1

1,75, 1,70, 1,73 - wzrost "napastników" city, a ci ciągle wrzucają górą xD

0

skywalker by to strzelił

0

ale fart

2

verratti top

2

jazda z tym city

0

goooooooooooolllllllll

0

gundogan kontuzja?

2

kaszankaaaaaaa

1

@Colin94 areczku nie wygłupiaj się, w niedzielę odrobisz te 4h które mi jesteś winien

1

@VirtuoZ jeszcze jedna, nocą dzika bestia

0

@IronSanHybrid winny się tłumaczy

0

@IronSanHybrid a kto by tam wchodził na twój profil, jak nie przester to gołe męskie dupy, na szczęście elemelent cię trzyma krótko z twoimi zapędami

0

@IronSanHybrid dobra dobra, już się nie tłumacz chorągiewo

0

@IronSanHybrid powiedział ten co na joshue stawiał, był dla niego och i ach, a jak przegrał to joshua be xD

0

@IronSanHybrid dokładnie, ha tfuuu na city

0

3

@IronSanHybrid psg dzisiaj wyjaśni szejków z tego gorszego manchesteru, tak samo jak usyk wyjaśnił pajacerkowicza joshue

0

@IronSanHybrid dalej zmyślasz na temat statków w których cię zezłomowałem, oj iron iron

1

@IronSanHybrid do tego właśnie prowadzi przester, do odklejenia

2

@IronSanHybrid równie dobrze można by tam na szczycie dać ciebie wstawiającego na ramble zdjęcie gołej męskiej dupy, na szczęście elemelent ukrócił twoje fantazje

1

@DaPidejpi pisałem wielokrotnie że oznaczanie mnie nie ma żadnego sensu, jak trafię na dyskusję gdzie jestem oznaczony to przez przypadek, a niektórzy mnie na rambli oznaczali z wynikami z turnieju w fifke, gdzie ja jasno pisałem że wyniki na pw xD

1

2

@Ghotti psg wyjaśni dzisiaj szejków z tej gorszej części manchesteru

1

@VirtuoZ jeszcze jedna

2

@LeoMessiah no jak ci nokia 3310 wpadnie to panie

0

@chavez nie no co ty, wywalczyłeś ^^

0

@Ghotti grał na dopingu wypożyczonym neymarem ale spokojnie, w następnej edycji będziemy dyskwalifikować nielegalsów ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym wiedziałem kto jest fundatorem nagród https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/022/138/highresrollsafe.jpg

0

@Encore a i bym zapomniał, fundatorem tegorocznych nagród była moderacja, więc po wypłatę obiecanych permów dla zwycięzców proszę się zgłaszać do elemelenta
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Drabinka końcowa:
https://zapodaj.net/images/c3302b2cb4564.png

Zwycięzcy:
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejtxkrzychu
PS4 - @chavez
PS5 - @Danielao

0

@Objectivo nie jeśli chodzi o fife

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?