1

dest porobił

0

co ten skywalker xD

0

@RikiPuig612 nie ma

4

@IronSanHybrid a tu cyk kwarantanna xD

0

@pikass14 od 5 dni

1

@l0Messini ciężar

4

@AllBundy z dzieciakiem w pralce

0

@IronSanHybrid i łapał za głowę

0

@IronSanHybrid ale z ciebie chorągiewa

2

tamten jeszcze zdziwiony xDDD

0

@IronSanHybrid co tam somsiedzie, skąd to zwątpienie

1

and the neeeeeeew

0

@Cule1234 boras pijany

2

i kolejna dla usyka

0

@IronSanHybrid do 0 z plackiem

2

do 0 jedzie z nim

1

no i 3:0 dla usyka

1

2:0 i bardzo kurłła dobrze

3

1 dla usyka i bardzo kurłła dobrze

1

pajacerka

1

pokazali żółwia, pytonga i jakieś jeszcze zwierzę w mam talent i wszyscy na tak, no ludzie xD

1

@barcelonaLM tym razem patchyk naprawi gameplay ;x

0

3:3 brentford no i git

2

@Lub567 najlepsza w pakiecie z produkcją i dystrybucją

1

@Deviler przedpremierowo wystarczy na elyte 1 jakieś 35k pkt

0

Przypominam fifaczom że nagrody za squad battles są jutro rano, a nie o 2:00 w poniedziałek, za elyte 1 macie 2x paczke za 100k

1

@KacperVEB stary już jest, emeryturka

2

@Deviler moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze

2

@takisobiektos gruby jeszcze nie wie z kim ma do czynienia ;x szejku go ustawi

0

@barcelonaLM z chemii, jak to w biedronce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?