Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid nie, ale skądś ten pomysł ci musiał do głowy przyjść, głodnemu chleb na myśli, co? :)
0
@IronSanHybrid próbowałeś wody z kranu?
0
o kret robi comeback xD ale równie dobrze może dobić gwoździa do swojej jupiterskiej trumny ;x zobaczymy
0
@MesQueUnClub_87 jak mu się bardzo śpieszy to niech napisze do mnie na pw, upierdziele mu te nogę przy samej dupie i to na wczoraj.
0
@Sau_Ron i tak się wyleje i tak
0
@joloskyy w 4, zara idę spartolić trzecią kwalifikację w tym tygodniu do fut champions.. do końca sezonu 27 dni, a mi zostały 4 kwalifikacje xD oby ten zasrany limit usunęli bo totsow sobie nie wyobrażam przy obecnym limicie
0
@DaPidejpi ja mam dylemat.. kupić nowego pada do xo czy nowego xboxa.. bo mi baterie już trochę luzem w padzie leżą po ostatnich 2 kwalifikacjach xD
1
@DonMatteo901 tylko 2 ale jakie - główka van persiego przeciwko hiszpanii, przewrotka ibrahimovicia z prawie połowy przeciwko anglii
0
@Encore no ale nie nazywaj tego brazylią, najwyżej reprezentacją kraju kawy xD
2
@Encore brazylia to była kiedyś, to co teraz to jest jakaś prowokacja
1
@DaPidejpi dzień przed fut champions, a właściwie to pare h przed rozyepali gameplay(który i tak był już rozyepany), akurat zbierałem punkty do TRZECIEGO w tym tygodniu podejścia do kwalifikacji.. ;x
0
Ten moment kiedy czekasz aż patche naprawią fife.. i w końcu wypuszczają 2 patche, ale zamiast naprawić grę to jeszcze bardziej ją psują.. Ciężar, chyba pora wrócić do 18
1
@Encore toty teraz robią po 12 typa to może 5 napastników dadzą ^^
2
@BART97 córa mu narysuje?
0
@Majkel34 a ty to kto?
0
@danio1899 w 5 za wina dostajesz 100 a remis 40, więc inaczej
0
ile pkt kwalifikacji do fut champions dostaje się w 4 lidze za wina i remis?
0
@kkbarca a co, jak grał to nie był na poziomie?
10
@FafitFCB oglądałeś hejtpark? no właśnie, to się nie wypowiadaj
0
@SkilledHydra16 wąski
8
@deyna2018 jeszcze jak
2
@Pawel13sz -1/10
0
@BulaKG przecież możesz czwartek czy piątek jeszcze grać
1
@BulaKG musisz wygrać 5 i przegrać 4, uprzedzam że masz limit podejść do kwalifikacji na sezon, bodajże 7 czy 9
2
@Messibestplayerintheworld 50%, barca chce, umtiti nie chce
20
@BorzyKrzys bomba na banie i kończymy balet, z takimi trza krótko
1
@Jakchcesz w momencie w którym wrócił stracił szanse na balona, do tej pory był nieskazitelnym użytkownikiem przez ostatni rok - bo go nie było, a tak to już po ptokach
3
@Mario96w tiaa, wróci po 4 miesiącach, a elemelent będzie kręcił blefa że odwołał się dopiero po 3, bo max ban to 2 miechy ;x
1
@MesQueUnClub96 pracuję nad tym
2
@ReBorN hahahaha xD typowe
@IronSanHybrid dlatego masz nie bawić się w kupowanie coinsów