0

xDDDDD pograne

0

@clyde to musisz wziąć rozbieg według instrukcji Marcina Najmana i pierdyknąć tak mocno, żeby zapaść w 2 letni sen

1

@Alvarinho Ok, to przesuwamy @koksik2700 do @dawidz4a

8

Jeszcze trochę i Kuman mnie obwini o swoje niepowodzenia.

0

@koksik2700 jak nie grałeś to Cię przesune do dawidza

1

@BarcaInfo I tak miał farta że karnego nie odgwizdał jak popchnął lewego

1

@Kamiloza91 dobry chłopak, dobrze robi, dobry przekaz leci

0

@Danielao @pikass14 @koksik2700

@Alvarinho @clyde @ObiektywnyKibic121

pytanie do tych 2 grup trójkowych w ramblowym turnieju z fifki, czy ktoś z was jeszcze nie rozegrał żadnego meczu? Wysypał się rywal @dawidz4a, chciałem przesunąć do niego @BoreekxD z trzeciej grupy trójkowej, ale nie ma z nim kontaktu xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10658804#comment-10658804

0

@grejtxkrzychu co przerzucić, możesz grać na 2 fronty xD

2

@Cariones jeden typ sprzedał fife po losowaniu xD za kulisami się dzieje że hoho

0

@klopx bogaty inwestor, zaczynamy z 500mln, wjeżdża Haalando i lecimy z tym koksem

0

@prokofiew i nie mamy trenera, a jak Roberto już kilka lat gra na tym PO to traktuje go w kryteriach PO

11

Chociaż w fifce będzie można sobie Barcelonę zbudować od zera ;f

0

@marcin62 aha, czyli jakby na jakimś evencie jakiś gość za kasę oferował przejazd bryczką, to byś się nie przejechał bo obok stoi gość o kulach

0

@Piorun ma tu większe szanse na ligę niż w bvb ;x

0

@BarcaInfo kuman to się nadaje do orania pola, ale w pierwszej połowie mieliśmy swoje akcje, np. jak depay rozrzucił na skrzydło do roberto przy kontrze, ale ten był za wolny i zatrzymał całą akcję

0

@danio1899 zależy od rozwoju młodzieży

6

Messi pudrował trupa zwanego Barceloną, takie są fakty, cała nadzieja w powracających z kontuzji ofensywnych, ale to nadal nie będzie ekipa na LM, tylko na ligę.

0

@kamyk_23 w czym byłby gorszy od skywalkera?

1

Kiedy wracają Aguero, Dembele, Fati?

1

@PatrychoO dostałem 1 screena ;f

2

@barcelonaLM podobno 1 z zawodników XSX od kilku dni nie odpisuje, możliwe że będzie unieważniony turniej na tej platformie xD jeszcze inny z kolei tuż po losowaniu sprzedał fife xD

2

TURNIEJ RAMBLOWY FIFA

Pierwsze wyniki już znamy

@Transu96 awansuje dalej po remisie 4:4 i zwycięstwie 6:1
https://zapodaj.net/images/6dea381d55d87.jpg
https://zapodaj.net/images/61a521de4e6eb.png

@Danielao zgromadził 6 punktów po 2 meczach w swojej grupie i z bilansem 5:1 jest o włos od awansu
https://zapodaj.net/574dd323d886c.jpg.html
https://zapodaj.net/71e67bdb6d8dc.jpg.html

@masterandservant wyeliminował @PatrychoO 8:4 po 3 meczach i awansuje dalej
https://zapodaj.net/c846f85889684.png.html

zaktualizowana drabinka
https://zapodaj.net/images/7bbc67accbc0f.png

Zasady itd
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10652638#comment-10652649

6

Grunt że kuman dostał napastnika o jakiego prosił, teraz już nie ma wymówek

3

Sprzedać wszystkich, kupić Haalanda, sam gorzej nie zagra od tych naszych 11

1

lewy jak z dziećmi

1

@IronSanHybrid Messi, dlaczego ty mi to zrobiłeś

7

Gdyby to był półfinał to by nam dokręcili śrubę, a tak to nawet się nie wysilają, oszczędzają baterie bo nie muszą się bardziej wysilać przeciwko nam

0

no, i do domu

26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?