Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to Balde się połamał a nie Araujo ;o
1
Laporta to z kontraktem w zębach powinien do Alvesa jechać póki wolny ;f
3
drogi pamiętniczku
- kuman
0
araujo pokazuje zmiane ;/
1
jak nic kuman w przerwie na PO cofnie roberto, a do środka wsadzi gaviego, stawiajcie domy xd
0
Nie licząc obrońców mamy 3 zawodników z pola na ławce(skywalker, gavi i rysiu), czyli o jakieś 2 za dużo żeby kuman skorzystał z rysia ;x
0
dest jak amator teraz
0
kuczinio już nurkuje
0
ktoś wcześniej pisał że łatwe 3:0 i żeby się nie srać o wszystko xD
0
@PatrychoO jakie wyciszenie? playlista z yt i dzida
0
@Mizander B==>
7
@LeoMessiah zależy czy Kuman się do tego czasu utrzyma na stanowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid no i czekamy z keracem i grzesiem aż kupisz uch i wormsy ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że cię nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak stathama nie było stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid żyła jesteś i tyle, jak ci się mówi po ludzku żeby brać ultimate bo masz tam fifa pointsy i karty otw/totw które takiej parówie pomogą na starcie to nie
1
@PatrychoO nie pamiętam kiedy ostatnio podłączyłem słuchawki do fify.. chyba w 15
0
@IronSanHybrid no widzisz somsiad, a u mnie już zainstalowana i czeka na odpalenie, nie to co u was, biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NaFazieHitman idziesz sobie, za tobą jedzie walizka, ktoś podbiega i bierze walizę pod pachę i w długą, a otworzyć to może i młotkiem ;x
1
@Alvarinho nie marnuj tych 10h na początku, zacznij na web appie i tam porób te wszystkie sbc i zrób skład, a te 10h wykorzystaj na grę
0
@NaFazieHitman marzenie złodziei
2
@Encore 0/10
0
@AmigoBlancos w tej sytuacji miał przed sobą samego bramkarza, 50 na 50
0
xD i jeszcze ten taniec
0
no kurłła amelinium
0
ajjjjjjjjjj taka akcja
0
@bartekvisca bo okazję na dobrego bramkarza przespali i wyboru wielkiego nie mają ;x
23
@cules100pro u nas Messi to był i pomocnik i napastnik, na zasadzie sam se podaj i sam se strzel xd
0
@pt9 w 18 i 19 były lepsze od totsów ;x w tej fifie nie są
0
Ten moment kiedy Chelsea wygrywa 3:0, ale Lukaku nie strzelił żadnej bramki, a ty zapłaciłeś za niego punktami
sad fpl noises
0
@Arkadio90 to graj w trójkach z @kapi267 i @nitey, dzisiaj wieczorem mają grać
0
@VegetaPolska po totsach to żadne ikony nie są endgame, przed totsami będzie bardzo spoko, zwłaszcza jako śpo, wiem bo mam wszystkie najlepsze ikony i grają kupe w porównaniu do reszty kolorowych kart