Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
czterej pancerni i pies: czyszczenie lufy
w kinach już wkrótce
0
@TheNekro94 bo przyjdę wojem
0
@TheNekro94 średni to ty jesteś
0
@TheNekro94 musisz wklepać w google gabbie carter, tylko musisz rozłożyć siły w czasie
1
@Oskar00 oddawanie winów.. tiaa.. hehe, buehehehehe, ahahahahaha xD
4
@michal26 O ruskie pierogi, żeby były polskie
0
@DaPidejpi to już lepiej po raz tysięczny puścić kabaret o tym że nie ma "kakała", przynajmniej się człowiek pośmieje
0
@Gaz w niewymiennych paczkach masz gwarantowane ratingi w odróżnieniu od wymiennych
0
@Sau_Ron no jak za darmo był to co, ja bym nie wziął?
0
@Sau_Ron mocne? tak średnio bym powiedział
https://www.futbin.com/22/squad/2139509
gram tylko first ownerami
1
@Sau_Ron verissimo, manafa, diop, gravenberch i vidal, śmieci same
1
@Sau_Ron 2x vvd, 2x varane, salah, hernandez theo
0
@amanter to niezła powtórka
0
@marcin62 poprzednie było lepsze ;x
0
@IronSanHybrid fifowa kariera już zakończona? ;x
1
@jacobFCB
3
@barcelonaLM w skrócie de light
13
ogólnie śmieszne że pogbie cofnęli żółtą i dali czerwoną po varze, ale cristianu już nie ;x
1
@barcelonaLM wystarczy spojrzeć na reprezentację, De Jong, Busquets, Depay, nawet ten Garcia, zupełnie inni ludzie
7
@barcelonaLM no, i będziemy grać roberto i skywalkerem xD
0
Niezależnie od okoliczności - Manchester is RED, żadne city od łysego
5
Spójrzmy na pozytywy, Sancho nie przyłożył ręki do tej kompromitacji ;d
0
pogba wejście smoka
0
@Kacper1432 jest bolcem
0
fred go nawet nie dotknął
0
tero? tero to po ptokach
0
dziady
0
skywalker na ratunek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
do domu dziady