Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1,75, 1,70, 1,73 - wzrost "napastników" city, a ci ciągle wrzucają górą xD
0
skywalker by to strzelił
0
ale fart
2
verratti top
2
jazda z tym city
0
goooooooooooolllllllll
0
gundogan kontuzja?
2
kaszankaaaaaaa
1
@Colin94 areczku nie wygłupiaj się, w niedzielę odrobisz te 4h które mi jesteś winien
1
@VirtuoZ jeszcze jedna, nocą dzika bestia
0
@IronSanHybrid winny się tłumaczy
0
@IronSanHybrid a kto by tam wchodził na twój profil, jak nie przester to gołe męskie dupy, na szczęście elemelent cię trzyma krótko z twoimi zapędami
0
@IronSanHybrid dobra dobra, już się nie tłumacz chorągiewo
0
@IronSanHybrid powiedział ten co na joshue stawiał, był dla niego och i ach, a jak przegrał to joshua be xD
0
@IronSanHybrid dokładnie, ha tfuuu na city
0
@Dembele_gora city
3
@IronSanHybrid psg dzisiaj wyjaśni szejków z tego gorszego manchesteru, tak samo jak usyk wyjaśnił pajacerkowicza joshue
0
@IronSanHybrid dalej zmyślasz na temat statków w których cię zezłomowałem, oj iron iron
1
@IronSanHybrid do tego właśnie prowadzi przester, do odklejenia
2
@IronSanHybrid równie dobrze można by tam na szczycie dać ciebie wstawiającego na ramble zdjęcie gołej męskiej dupy, na szczęście elemelent ukrócił twoje fantazje
1
@DaPidejpi pisałem wielokrotnie że oznaczanie mnie nie ma żadnego sensu, jak trafię na dyskusję gdzie jestem oznaczony to przez przypadek, a niektórzy mnie na rambli oznaczali z wynikami z turnieju w fifke, gdzie ja jasno pisałem że wyniki na pw xD
1
@tristan87 nothing special
https://zapodaj.net/images/39c8c9cc41575.png
2
@Ghotti psg wyjaśni dzisiaj szejków z tej gorszej części manchesteru
1
@VirtuoZ jeszcze jedna
2
@LeoMessiah no jak ci nokia 3310 wpadnie to panie
0
@chavez nie no co ty, wywalczyłeś ^^
0
@Ghotti grał na dopingu wypożyczonym neymarem ale spokojnie, w następnej edycji będziemy dyskwalifikować nielegalsów ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym wiedziałem kto jest fundatorem nagród https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/022/138/highresrollsafe.jpg
0
@Encore a i bym zapomniał, fundatorem tegorocznych nagród była moderacja, więc po wypłatę obiecanych permów dla zwycięzców proszę się zgłaszać do elemelenta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Drabinka końcowa:
https://zapodaj.net/images/c3302b2cb4564.png
Zwycięzcy:
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejtxkrzychu
PS4 - @chavez
PS5 - @Danielao
0
@Objectivo nie jeśli chodzi o fife