0

3

@Herato pozbycie się Kumana będzie sukcesem

1

@Dundersztyc jest to nawet wyraźnie napisane w tym krótkim filmiku ;x

0

@Encore ja tellesem na 7 zgrania takie wale xD
@Kondziubarca i prostopadłe górą ;x

0

@Tuc gameplay też przycina momentami

2

@Kapitan hawk powiem więcej, za bartomeu też nie było

0

@Mroziu musisz się pan doprecyzować

0

@Cwaniak4 są lepsze serwisy

0

co jest kurłła

0

@clyde co z tego jak kontakty pokasowane i wgl

5

4

0

@wpwelement powinieneś zmienić na elemelent, bo wszyscy cię już tak wołają. Sam sobie bana za zmianę nicku przecież nie dasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@agaFCB wy się nie budzicie z dzidą

0

@wpwelement jak powstał twój nick? nigdy go nie zapamiętam

2

@Eoren oddajcie minusy

0

@wpwelement siedział z la mafią, kółkiem wzajemnej adoracji, dobrymi chłopakami którzy patrzą na świat zza krat oraz których imienia nie wolno wymawiać i całą resztą prawilniaków którzy przestali się tu udzielać tam gdzie pana nie ma ;x

5

@4drian0 to twitter ma konto na twitterze?!

57

@wpwelement nie no aż takiej potrzeby to nie mam

0

Tylko on może to naprawić


1

@Comfortable_ ominęły? one się dopiero zaczynają

0

@BartqRKO i wtedy wchodzi discord, cały na biało

2

@AdiKingu96 przecież ty nie masz żony ani konta

0

@tomek8756 pierwsza połowa git majonez, druga no ujdzie, ale ostatni sezon do dupy

0

@Lordzi i młodsza

0

@tomek8756 no jak chcesz ją zobaczyć w pełnej okazałości to tak

0

@svensonFCB nie da się nawet konta założyć tam bo wszystko zlagowane, a na starych kontach kontakty pousuwane

1

@BOIXOS1 ty jakoś sobie poradziłeś

18

0

@Wilczeq do skutku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?