Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
za jakie grzechy ten olmo ja się pytam
0
@Kisiel_cytrynowy najlepiej to kupić xboxa
1
pewnie że nie zależy, bo decyzja już dawno podjęta
14
czymajcie mnie bo nie wyczymie
2
@don'T.R.I.P.e odpal se fife na ultimate to też cię leganes nakopie ;x
0
jak macie dostęp do fifki to polecam odpalić kilka meczy squad battles na najniższym i porobić zadania, za 100 finezji macie paczkę za 50k przykładowo
0
@ReBorN jutro
1
@PawkoFCB O 19 to wywali serwery i za wuja nie dodasz ;x
2
@shinthps i arrivederci roma
1
@shinthps i nie wiem kiedy wrócę
12
dlaczego, kurłaaaaaaaaaa
6
@4drian0 gorzej jak się pasek zaczynał cofać, albo jak zielony pasek był coraz bliżej, ale przewidywany czas się zaczynał wydłużać
2
@Hasszz na końcu jest coś o cepie
0
@Encore
fifa 20 4/5
fifa 21 4/4
fifa 22 4/3
była słabsza noga i nie ma słabszej nogi ;x
2
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/1fd8acc9b0bb6.png
Pierwszy finalista PS5
@dawidz4
Drugi półfinał PS5
@ObiektywnyKibic121 vs @Danielao
Finał PS4
@Cariones vs @chavez
Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu
0
@Kettger co tydzień trzeba się od nowa kwalifikować? czy jak wbijesz jakąś rangę to masz zwracaną wejściówkę tak jak to było z silverem 1 do tej pory?
1
@LionelM95 O kurde
4
@k1nGPu1G że mi średnie w ribie nie wejdą
0
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/0f231aa47b534.png
Pierwszy finalista PS5
@dawidz4
Drugi półfinał PS5
@clyde 6pkt
@ObiektywnyKibic121 6pkt
@Alvarinho 0pkt
czekam na wyniki meczów między Obiektywnym, a Alvarinho
Finał PS4
@Cariones vs @chavez
Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu
2
@Paradoks nie może być
0
@Gaucho nie Martineza
0
@Encore a ten co ciągnął za koszulkę nic ;x
0
@Ciachbajera u mnie już dawno pobrana ;f
0
@Mixtape w tej minucie nie było
0
@Vebrol wolę prawdziwych raperów, czyt. eminem
0
@DaPidejpi https://zapodaj.net/images/a68e438a55201.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Castro https://zapodaj.net/images/a68e438a55201.jpg
2
@Songo91
1
@JimMorrisonFCB no jak, w ostatnim meczu jak poskillował w miejscu przed podaniem piłki do tyłu
2
@Katalonbar haaland 3/3 i w dodatku kloc, o beznadziejnym podziale tempa nie wspominając