Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBwojtek no jak dziewczyny to faktycznie, ukamienować
0
@kkbarca przykro mi na wieść o twoich problemach
0
@Chakalaka to
1
@chudinhomc ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͠° ͟ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮(╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]( ಠ ͜ʖಠ)
2
@abram3k nie niemożliwe
0
@marcin000019 dostałem szklankę do ręki jak odbierałem zamówienie xD
1
@IronSanHybrid o cholera, zmieniam imię na carlos i wyginam do meksyku zająć się hodowlą jedwabników
9
@MichuPlayPL trzymaj
https://zapodaj.net/images/7bb3509dabe3c.png
0
Orientuje się ktoś czy jest popyt na szklaneczki które bardzo rzadko można dostać w mcdonaldzie? Mam tego od groma na działce, a teraz widzę że znowu dorzucają jakieś szklaneczki, może by to spieniężyć xD
4
@Bobo25 no już bez przesady, mamy w środku pola chyba 2 najdroższych pomocników na świecie w postaci Pedriego i De Jonga, a Garcia-Araujo się nieźle zapowiada, jakiś tam szkielet drużyny się już kształtuje, jest wokół kogo budować
5
@Bobo25 w przypadku Pedriego to już nie tyle potencjał co klasa, Fati przed kontuzją też ładnie chodził, Araujo już jest solidny, a reszta kto wie
0
@Pilka_jest_okragla potencjał jest ogromny
Fati-Demir
Pedri-Nico-Gavi
Araujo-Garcia-Dest
0
No co tam Lapcio, skąd to zwątpienie?
1
@amanter xD
0
@macio_944 jedyne bambino jakie znam to lody na patyku
0
alvesik łysieje powoli
4
Macki Pereza sięgają daleko, wszystko żeby Messi nie wygrał MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
ale ten gość tam wlazł tak po prostu, tak o? macie linka? xD
1
@VamosRakieta będziesz twardy jak żelki z biedronki w swoim postanowieniu?
0
@Krzychuuuu14 jak wpadnie niewymienny to ta, inaczej niestety ;x
2
No Di Natale wygląda zacnie, najlepszy możliwy heroes do trafienia w fifce 22, a poza nim raczej jeszcze tylko Ginola i Abedi Pele są warci uwagi, reszta będzie odstawać.
Di Natale podobno 4/4 https://www.futbin.com/22/player/314/antonio-di-natale
Ginola podobno 5/5 https://www.futbin.com/22/player/312/david-ginola
Abedi Pele podobno 4/4 https://www.futbin.com/22/player/311/abedi-ayew
2
@amanter nie tyle startujących co kluczowych ;f
7
@amanter gdyby był w barcelonie to też by był w podstawie, ludzie mu umniejszają z powodu wieku
7
@czółkovsky kiedyś to było
https://zapodaj.net/images/1aec111a81baa.png
0
@JohnnyBarca jakiegoś szlaufa widzę
3
@Pawel13sz olisadebe
1
@LS z różdżki
132
Fati, ty nieszanujący Messiego bydlaku
4
@IronSanHybrid patrzy w kamerę
2
@Rust_Cohle raz ci gabbie podesłałem, a z ciebie się świnia pornograficzna zrobiła widzę