Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chakalaka Eto'o i Ronaldinho też bez klubu
0
@Cariones jeśli sprzedałeś 2 miechy temu, to teraz możesz kupić 20 takich składów za te coinsy
@Kettger 1 ale ja zwykle grałem w rivals 2-3 mecze tygodniowo i wywalone
0
@Transu96
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
PC:
@masterandservant
@geass
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe
0
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.
1
@Ghotti On wróci, wiesz o tym, horkruksy nie zostały zniszczone
1
Gdyby Alves wrócił, to sami wiecie kto do samego końca kariery Messiego by pisał o jego powrocie na last dance razem z Neymarem xD
1
@kkbarca ludzie, co widzicie na pierwszy rzut oka jak patrzycie na jego avatar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LeoMessiah nie wciąż, tylko zawsze, choćby chodził o lasce
3
@Kgorecki2500 i cyk na skrzydełko
0
@maroon hajs za emersona przytulony, dani by przyszedł po taniości
0
@mateusz19191010 i cyk zaraz powrót do psg i tiki taka z Messim
1
@Pilka_jest_okragla długo na kontuzji, a dupy jakoś szczególnie nie urywał przed kontuzją, jeśli jego odejście miałoby otworzyć furtkę do Haalanda to jak najbardziej
3
@MesQueUnClub96 szybko pacyfikują aktywniejszych
19
@Karzel przypominam że odpowiadając na prowokacje, przyczyniacie się do ich wycieczki do gorących
1
@IronSanHybrid no to będziesz miał okazję poćwiczyć przed fifką 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@IronSanHybrid za późno, już przygotowałem pamiątkową grafikę
https://zapodaj.net/images/5e761eda55328.png
1
@IronSanHybrid najpierw złomowanie w ramblowym turnieju z fifki, jesteś wpisany na listę
0
@BoreekxD najpierw trzeba zrobić losowanie, potem zagramy turniej i w przyszłym tygodniu myślę że już będę mógł ogłosić fifa the best
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10634940#comment-10635952
0
@tomek8756 skoro tak mówisz
5
@Dojaar nie mam netflixa i nie żałuje
0
@MarcelNJ11 do końca tygodnia zbieram ludzi, niedziela wieczór/poniedziałek losowanie
1
@Rewolucja123 to że nie przedłużą go to jest wiadome, tak samo jak to że go nie zwolnią i dogra sezon do końca
32
@pawelke3n zapomnieli zapytać bvb
2
@Rust_Cohle son połamany, tylko 1 free transfer dostępny, a cavaniego też trzeba wymienić.. ehh free hit trzeba użyć
0
@Encore dobrze że pytasz, bo elemelent nałożył na mnie restrykcyjne restrykcje odnośnie ogłaszania turnieja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10634940#comment-10634940
1
@Encore Haaland>Lautaro
4
Najgorzej
https://zapodaj.net/images/8ffdeb7af32cc.jpg
4
@Cariones obawiam się że przy tym wzroście i tym dryblingu to będzie kłoda, aczkolwiek 4/4 cieszy o ile prawdziwe
5
@doc Napiwno BvB będzie chciało Bombla po tym cyrku jaki odstawił gdy do nas przechodził
7
@IronSanHybrid jak ma się takim miejscem stać, gdy już nim jest