1

@barcanawieki well 18>19>20 a 21 niby lepsza od 20 ale nadal gunwo

3

@WiernyKibic111 darude sandstorm

3

@Woland10 ani za 100 ani za 50, akysz

37

@Zoker do top model

0

@PatrykBarca no przecież wcześniej Coutinho i Griezmann odpalił.. oh wait

0

@masq To Roberto nie chciał odchodzić, ten sam przypadek co Puig czy Umtiti

0

@LS na drzewie?

0

@Hubertusk no i specjalnie go wystawią tylko w 49% i odeślą dziadka

0

@Khardan Jaki kontrakt miał Roberto, a jaki Emerson, gdzieś kiedyś czytałem że więcej od MATSA dostaje xD

1

Spośród naszych wszystkich "PO", za Emersona mogliśmy dostać najmniej ze względu na zainwestowany w niego hajs, ile ostatecznie za niego dostaliśmy, 5mln? Więcej byśmy dostali za Roberto który miał potężniejszy kontrakt czy Mingueze z którego nie jest żaden PO

0

@masq słuszna? Ze wszystkich naszych PO, za Emersona mogliśmy zarobić najmniej ze względu na zainwestowany w niego hajs, ile ostatecznie dostaliśmy, 5mln? Żenada, za Roberto czy Mingueze byśmy dostali więcej.

9

@donleo12 xDDD

8

@Shapiro pewnie ten koleżka z mam talent i będą opowiadać suchary

16

Dembele to by się złamał w 3 miejscach i to jeszcze przed kontaktem, a Messi wstaje i gra dalej

21

@amanter szejk zara łysych opłaci i go odwiedzą z przyjacielską wizytą

0

@Encore ale nie w czasach pandemicznych gdzie zaraz go wyślą do izolatki xD

1

@BorzyKrzys https://www.futbin.com/squad-building-challenges
https://www.futbin.com/squad-building-challenges/FOUNDATION/24/First%20XI
potrzeba lojalności - piłkarze trafieni z paczek/sbc/wyzwań(pierwszy właściciel) lub ci którymi zagrasz 10 meczy mają lojalność, możesz to nabić w squad battles, odpalasz sb i po pierwszym gwizdku zamykasz grę, odpalasz od nowa i tak 10x, szybciej się nie da, masz tam w linku kilka rozwiązań z tylko 1 lojalnością, zobacz sobie może masz w klubie któregoś

3

Sergiiiiiiiiiii
https://zapodaj.net/images/2490589d68cb9.png
Krychowiakkkkkkkk

1

z varem jest 50 na 50, albo sprawdzi albo nie sprawdzi

3

2

lewy top

1

@VirtuoZ wiem, ale nie powiem

0

@Matt_i1992 ocena 2/10

3

A szaman do turków na kebaba by nie chciał? Może warto zapytać

0

@Firestone bardzo dobry pomocnik swego czasu, nie wiem co poszło nie tak

99

jak za trofea to znaczy że free

189

@qbuteq na kolanach kurłła wrócisz

9

@Barca1992 u mnie tylko pornusy działają, nie wiem co się dzieje

5

@4drian0 żre jak świnia, to giry bolą i bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?