0

to Balde się połamał a nie Araujo ;o

1

Laporta to z kontraktem w zębach powinien do Alvesa jechać póki wolny ;f

3

drogi pamiętniczku
- kuman

0

araujo pokazuje zmiane ;/

1

jak nic kuman w przerwie na PO cofnie roberto, a do środka wsadzi gaviego, stawiajcie domy xd

0

Nie licząc obrońców mamy 3 zawodników z pola na ławce(skywalker, gavi i rysiu), czyli o jakieś 2 za dużo żeby kuman skorzystał z rysia ;x

0

dest jak amator teraz

0

kuczinio już nurkuje

0

ktoś wcześniej pisał że łatwe 3:0 i żeby się nie srać o wszystko xD

0

@PatrychoO jakie wyciszenie? playlista z yt i dzida

0

@Mizander B==>

7

@LeoMessiah zależy czy Kuman się do tego czasu utrzyma na stanowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid no i czekamy z keracem i grzesiem aż kupisz uch i wormsy ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że cię nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak stathama nie było stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid żyła jesteś i tyle, jak ci się mówi po ludzku żeby brać ultimate bo masz tam fifa pointsy i karty otw/totw które takiej parówie pomogą na starcie to nie

1

@PatrychoO nie pamiętam kiedy ostatnio podłączyłem słuchawki do fify.. chyba w 15

0

@IronSanHybrid no widzisz somsiad, a u mnie już zainstalowana i czeka na odpalenie, nie to co u was, biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NaFazieHitman idziesz sobie, za tobą jedzie walizka, ktoś podbiega i bierze walizę pod pachę i w długą, a otworzyć to może i młotkiem ;x

1

@Alvarinho nie marnuj tych 10h na początku, zacznij na web appie i tam porób te wszystkie sbc i zrób skład, a te 10h wykorzystaj na grę

0

@NaFazieHitman marzenie złodziei

2

@Encore 0/10

0

@AmigoBlancos w tej sytuacji miał przed sobą samego bramkarza, 50 na 50

0

xD i jeszcze ten taniec

0

no kurłła amelinium

0

ajjjjjjjjjj taka akcja

0

@bartekvisca bo okazję na dobrego bramkarza przespali i wyboru wielkiego nie mają ;x

23

@cules100pro u nas Messi to był i pomocnik i napastnik, na zasadzie sam se podaj i sam se strzel xd

0

@pt9 w 18 i 19 były lepsze od totsów ;x w tej fifie nie są

0

Ten moment kiedy Chelsea wygrywa 3:0, ale Lukaku nie strzelił żadnej bramki, a ty zapłaciłeś za niego punktami
sad fpl noises

0

@Arkadio90 to graj w trójkach z @kapi267 i @nitey, dzisiaj wieczorem mają grać

0

@VegetaPolska po totsach to żadne ikony nie są endgame, przed totsami będzie bardzo spoko, zwłaszcza jako śpo, wiem bo mam wszystkie najlepsze ikony i grają kupe w porównaniu do reszty kolorowych kart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?