0

@FCBwojtek no jak dziewczyny to faktycznie, ukamienować

0

@kkbarca przykro mi na wieść o twoich problemach

0

1

@chudinhomc ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͠° ͟ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮(╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]( ಠ ͜ʖಠ)

2

@abram3k nie niemożliwe

0

@marcin000019 dostałem szklankę do ręki jak odbierałem zamówienie xD

1

@IronSanHybrid o cholera, zmieniam imię na carlos i wyginam do meksyku zająć się hodowlą jedwabników

0

Orientuje się ktoś czy jest popyt na szklaneczki które bardzo rzadko można dostać w mcdonaldzie? Mam tego od groma na działce, a teraz widzę że znowu dorzucają jakieś szklaneczki, może by to spieniężyć xD

4

@Bobo25 no już bez przesady, mamy w środku pola chyba 2 najdroższych pomocników na świecie w postaci Pedriego i De Jonga, a Garcia-Araujo się nieźle zapowiada, jakiś tam szkielet drużyny się już kształtuje, jest wokół kogo budować

5

@Bobo25 w przypadku Pedriego to już nie tyle potencjał co klasa, Fati przed kontuzją też ładnie chodził, Araujo już jest solidny, a reszta kto wie

0

@Pilka_jest_okragla potencjał jest ogromny

Fati-Demir
Pedri-Nico-Gavi
Araujo-Garcia-Dest

0

No co tam Lapcio, skąd to zwątpienie?

1

0

@macio_944 jedyne bambino jakie znam to lody na patyku

0

alvesik łysieje powoli

4

Macki Pereza sięgają daleko, wszystko żeby Messi nie wygrał MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

ale ten gość tam wlazł tak po prostu, tak o? macie linka? xD

1

@VamosRakieta będziesz twardy jak żelki z biedronki w swoim postanowieniu?

0

@Krzychuuuu14 jak wpadnie niewymienny to ta, inaczej niestety ;x

2

No Di Natale wygląda zacnie, najlepszy możliwy heroes do trafienia w fifce 22, a poza nim raczej jeszcze tylko Ginola i Abedi Pele są warci uwagi, reszta będzie odstawać.

Di Natale podobno 4/4 https://www.futbin.com/22/player/314/antonio-di-natale
Ginola podobno 5/5 https://www.futbin.com/22/player/312/david-ginola
Abedi Pele podobno 4/4 https://www.futbin.com/22/player/311/abedi-ayew

2

@amanter nie tyle startujących co kluczowych ;f

7

@amanter gdyby był w barcelonie to też by był w podstawie, ludzie mu umniejszają z powodu wieku

7

0

@JohnnyBarca jakiegoś szlaufa widzę

3

@Pawel13sz olisadebe

1

@LS z różdżki

132

Fati, ty nieszanujący Messiego bydlaku

4

@IronSanHybrid patrzy w kamerę

2

@Rust_Cohle raz ci gabbie podesłałem, a z ciebie się świnia pornograficzna zrobiła widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?