0

@amanter stamina pewnie poniżej 70, tempo też beznadziejne(80 sprint speed 91 acceleration - najgorszy split, bo tempo rzeczywiste to 80) useless dopóki nie wyjdzie toty

2

puig sad noises

1

@Cariones jakby to ująć..


0

@Alvarinho wieczorem losowanie, turniej w tym tygodniu, dogadasz się z przeciwnikiem o której ci pasuje

0

@Alvarinho można

2

@geass kulek co prawda nie mam.. ale za to mam co innego
https://zapodaj.net/images/17d562a80c4eb.jpg

powiem więcej, były już testowane w boju i zdały egzamin
https://zapodaj.net/images/9676063bc819a.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@masterandservant jeśli ty i przeciwnik macie skład w ut to tak, jeśli 1 z was nie ma składu w ut to idziecie na sezony i gracie gotowcami

3

ale co to za przyszłość

1

@VenoM to idź i pospamuj trochę za mnie :)

0

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

Losowanie już dzisiaj w godzinach wieczornych.

2

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

Przypominam, że losowanie par turnieju już dzisiaj wieczorem!!!

0

@kolomen2 w tym tygodniu

1

@Mario96w tam chyba miało być 8==> 8

5

@don'T.R.I.P.e ożeniłem @IronSanHybrid z fifą, już się odgraża że 22 kupuje

1

@Cariones przyjmuję łapówki tylko w zielonych

0

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez
@FCB_dimiC

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191

PC:
@masterandservant
@geass
@pride98
@Tollusiek


Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

Losowanie - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10644807#comment-10644807

Losowanie już dzisiaj w godzinach wieczornych.

0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

Przypominam, że losowanie par turnieju już dzisiaj wieczorem!!!

0

@IronSanHybrid wieczorem, wcześniej jak 20 nie będzie, ale może też być później xD

0

@Encore u nas nie będzie niczego

1

@Kettger turniej się jeszcze nie zaczął, proszę się ode mnie odtegesować

0

Ciągle dostaje pytania jak będzie wyglądało jutrzejsze losowanie, czy będzie legitne czy też może będzie ustawione.. pojawiły się nawet pierwsze próby przekupstwa..

kulek co prawda nie mam.. ale za to mam co innego
https://zapodaj.net/images/17d562a80c4eb.jpg

powiem więcej, były już testowane w boju i zdały egzamin
https://zapodaj.net/images/9676063bc819a.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)

to czy losowanie odbędzie się live zależy od 2 czynników:

1. Zależy to od tego czy niewidzialna pała sprawiedliwości elemelentowskiej mnie nie zmiecie z planszy gdy wrzucę linka do live'a za 9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej
xD
2. Oraz czy uda mi się odpalić live'a ;x w najgorszym wypadku będzie filmik

Jeśli spadnę z rowerka to będę przekazywał info przez @IronSanHybrid

@clyde

Zapisy tutaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10643976#comment-10643976

1

@clyde weno wsiądź koksikowi na psyche, on też zmięknie

1

@FCB_dimiC jutro losujemy pary, turniej się odbywa w przyszłym tygodniu, po prostu dogadasz się z przeciwnikiem o której ci pasuje, byle nie za tydzień ;x

0

@fart i niby jak mam to zrobić? sami by musieli streama odpalić

2

@clyde yes, ale koksik się dalej stawia

0

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191

PC:
@masterandservant
@geass

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

Losowanie już jutro w godzinach wieczornych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?