0

@LeoMessiah PS. EA dało wszystkim 2 paczki z 5 mocnymi kartami na wypożyczeniu czyli łącznie 10, a my gramy w towarzyskich gdzie można bez problemu używać wypożyczonych, myślę że coś złożysz ;d

0

@LeoMessiah Zgłaszajcie się na jakie platformy chcecie, zobaczymy ilu się ludzi zbierze, ale fut

0

@Arkadio90 dogadamy się, pewnie jeszcze wrzucę ankietę odnośnie tych 2 składów czy chcą grać na takiej zasadzie czy bez, jak masz 1 to też się możesz zapisać

0

@dzefrej234 jak na wszystkich spełniasz wymogi to ta(gramy w ut, 2 mecze(opcjonalnie 3 w przypadku remisu), nie możesz 2x użyć tych samych zawodników - aczkolwiek to jeszcze się przemyśli)

1

@PatrychoO Nikt się na pc jeszcze nie zgłosił, jak znajdziesz jeszcze kogoś na pc to możesz się zgłosić, zrobię wam 2osobowy turniej xD

3

@Barca1992 owszem, mam już gotowy dyplom dla zwycięzcy

1

@sonek Przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.. piszę o animacji/efektach specjalnych, GT pod tym względem nie odstawał ani trochę od Z, co innego w przypadku Super.

0

@TheNekro94 przede wszystkim inne animacje, coś jak Dragon Ball Super(rezurekcje) vs Dragon Ball Z/GT(oryginalna trylogia matrixa) ;f

1

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21

XBOX ONE:
@Transu96
PS4:
@MarcelNJ11
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platformy

Zasady i opis turnieju:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10633027#comment-10633027

0

@LecimyPoMajstra adrian polak

0

@clyde na ps też wam mogę zorganizować ;f piszcie w komentarzu jaka platforma jak się zgłaszacie

1

Chętni na ramblowy turniej na zakończenie fifki 21?

Platforma - XBOX ONE / PS4
Tryb - Ultimate Team
Zasady:
- Drabinka - best of 2(jak będzie 1:1 w meczach to decyduje kto więcej bramek strzelił, jeśli jest remis to gracie 3 mecz decydujący)
- Nie możecie użyć w drugim meczu piłkarzy, których używaliście w pierwszym meczu (jak nie macie kart to jest 10x85 za friko praktycznie które można powtarzać do usranej + icon sbc też po taniości, jest to dla urozmaicenia bo wiadomo że wszyscy mają teraz full meta)

Jestem skłonny losować pary ręcznie i wrzucić filmik (ciepłe kulki ( ͡~ ͜ʖ ͡°))

min. 4 typa + i organizuje, zgłaszać się w odpowiedzi i nie zapomnijcie podać platformy

7

0

@Alvarinho morfeusza ;x

7

@Pawel13sz albie i tak by psycha siadła to żadnej straty nie będzie

2

@barcelonaLM może to jakiś nowoczesny czepek założony przez medyków zamiast bandaży, widać opatrunek zakrwawiony jak wylatuje z tego czepka

2

@highway z 1 strony szkoda że Neo nie jest obcięty i ogolony jak dawniej, z 2 wiadomo że kręcą kolejnych wicków.. ehh

0

@amanter no kurłła mówię ci

1

Byle w fifce je dodali

1

na wuj tą koszulkę ściągasz oszołomie

9

z 1 strony świetnie że sabotuje juventus, a z 2 szkoda że nas też

7

krychowiak red card loading: fatal error

11

krychowiak red card loading: 50%

0

to niezły aviomarin

0

moder xD

0

co krychowiak coś robi to leży

1

krychowiak z czerwoną - izi money

0

co się zmieniło? osłabliśmy o jakieś 80%

1

@Barca1992 ale co odpali, grilla czy konsole?

0

@Encore no to pan przejrzyj historie i podeślij na pw, ocenimy czy faktycznie przegiął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?