
Za kumana chociaż jakieś bramki były.. co prawda dla przeciwnika, ale jednak były
1
Spokojnie panowie, Skywalker na ławce to pewnie wejdzie na dobicie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@grejtxkrzychu na niego akurat nie trzeba teczek, wystarczy odpalić pierwszą stronę w profilu, góra drugą ;x
0
@geass a mi wyglądało jakby nie mógł oddechu złapać, może w przeponę dostał?
0
@Rewolucja123 trzymał się za klatkę jakby oddechu złapać nie mógł, o wuj chodzi
1
co mu się wgl stało bo te powtórki to o kant dupy rozbić