Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO meh
3
@Herato pozbycie się Kumana będzie sukcesem
1
@Dundersztyc jest to nawet wyraźnie napisane w tym krótkim filmiku ;x
0
@Encore ja tellesem na 7 zgrania takie wale xD
@Kondziubarca i prostopadłe górą ;x
0
@Tuc gameplay też przycina momentami
2
@Kapitan hawk powiem więcej, za bartomeu też nie było
0
@Mroziu musisz się pan doprecyzować
0
@Cwaniak4 są lepsze serwisy
0
co jest kurłła
0
@clyde co z tego jak kontakty pokasowane i wgl
5
@MesQueUnClub96 ja nie przepraszam
https://zapodaj.net/images/36b7551ff1544.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@wpwelement @Eoren jak mus to mus
https://zapodaj.net/images/7a14814bb1e5f.jpg
0
@wpwelement powinieneś zmienić na elemelent, bo wszyscy cię już tak wołają. Sam sobie bana za zmianę nicku przecież nie dasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@agaFCB wy się nie budzicie z dzidą
0
@wpwelement jak powstał twój nick? nigdy go nie zapamiętam
2
@Eoren oddajcie minusy
0
@wpwelement siedział z la mafią, kółkiem wzajemnej adoracji, dobrymi chłopakami którzy patrzą na świat zza krat oraz których imienia nie wolno wymawiać i całą resztą prawilniaków którzy przestali się tu udzielać tam gdzie pana nie ma ;x
5
@4drian0 to twitter ma konto na twitterze?!
57
@wpwelement nie no aż takiej potrzeby to nie mam
0
Tylko on może to naprawić
1
@Comfortable_ ominęły? one się dopiero zaczynają
0
@BartqRKO i wtedy wchodzi discord, cały na biało
2
@AdiKingu96 przecież ty nie masz żony ani konta
0
@tomek8756 pierwsza połowa git majonez, druga no ujdzie, ale ostatni sezon do dupy
0
@Lordzi i młodsza
0
@tomek8756 no jak chcesz ją zobaczyć w pełnej okazałości to tak
0
@svensonFCB nie da się nawet konta założyć tam bo wszystko zlagowane, a na starych kontach kontakty pousuwane
1
@BOIXOS1 ty jakoś sobie poradziłeś
18
@Bernard777 tak
0
@Wilczeq do skutku