3

@Chakalaka Eto'o i Ronaldinho też bez klubu

0

@Cariones jeśli sprzedałeś 2 miechy temu, to teraz możesz kupić 20 takich składów za te coinsy
@Kettger 1 ale ja zwykle grałem w rivals 2-3 mecze tygodniowo i wywalone

0

@Transu96
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD

PC:
@masterandservant
@geass

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

1

@Ghotti On wróci, wiesz o tym, horkruksy nie zostały zniszczone

1

Gdyby Alves wrócił, to sami wiecie kto do samego końca kariery Messiego by pisał o jego powrocie na last dance razem z Neymarem xD

1

@kkbarca ludzie, co widzicie na pierwszy rzut oka jak patrzycie na jego avatar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@LeoMessiah nie wciąż, tylko zawsze, choćby chodził o lasce

3

@Kgorecki2500 i cyk na skrzydełko

0

@maroon hajs za emersona przytulony, dani by przyszedł po taniości

0

@mateusz19191010 i cyk zaraz powrót do psg i tiki taka z Messim

1

@Pilka_jest_okragla długo na kontuzji, a dupy jakoś szczególnie nie urywał przed kontuzją, jeśli jego odejście miałoby otworzyć furtkę do Haalanda to jak najbardziej

3

@MesQueUnClub96 szybko pacyfikują aktywniejszych

19

@Karzel przypominam że odpowiadając na prowokacje, przyczyniacie się do ich wycieczki do gorących

1

@IronSanHybrid no to będziesz miał okazję poćwiczyć przed fifką 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@IronSanHybrid za późno, już przygotowałem pamiątkową grafikę
https://zapodaj.net/images/5e761eda55328.png

1

@IronSanHybrid najpierw złomowanie w ramblowym turnieju z fifki, jesteś wpisany na listę

0

@BoreekxD najpierw trzeba zrobić losowanie, potem zagramy turniej i w przyszłym tygodniu myślę że już będę mógł ogłosić fifa the best
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10634940#comment-10635952

0

@tomek8756 skoro tak mówisz


5

@Dojaar nie mam netflixa i nie żałuje

0

@MarcelNJ11 do końca tygodnia zbieram ludzi, niedziela wieczór/poniedziałek losowanie

1

@Rewolucja123 to że nie przedłużą go to jest wiadome, tak samo jak to że go nie zwolnią i dogra sezon do końca

32

@pawelke3n zapomnieli zapytać bvb

2

@Rust_Cohle son połamany, tylko 1 free transfer dostępny, a cavaniego też trzeba wymienić.. ehh free hit trzeba użyć

0

@Encore dobrze że pytasz, bo elemelent nałożył na mnie restrykcyjne restrykcje odnośnie ogłaszania turnieja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10634940#comment-10634940

1

@Encore Haaland>Lautaro

4

4

@Cariones obawiam się że przy tym wzroście i tym dryblingu to będzie kłoda, aczkolwiek 4/4 cieszy o ile prawdziwe

5

@doc Napiwno BvB będzie chciało Bombla po tym cyrku jaki odstawił gdy do nas przechodził

7

@IronSanHybrid jak ma się takim miejscem stać, gdy już nim jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?