Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zieliniak mkhitaryan is back, thats all you need to know
1
@Encore to czemu tylko 6? xD
0
@krawczykPSG popatrz sobie lepiej na gabbie carter
0
@Oskar00 marnujesz czas na rivalsy i drafty? w niedziele są nagrody za squad battles ;x
1
@BulaKG niestety został zawinięty przez białoruskie służby specjalne
11
@Janiama a ty dalej bronisz kumana? grali według zamysłu el treneiro kumana, a że zamysłem była laga na skywalkera to... xD
0
@clyde namawiałem go ile mogłem, ale coś mi ściemniał że nie ma kontaktu z przeciwnikiem i że go nie będzie szukał po forach i w końcu sam się wycofał xD
1
@chavez Przede wszystkim by było siano na Messiego
7
@Ronmes jest taki jeden collado, ale utknął między wymiarami
4
@Rewolucja123 no i czego się popisujesz na amatorze, ustaw sobie ultimate i wtedy zagraj
2
@LeoMessiah https://zapodaj.net/images/6452bb7c8c26f.png
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi jest, kto wie ten wie
1
@DaPidejpi ja głosuję na @SeeleyBootha, bo zmienił passy na ciąg przypadkowych liter i konsekwentnie ma to wszystko w dupie
2
@IronSanHybrid fundatorem tegorocznych nagród jest moderacja, zwycięzców odsyłam do elemelenta po wypłatę obiecanych permów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@clyde to została wydymana przez alvarinho którego pokonała w grupie trójkowej, bo oddał walkowerem 2 mecze obiektywnemu, a co za tym idzie dostał punkty za friko xD
2
@DaPidejpi gość grał na dopingu wypożyczonym neymarem, w przyszłej edycji będziemy dyskwalifikować nielegalsów
2
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/10332ba0f70e3.png
Pierwszy finalista PS5
@dawidz4
Drugi półfinał PS5
@ObiektywnyKibic121 vs @Danielao - czekam na wyniki
Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu
PS4 - @chavez
0
busquets XD
1
no ludzie no
4
@Bartas7VeB może wystawiać na chybił trafił, dużo się nie pomyli
0
walą dośrodkowania, szkoda że nikt nie potrafi dobrze dośrodkować ;x
0
wchodzą w nas jak w masło ;x
0
@arkasath skywalker to wyprzedzi wszystkie akcje stojąc na spalonym
2
Roberto, Nico i Coutinho na ławce, Rysiu tym razem chyba nie wejdzie ;x
0
@PatrychoO bronią to czego nie powinni ale spokojnie, patche naprawią i skille i bramkarzy ;)
0
@koksik2700 festival sweaty goli, skille są dead, a to ile razy bramkarz obronił mi finezję sam na sam to już przemilczę bo bana dostanę, nic tylko czekać na patche
13
a ja liczę na ligę lub puchar, bo sezon jest długi i wszystko u każdego może się zesrać tak jak w poprzednim sezonie, już mieliśmy nie mieć szans na nic, a potem zależeliśmy tylko od siebie, tu potrzeba trenera którego nie mamy, im szybciej go zmienimy tym większe szanse na coś, poza tym w przeciągu miesiąca mają chyba wszyscy kontuzjowani wrócić
9
za jakie grzechy ten olmo ja się pytam
0
@Kisiel_cytrynowy najlepiej to kupić xboxa
1
pewnie że nie zależy, bo decyzja już dawno podjęta