3

czterej pancerni i pies: czyszczenie lufy
w kinach już wkrótce

0

@TheNekro94 bo przyjdę wojem

0

@TheNekro94 średni to ty jesteś

0

@TheNekro94 musisz wklepać w google gabbie carter, tylko musisz rozłożyć siły w czasie

1

@Oskar00 oddawanie winów.. tiaa.. hehe, buehehehehe, ahahahahaha xD

4

@michal26 O ruskie pierogi, żeby były polskie

0

@DaPidejpi to już lepiej po raz tysięczny puścić kabaret o tym że nie ma "kakała", przynajmniej się człowiek pośmieje

0

@Gaz w niewymiennych paczkach masz gwarantowane ratingi w odróżnieniu od wymiennych

0

@Sau_Ron no jak za darmo był to co, ja bym nie wziął?

0

@Sau_Ron mocne? tak średnio bym powiedział
https://www.futbin.com/22/squad/2139509
gram tylko first ownerami

1

@Sau_Ron verissimo, manafa, diop, gravenberch i vidal, śmieci same

1

@Sau_Ron 2x vvd, 2x varane, salah, hernandez theo

0

@amanter to niezła powtórka

0

@marcin62 poprzednie było lepsze ;x



0

@IronSanHybrid fifowa kariera już zakończona? ;x

1

@jacobFCB

3

@barcelonaLM w skrócie de light

13

ogólnie śmieszne że pogbie cofnęli żółtą i dali czerwoną po varze, ale cristianu już nie ;x

1

@barcelonaLM wystarczy spojrzeć na reprezentację, De Jong, Busquets, Depay, nawet ten Garcia, zupełnie inni ludzie

7

@barcelonaLM no, i będziemy grać roberto i skywalkerem xD

0

Niezależnie od okoliczności - Manchester is RED, żadne city od łysego

5

Spójrzmy na pozytywy, Sancho nie przyłożył ręki do tej kompromitacji ;d

0

pogba wejście smoka

0

@Kacper1432 jest bolcem

0

fred go nawet nie dotknął

0

tero? tero to po ptokach

0

dziady

0

skywalker na ratunek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

do domu dziady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?