Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xDDDDD pograne
0
@clyde to musisz wziąć rozbieg według instrukcji Marcina Najmana i pierdyknąć tak mocno, żeby zapaść w 2 letni sen
1
@Alvarinho Ok, to przesuwamy @koksik2700 do @dawidz4a
8
Jeszcze trochę i Kuman mnie obwini o swoje niepowodzenia.
0
@koksik2700 jak nie grałeś to Cię przesune do dawidza
1
@BarcaInfo I tak miał farta że karnego nie odgwizdał jak popchnął lewego
1
@Kamiloza91 dobry chłopak, dobrze robi, dobry przekaz leci
0
@Danielao @pikass14 @koksik2700
@Alvarinho @clyde @ObiektywnyKibic121
pytanie do tych 2 grup trójkowych w ramblowym turnieju z fifki, czy ktoś z was jeszcze nie rozegrał żadnego meczu? Wysypał się rywal @dawidz4a, chciałem przesunąć do niego @BoreekxD z trzeciej grupy trójkowej, ale nie ma z nim kontaktu xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10658804#comment-10658804
0
@grejtxkrzychu co przerzucić, możesz grać na 2 fronty xD
2
@Cariones jeden typ sprzedał fife po losowaniu xD za kulisami się dzieje że hoho
0
@klopx bogaty inwestor, zaczynamy z 500mln, wjeżdża Haalando i lecimy z tym koksem
0
@prokofiew i nie mamy trenera, a jak Roberto już kilka lat gra na tym PO to traktuje go w kryteriach PO
11
Chociaż w fifce będzie można sobie Barcelonę zbudować od zera ;f
0
@marcin62 aha, czyli jakby na jakimś evencie jakiś gość za kasę oferował przejazd bryczką, to byś się nie przejechał bo obok stoi gość o kulach
0
@Piorun ma tu większe szanse na ligę niż w bvb ;x
0
@BarcaInfo kuman to się nadaje do orania pola, ale w pierwszej połowie mieliśmy swoje akcje, np. jak depay rozrzucił na skrzydło do roberto przy kontrze, ale ten był za wolny i zatrzymał całą akcję
0
@danio1899 zależy od rozwoju młodzieży
6
Messi pudrował trupa zwanego Barceloną, takie są fakty, cała nadzieja w powracających z kontuzji ofensywnych, ale to nadal nie będzie ekipa na LM, tylko na ligę.
0
@kamyk_23 w czym byłby gorszy od skywalkera?
1
Kiedy wracają Aguero, Dembele, Fati?
1
@PatrychoO dostałem 1 screena ;f
2
@barcelonaLM podobno 1 z zawodników XSX od kilku dni nie odpisuje, możliwe że będzie unieważniony turniej na tej platformie xD jeszcze inny z kolei tuż po losowaniu sprzedał fife xD
2
TURNIEJ RAMBLOWY FIFA
Pierwsze wyniki już znamy
@Transu96 awansuje dalej po remisie 4:4 i zwycięstwie 6:1
https://zapodaj.net/images/6dea381d55d87.jpg
https://zapodaj.net/images/61a521de4e6eb.png
@Danielao zgromadził 6 punktów po 2 meczach w swojej grupie i z bilansem 5:1 jest o włos od awansu
https://zapodaj.net/574dd323d886c.jpg.html
https://zapodaj.net/71e67bdb6d8dc.jpg.html
@masterandservant wyeliminował @PatrychoO 8:4 po 3 meczach i awansuje dalej
https://zapodaj.net/c846f85889684.png.html
zaktualizowana drabinka
https://zapodaj.net/images/7bbc67accbc0f.png
Zasady itd
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10652638#comment-10652649
6
Grunt że kuman dostał napastnika o jakiego prosił, teraz już nie ma wymówek
3
Sprzedać wszystkich, kupić Haalanda, sam gorzej nie zagra od tych naszych 11
1
lewy jak z dziećmi
1
@IronSanHybrid Messi, dlaczego ty mi to zrobiłeś
7
Gdyby to był półfinał to by nam dokręcili śrubę, a tak to nawet się nie wysilają, oszczędzają baterie bo nie muszą się bardziej wysilać przeciwko nam
0
no, i do domu
26
no ta
https://zapodaj.net/images/0b1b47adf1f65.png