1

@Pawel13sz eto'o

5

@magister97r jaki atak? To zwykły średniak który tyle kosztował tylko dlatego że jest anglikiem, arsenal niedawno za jakąś kłodę angielską 50 mln dał

0

@clyde i kolejny raz baba rujnuje chłopowi życie

10

@Rewolucja123 opatrzność nas chroni przed tym Olmo

0

@Colon 10 lat temu skończył karierę, a tylko 5 lat starszy od zlatana ;x

1

@PanZagadka ale bez pseudnimów nie wypada wklejać, tak się nie robi

0

@Encore Ehh.. i kto tera za tego gołego onara przyjdzie do Manu

1

@AllBundy widzę że kolega nie strzelał i podał dokładny tytuł pewnej ambitnej produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@donleo12 A ilu tych psycholi zostało? Busquets, Alba, Pique, Roberto, Mats + Umtiti i Lenglet, z czego pod grą jest raptem 4(Lengleta nie liczę bo wymuszony kontuzjami)

0

@Malkey95 był bodajże taki sezon, że po pierwszej rundzie GKS Bełchatów był pierwszy, a po 2 spadł z ligi, także ten

1

@masq jeśliby mu powiedzieli że można to by pewnie obniżył, zamiast tego gadali kocopoły o braku możliwości obniżenia poniżej czegoś i się czepiali ligi, że im wszystko utrudnia

2

@JohnnyBarca a co, wybierają się gdzieś?

22

Po co? Na co? Gavi, Nico, Pedri, De Jong, Busquets, Puig

1

@l0Messini chwila, jeśli cię przelicytuje to nic nie zarobi, znaczy że ten twój zajebisty sposób to profit rzędu 250-500 monet? xD

0

@l0Messini a może nie ty pierwszy znalazłeś? ;x

4

Patrzcie ilu lekarzy nam wyrosło, jak grzybów po deszczu

0

@Mizander po tym "upgradzie" to już wyższej nie będzie ;x

2

@Mizander chwalisz się tym, że masz tylko 1 śpd? 10 dywizja twoja

3

@Kleps0n sprzedać, ceny cały czas będą spadać

0

@Tuc PO zmień na mendyego/walkera, potem gomeza na varana, llorisa na alissona

3

@Sulimo czym się różni kurnik od kibla?
w kiblu jaja wiszą

2

oddaj paszport

0

pierwsza dla łysego

0

@Nolife1899 za już

14

Za kumana chociaż jakieś bramki były.. co prawda dla przeciwnika, ale jednak były

1

Spokojnie panowie, Skywalker na ławce to pewnie wejdzie na dobicie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@grejtxkrzychu na niego akurat nie trzeba teczek, wystarczy odpalić pierwszą stronę w profilu, góra drugą ;x

0

@geass a mi wyglądało jakby nie mógł oddechu złapać, może w przeponę dostał?

0

@Rewolucja123 trzymał się za klatkę jakby oddechu złapać nie mógł, o wuj chodzi

1

co mu się wgl stało bo te powtórki to o kant dupy rozbić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?