0

@IronSanHybrid nie, ale skądś ten pomysł ci musiał do głowy przyjść, głodnemu chleb na myśli, co? :)

0

@IronSanHybrid próbowałeś wody z kranu?

0

o kret robi comeback xD ale równie dobrze może dobić gwoździa do swojej jupiterskiej trumny ;x zobaczymy


0

@MesQueUnClub_87 jak mu się bardzo śpieszy to niech napisze do mnie na pw, upierdziele mu te nogę przy samej dupie i to na wczoraj.

0

@Sau_Ron i tak się wyleje i tak

0

@joloskyy w 4, zara idę spartolić trzecią kwalifikację w tym tygodniu do fut champions.. do końca sezonu 27 dni, a mi zostały 4 kwalifikacje xD oby ten zasrany limit usunęli bo totsow sobie nie wyobrażam przy obecnym limicie

0

@DaPidejpi ja mam dylemat.. kupić nowego pada do xo czy nowego xboxa.. bo mi baterie już trochę luzem w padzie leżą po ostatnich 2 kwalifikacjach xD

1

@DonMatteo901 tylko 2 ale jakie - główka van persiego przeciwko hiszpanii, przewrotka ibrahimovicia z prawie połowy przeciwko anglii

0

@Encore no ale nie nazywaj tego brazylią, najwyżej reprezentacją kraju kawy xD

2

@Encore brazylia to była kiedyś, to co teraz to jest jakaś prowokacja

1

@DaPidejpi dzień przed fut champions, a właściwie to pare h przed rozyepali gameplay(który i tak był już rozyepany), akurat zbierałem punkty do TRZECIEGO w tym tygodniu podejścia do kwalifikacji.. ;x

0

Ten moment kiedy czekasz aż patche naprawią fife.. i w końcu wypuszczają 2 patche, ale zamiast naprawić grę to jeszcze bardziej ją psują.. Ciężar, chyba pora wrócić do 18

1

@Encore toty teraz robią po 12 typa to może 5 napastników dadzą ^^

2

@BART97 córa mu narysuje?

0

@Majkel34 a ty to kto?

0

@danio1899 w 5 za wina dostajesz 100 a remis 40, więc inaczej

0

ile pkt kwalifikacji do fut champions dostaje się w 4 lidze za wina i remis?

0

@kkbarca a co, jak grał to nie był na poziomie?

10

@FafitFCB oglądałeś hejtpark? no właśnie, to się nie wypowiadaj

0

8

@deyna2018 jeszcze jak

2

@Pawel13sz -1/10

0

@BulaKG przecież możesz czwartek czy piątek jeszcze grać

1

@BulaKG musisz wygrać 5 i przegrać 4, uprzedzam że masz limit podejść do kwalifikacji na sezon, bodajże 7 czy 9

2

@Messibestplayerintheworld 50%, barca chce, umtiti nie chce

20

@BorzyKrzys bomba na banie i kończymy balet, z takimi trza krótko

1

@Jakchcesz w momencie w którym wrócił stracił szanse na balona, do tej pory był nieskazitelnym użytkownikiem przez ostatni rok - bo go nie było, a tak to już po ptokach

3

@Mario96w tiaa, wróci po 4 miesiącach, a elemelent będzie kręcił blefa że odwołał się dopiero po 3, bo max ban to 2 miechy ;x

1

@MesQueUnClub96 pracuję nad tym

2

@ReBorN hahahaha xD typowe
@IronSanHybrid dlatego masz nie bawić się w kupowanie coinsów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?