0

@IronSanHybrid a co mnie obchodzi co napisał potem w niezwiązanej z tematem dyskusji, jak w głosowaniu u janiamy dał dupy xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734224#comment-10734224

0

0

@Kettger nie trafił

1

@Azi "obecna sytuacja klubu jest temu przeciwna" znowu coś skopiował bez czytania

0

@IronSanHybrid "to konto jest prywatne"
właśnie tego się po tobie spodziewałem

2

@macio_944 gra się nie sprzedawała to dali za darmo, i teraz za darmo się nie będzie sprzedawała xD

0

@IronSanHybrid jakbyś do mnie zadzwonił to bym ci tak samo odpowiedział, z takimi jak ty trzeba krótko

0

@skubi99 bo jeszcze go nam połamią ;x

0

@noXD nie no z tym mbappe to przegiąłeś, patrzmy realnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

33

Całe szczęście że latem przychodzi za friko Haaland, Pogba i Onana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

0

@DLFCB krowa to odeszła, została pusta zagroda

0

@IronSanHybrid no ta, przecież ty w painta nie umiesz to nie wkleisz sobie xD

0

@IronSanHybrid pokaż bibliotekę na steamie :) tylko żeby ci się za długo nie zeszło w tym paincie

6

0

@IronSanHybrid jak ty nawet nie masz UCH bo ci pieniędzy szkoda xD

0

@Rust_Cohle ten zawistny człowiek po porażce w statki nigdy nie będzie już za mną, jak to zawistny człowiek, teraz tylko rzuca kłody pod nogi

4

@Gaz ok, to będę się śmiał z pirlo trochę ciszej

2

@IronSanHybrid
byłeś za Barcą - wygrała Benfica
byłeś za Joshuą - wygrał Usyk
byłeś za City - wygrało PSG
myślałeś że mnie pokonasz w statki - poniosłeś sromotną porażkę

Podsumowując - weź ty może w sobotę bądź za Atletico, co? ;x

1

@DaPidejpi na xo zupełnie inna gra niż 21 jeśli szukasz wymówek, a wg jupiterów na nowszych konsolach jeszcze gorsza

0

@don'T.R.I.P.e ale wstanie, on zawsze wraca ;/

0

@DaPidejpi wiem, ale nie powiem

1

@DaPidejpi a jeśli chodzi o skrót naszych akcji to można wymienić chyba tylko jak skywalker strzelił z beniza i nie trafił

2

@Eto'o9 R10 daj to w odpowiedzi bo przyjdzie elemelent i ci zrobi z dupy jesień średniowiecza

2

@DaPidejpi Garcia kupa, Depay w sumie też

0

@DaPidejpi bo nie było aktualizacji ;x wszyscy już się pewnie prostopadłej wyuczyli i dostał na dziurę pod rząd razy kilka

0

@PatrychoO "cudowna" fifka 22 już zbrzydła? a tak zachwalałeś ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?