Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah PS. EA dało wszystkim 2 paczki z 5 mocnymi kartami na wypożyczeniu czyli łącznie 10, a my gramy w towarzyskich gdzie można bez problemu używać wypożyczonych, myślę że coś złożysz ;d
0
@LeoMessiah Zgłaszajcie się na jakie platformy chcecie, zobaczymy ilu się ludzi zbierze, ale fut
0
@Arkadio90 dogadamy się, pewnie jeszcze wrzucę ankietę odnośnie tych 2 składów czy chcą grać na takiej zasadzie czy bez, jak masz 1 to też się możesz zapisać
0
@dzefrej234 jak na wszystkich spełniasz wymogi to ta(gramy w ut, 2 mecze(opcjonalnie 3 w przypadku remisu), nie możesz 2x użyć tych samych zawodników - aczkolwiek to jeszcze się przemyśli)
1
@PatrychoO Nikt się na pc jeszcze nie zgłosił, jak znajdziesz jeszcze kogoś na pc to możesz się zgłosić, zrobię wam 2osobowy turniej xD
3
@Barca1992 owszem, mam już gotowy dyplom dla zwycięzcy
1
@sonek Przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.. piszę o animacji/efektach specjalnych, GT pod tym względem nie odstawał ani trochę od Z, co innego w przypadku Super.
0
@TheNekro94 przede wszystkim inne animacje, coś jak Dragon Ball Super(rezurekcje) vs Dragon Ball Z/GT(oryginalna trylogia matrixa) ;f
1
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21
XBOX ONE:
@Transu96
PS4:
@MarcelNJ11
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platformy
Zasady i opis turnieju:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10633027#comment-10633027
0
@LecimyPoMajstra adrian polak
0
@clyde na ps też wam mogę zorganizować ;f piszcie w komentarzu jaka platforma jak się zgłaszacie
1
Chętni na ramblowy turniej na zakończenie fifki 21?
Platforma - XBOX ONE / PS4
Tryb - Ultimate Team
Zasady:
- Drabinka - best of 2(jak będzie 1:1 w meczach to decyduje kto więcej bramek strzelił, jeśli jest remis to gracie 3 mecz decydujący)
- Nie możecie użyć w drugim meczu piłkarzy, których używaliście w pierwszym meczu (jak nie macie kart to jest 10x85 za friko praktycznie które można powtarzać do usranej + icon sbc też po taniości, jest to dla urozmaicenia bo wiadomo że wszyscy mają teraz full meta)
Jestem skłonny losować pary ręcznie i wrzucić filmik (ciepłe kulki ( ͡~ ͜ʖ ͡°))
min. 4 typa + i organizuje, zgłaszać się w odpowiedzi i nie zapomnijcie podać platformy
7
@IronSanHybrid kopiesz piłkę od siatkówki na wfie
wuefista:
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/017/318/angry_pepe.jpg
0
@Alvarinho morfeusza ;x
7
@Pawel13sz albie i tak by psycha siadła to żadnej straty nie będzie
2
@barcelonaLM może to jakiś nowoczesny czepek założony przez medyków zamiast bandaży, widać opatrunek zakrwawiony jak wylatuje z tego czepka
2
@highway z 1 strony szkoda że Neo nie jest obcięty i ogolony jak dawniej, z 2 wiadomo że kręcą kolejnych wicków.. ehh
0
@amanter no kurłła mówię ci
1
Byle w fifce je dodali
1
na wuj tą koszulkę ściągasz oszołomie
9
z 1 strony świetnie że sabotuje juventus, a z 2 szkoda że nas też
7
krychowiak red card loading: fatal error
11
krychowiak red card loading: 50%
0
to niezły aviomarin
0
moder xD
0
co krychowiak coś robi to leży
1
krychowiak z czerwoną - izi money
0
co się zmieniło? osłabliśmy o jakieś 80%
1
@Barca1992 ale co odpali, grilla czy konsole?
0
@Encore no to pan przejrzyj historie i podeślij na pw, ocenimy czy faktycznie przegiął