Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@clyde dzidowiec się stoczył, gołe dupy wstawia na ramble.. i to męskie
0
@RomanHoffer no jak się wleczesz
1
@AlvaroHanso i nie ma nawet miniaturki twarzy
2
@Janiama Ładnie się odpaliłeś, polecam spacer. Można by wymieniać i wymieniać twoje "eksperckie" spostrzeżenia, które zostały brutalnie zweryfikowane przez życie, a twoje doświadczenie to ekstraklapa i ogony niemieckie które nie mają nic wspólnego z piłką na najwyższym poziomie.
Ps. stałem kiedyś w leclercu w kolejce za kurkiem, więc co nieco wiem o siatkówce.
1
@paweldunajecfcb olisadebe
3
@Janiama z tobą temat był już przerabiany wielokrotnie, uchodzisz za eksperta od wszystkiego, rzecz w tym że jak ktoś jest od wszystkiego, to znaczy że jest od niczego.
0
@IronSanHybrid a to elemelent może ci podesłać jak zapomniałeś, on ma dostęp do usuniętych dyskusji :)
1
@Encore kiedy można wotum nieufności robić? xD
1
@Mat97 chyba nie bierzesz jego wpisów na poważnie
1
Laporta gdy zobaczy trenera, pod wodzą którego ktoś wymienia 3 podania z pierwszej
#listalaporty
3
@MontelQ frajdę xD chodź mati obliczymy delte
4
@Pawel13sz jakbym miał to podsumować jednym słowem..
0
@KrystianR matematyka jaka jest w życiu potrzebna jest uczona w podstawówce, to co dalej to o kant dupy rozbić
1
@IronSanHybrid co robiłem? wstawiłeś gołą męską dupę na ramble, a ja ci napisałem coś w stylu że elemelent już zaciera rączki xD
0
@Worny w 1 meczu zagrał 10min, w 2 zagrał 25min, bez przesady
0
@IronSanHybrid to może chociaż screeny że się tym chwalę? xD
0
@IronSanHybrid chyba ci się coś odkleiło xD pokaż screeny cwaniaczku
0
Depay-Fati
De Jong
Gavi-Busquets-Nico
Alba-Araujo-Mingueza-Dest
MATS
tak trza wyjść, ot co
2
@IronSanHybrid ha tfu na sześćdziesiony
1
@IronSanHybrid na web appie czy companionie to możesz zrobić
0
@IronSanHybrid wieczorkiem to już pewnie wyjdą sbcki o jakieś karty i te 84 pójdę w górę, skład i inwestycje masz zrobić przed 19 i to nie 5 minut przed, tylko w wuj wcześniej
0
@Kettger preferuje 500 coinsów na quick sell za te śmieci stadionowe
12
Tylko Pirlo może nas wprowadzić na nowy poziom dostawania wbiertalu, jaram się.
1
@IronSanHybrid
https://www.futbin.com/22/squad/838235
moralesa, mkhitaryana i promesa zostaw na ławkę, cena malena podskoczy bo go nie będzie w paczkach przez tydzień to jutro go sellnij, resztę składu który miałeś na sell, to co ci zostanie wydaj na karty 84+ do 2k
https://www.futbin.com/players?page=1&version=gold&player_rating=84-84&sort=ps_price&order=asc
mecze online cię nie interesują teraz, w zakładce wyzwania > punkty przełomowe masz brązowy skład/srebrny skład, więc odpalasz squad battles na 2/3 poziomie od dołu bo jesteś słaby i grasz najpierw 15 meczy brązowym składem, a potem 15 meczy srebrnym składem, dostaniesz za to fajne paczki(w tym 2x paczka za 50k) to trzymaj je do 19 bo wychodzi OTW
1
@IronSanHybrid życie zweryfikowało, ta fifa jest inna, jak wstanę to ci lepszy podeślę
0
@IronSanHybrid obrona do wymiany, zainwestuj w karty 84 przed 19:00
0
@PatrychoO ramos też ifa obejrzy jak świnia niebo, nigdy nie dostawał więcej jak 1 czy 2, a ostatnie 2 sezony to leży więcej w szpitalu
0
@PatrychoO upamecano, malen, alaba, varane, cristiano i hakimi w tej, a w 2 kto? messi, lukaku, sancho i ramos. Jak dla mnie ta pierwsza lepsza
0
@PatrychoO ty też przeklikałeś? xD
1
@PatrychoO oddadzą