Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid a co mnie obchodzi co napisał potem w niezwiązanej z tematem dyskusji, jak w głosowaniu u janiamy dał dupy xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734224#comment-10734224
0
@IronSanHybrid https://zapodaj.net/images/5b74dc11eb084.png
lubisz jak cię złomują, co?
0
@Kettger nie trafił
1
@Azi "obecna sytuacja klubu jest temu przeciwna" znowu coś skopiował bez czytania
0
@IronSanHybrid "to konto jest prywatne"
właśnie tego się po tobie spodziewałem
1
@eydeem https://www.reddit.com/r/WEPES/comments/pya1sx/is_it_a_bird_is_it_a_plane_no_its_the_referee_in/
xDD
1
@l0Messini https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10741117#comment-10741309
;x
2
@macio_944 gra się nie sprzedawała to dali za darmo, i teraz za darmo się nie będzie sprzedawała xD
0
@IronSanHybrid jakbyś do mnie zadzwonił to bym ci tak samo odpowiedział, z takimi jak ty trzeba krótko
0
@skubi99 bo jeszcze go nam połamią ;x
0
@noXD nie no z tym mbappe to przegiąłeś, patrzmy realnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
33
Całe szczęście że latem przychodzi za friko Haaland, Pogba i Onana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
poważna ankieta
https://strawpoll.com/7s8gwqfbu
0
@DLFCB krowa to odeszła, została pusta zagroda
0
@IronSanHybrid no ta, przecież ty w painta nie umiesz to nie wkleisz sobie xD
0
@IronSanHybrid pokaż bibliotekę na steamie :) tylko żeby ci się za długo nie zeszło w tym paincie
6
kiedyś to było
https://zapodaj.net/images/325db754dd7b7.png
0
@IronSanHybrid jak ty nawet nie masz UCH bo ci pieniędzy szkoda xD
0
@Rust_Cohle ten zawistny człowiek po porażce w statki nigdy nie będzie już za mną, jak to zawistny człowiek, teraz tylko rzuca kłody pod nogi
4
@Gaz ok, to będę się śmiał z pirlo trochę ciszej
2
@IronSanHybrid
byłeś za Barcą - wygrała Benfica
byłeś za Joshuą - wygrał Usyk
byłeś za City - wygrało PSG
myślałeś że mnie pokonasz w statki - poniosłeś sromotną porażkę
Podsumowując - weź ty może w sobotę bądź za Atletico, co? ;x
1
@DaPidejpi na xo zupełnie inna gra niż 21 jeśli szukasz wymówek, a wg jupiterów na nowszych konsolach jeszcze gorsza
0
@don'T.R.I.P.e ale wstanie, on zawsze wraca ;/
0
@DaPidejpi wiem, ale nie powiem
1
@DaPidejpi a jeśli chodzi o skrót naszych akcji to można wymienić chyba tylko jak skywalker strzelił z beniza i nie trafił
2
@Eto'o9 R10 daj to w odpowiedzi bo przyjdzie elemelent i ci zrobi z dupy jesień średniowiecza
2
@DaPidejpi Garcia kupa, Depay w sumie też
0
@DaPidejpi bo nie było aktualizacji ;x wszyscy już się pewnie prostopadłej wyuczyli i dostał na dziurę pod rząd razy kilka
0
@PatrychoO "cudowna" fifka 22 już zbrzydła? a tak zachwalałeś ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika