Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter stamina pewnie poniżej 70, tempo też beznadziejne(80 sprint speed 91 acceleration - najgorszy split, bo tempo rzeczywiste to 80) useless dopóki nie wyjdzie toty
2
puig sad noises
1
@Cariones jakby to ująć..
0
@Alvarinho wieczorem losowanie, turniej w tym tygodniu, dogadasz się z przeciwnikiem o której ci pasuje
0
@Alvarinho można
2
@geass kulek co prawda nie mam.. ale za to mam co innego
https://zapodaj.net/images/17d562a80c4eb.jpg
powiem więcej, były już testowane w boju i zdały egzamin
https://zapodaj.net/images/9676063bc819a.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@masterandservant jeśli ty i przeciwnik macie skład w ut to tak, jeśli 1 z was nie ma składu w ut to idziecie na sezony i gracie gotowcami
3
ale co to za przyszłość
1
@VenoM to idź i pospamuj trochę za mnie :)
0
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe
Losowanie już dzisiaj w godzinach wieczornych.
4
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191
0
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez
@FCB_dimiC
0
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara
XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno
PC:
@masterandservant
@geass
@pride98
@Tollusiek
2
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.
Przypominam, że losowanie par turnieju już dzisiaj wieczorem!!!
0
@kolomen2 w tym tygodniu
1
@Mario96w tam chyba miało być 8==> 8
5
@don'T.R.I.P.e ożeniłem @IronSanHybrid z fifą, już się odgraża że 22 kupuje
1
@Cariones przyjmuję łapówki tylko w zielonych
0
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara
XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez
@FCB_dimiC
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191
PC:
@masterandservant
@geass
@pride98
@Tollusiek
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe
Losowanie - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10644807#comment-10644807
Losowanie już dzisiaj w godzinach wieczornych.
0
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.
Przypominam, że losowanie par turnieju już dzisiaj wieczorem!!!
0
@IronSanHybrid wieczorem, wcześniej jak 20 nie będzie, ale może też być później xD
0
@Encore u nas nie będzie niczego
1
@Kettger turniej się jeszcze nie zaczął, proszę się ode mnie odtegesować
0
@clyde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10644807#comment-10644807
0
Ciągle dostaje pytania jak będzie wyglądało jutrzejsze losowanie, czy będzie legitne czy też może będzie ustawione.. pojawiły się nawet pierwsze próby przekupstwa..
kulek co prawda nie mam.. ale za to mam co innego
https://zapodaj.net/images/17d562a80c4eb.jpg
powiem więcej, były już testowane w boju i zdały egzamin
https://zapodaj.net/images/9676063bc819a.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
to czy losowanie odbędzie się live zależy od 2 czynników:
1. Zależy to od tego czy niewidzialna pała sprawiedliwości elemelentowskiej mnie nie zmiecie z planszy gdy wrzucę linka do live'a za 9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej
xD
2. Oraz czy uda mi się odpalić live'a ;x w najgorszym wypadku będzie filmik
Jeśli spadnę z rowerka to będę przekazywał info przez @IronSanHybrid
@clyde
Zapisy tutaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10643976#comment-10643976
1
@clyde weno wsiądź koksikowi na psyche, on też zmięknie
1
@FCB_dimiC jutro losujemy pary, turniej się odbywa w przyszłym tygodniu, po prostu dogadasz się z przeciwnikiem o której ci pasuje, byle nie za tydzień ;x
0
@fart i niby jak mam to zrobić? sami by musieli streama odpalić
2
@clyde yes, ale koksik się dalej stawia
0
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara
XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191
PC:
@masterandservant
@geass
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe
Losowanie już jutro w godzinach wieczornych.