1

@Zieliniak mkhitaryan is back, thats all you need to know

1

@Encore to czemu tylko 6? xD

0

@krawczykPSG popatrz sobie lepiej na gabbie carter

0

@Oskar00 marnujesz czas na rivalsy i drafty? w niedziele są nagrody za squad battles ;x

1

@BulaKG niestety został zawinięty przez białoruskie służby specjalne

11

@Janiama a ty dalej bronisz kumana? grali według zamysłu el treneiro kumana, a że zamysłem była laga na skywalkera to... xD

0

@clyde namawiałem go ile mogłem, ale coś mi ściemniał że nie ma kontaktu z przeciwnikiem i że go nie będzie szukał po forach i w końcu sam się wycofał xD

1

@chavez Przede wszystkim by było siano na Messiego

7

@Ronmes jest taki jeden collado, ale utknął między wymiarami

4

@Rewolucja123 no i czego się popisujesz na amatorze, ustaw sobie ultimate i wtedy zagraj

2

0

@DaPidejpi jest, kto wie ten wie

1

@DaPidejpi ja głosuję na @SeeleyBootha, bo zmienił passy na ciąg przypadkowych liter i konsekwentnie ma to wszystko w dupie

2

@IronSanHybrid fundatorem tegorocznych nagród jest moderacja, zwycięzców odsyłam do elemelenta po wypłatę obiecanych permów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@clyde to została wydymana przez alvarinho którego pokonała w grupie trójkowej, bo oddał walkowerem 2 mecze obiektywnemu, a co za tym idzie dostał punkty za friko xD

2

@DaPidejpi gość grał na dopingu wypożyczonym neymarem, w przyszłej edycji będziemy dyskwalifikować nielegalsów

2

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/10332ba0f70e3.png

Pierwszy finalista PS5
@dawidz4

Drugi półfinał PS5
@ObiektywnyKibic121 vs @Danielao - czekam na wyniki


Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu
PS4 - @chavez

0

busquets XD

1

no ludzie no

4

@Bartas7VeB może wystawiać na chybił trafił, dużo się nie pomyli

0

walą dośrodkowania, szkoda że nikt nie potrafi dobrze dośrodkować ;x

0

wchodzą w nas jak w masło ;x

0

@arkasath skywalker to wyprzedzi wszystkie akcje stojąc na spalonym

2

Roberto, Nico i Coutinho na ławce, Rysiu tym razem chyba nie wejdzie ;x

0

@PatrychoO bronią to czego nie powinni ale spokojnie, patche naprawią i skille i bramkarzy ;)

0

@koksik2700 festival sweaty goli, skille są dead, a to ile razy bramkarz obronił mi finezję sam na sam to już przemilczę bo bana dostanę, nic tylko czekać na patche

13

a ja liczę na ligę lub puchar, bo sezon jest długi i wszystko u każdego może się zesrać tak jak w poprzednim sezonie, już mieliśmy nie mieć szans na nic, a potem zależeliśmy tylko od siebie, tu potrzeba trenera którego nie mamy, im szybciej go zmienimy tym większe szanse na coś, poza tym w przeciągu miesiąca mają chyba wszyscy kontuzjowani wrócić

9

za jakie grzechy ten olmo ja się pytam

0

@Kisiel_cytrynowy najlepiej to kupić xboxa

1

pewnie że nie zależy, bo decyzja już dawno podjęta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?