Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki well 18>19>20 a 21 niby lepsza od 20 ale nadal gunwo
3
@WiernyKibic111 darude sandstorm
3
@Woland10 ani za 100 ani za 50, akysz
37
@Zoker do top model
0
@PatrykBarca no przecież wcześniej Coutinho i Griezmann odpalił.. oh wait
0
@masq To Roberto nie chciał odchodzić, ten sam przypadek co Puig czy Umtiti
0
@LS na drzewie?
0
@Hubertusk no i specjalnie go wystawią tylko w 49% i odeślą dziadka
0
@Khardan Jaki kontrakt miał Roberto, a jaki Emerson, gdzieś kiedyś czytałem że więcej od MATSA dostaje xD
1
Spośród naszych wszystkich "PO", za Emersona mogliśmy dostać najmniej ze względu na zainwestowany w niego hajs, ile ostatecznie za niego dostaliśmy, 5mln? Więcej byśmy dostali za Roberto który miał potężniejszy kontrakt czy Mingueze z którego nie jest żaden PO
0
@masq słuszna? Ze wszystkich naszych PO, za Emersona mogliśmy zarobić najmniej ze względu na zainwestowany w niego hajs, ile ostatecznie dostaliśmy, 5mln? Żenada, za Roberto czy Mingueze byśmy dostali więcej.
9
@donleo12 xDDD
8
@Shapiro pewnie ten koleżka z mam talent i będą opowiadać suchary
16
Dembele to by się złamał w 3 miejscach i to jeszcze przed kontaktem, a Messi wstaje i gra dalej
21
@amanter szejk zara łysych opłaci i go odwiedzą z przyjacielską wizytą
0
@Encore ale nie w czasach pandemicznych gdzie zaraz go wyślą do izolatki xD
1
@MikusBarca https://sneakerbardetroit.com/wp-content/uploads/2021/06/Nike-Dunk-Low-Scrap-Archeo-Brown-DB0500-200-Release-Date-Price-4-1068x683.jpg
naprawdę ci się to podoba?
1
@BorzyKrzys https://www.futbin.com/squad-building-challenges
https://www.futbin.com/squad-building-challenges/FOUNDATION/24/First%20XI
potrzeba lojalności - piłkarze trafieni z paczek/sbc/wyzwań(pierwszy właściciel) lub ci którymi zagrasz 10 meczy mają lojalność, możesz to nabić w squad battles, odpalasz sb i po pierwszym gwizdku zamykasz grę, odpalasz od nowa i tak 10x, szybciej się nie da, masz tam w linku kilka rozwiązań z tylko 1 lojalnością, zobacz sobie może masz w klubie któregoś
3
Sergiiiiiiiiiii
https://zapodaj.net/images/2490589d68cb9.png
Krychowiakkkkkkkk
1
z varem jest 50 na 50, albo sprawdzi albo nie sprawdzi
3
no ta
https://zapodaj.net/images/2490589d68cb9.png
2
lewy top
1
@VirtuoZ wiem, ale nie powiem
0
@Matt_i1992 ocena 2/10
3
A szaman do turków na kebaba by nie chciał? Może warto zapytać
0
@Firestone bardzo dobry pomocnik swego czasu, nie wiem co poszło nie tak
99
jak za trofea to znaczy że free
189
@qbuteq na kolanach kurłła wrócisz
9
@Barca1992 u mnie tylko pornusy działają, nie wiem co się dzieje
5
@4drian0 żre jak świnia, to giry bolą i bardzo dobrze