0

@jacobFCB a kto tu będzie chciał przyjść, jak wszyscy widzą jakie cyrki tu są odstawiane

0

@Encore szok, niedowierzanie, konsternacja

4

@BarcaInfo źródło - no kurłła, mówię ci

24

Największe rozczarowanie letniego okienka transferowego - Laporta
Fakt, nie opinia

0

To co, może po Alvesa skoczymy? Drogo nie wyjdzie

1

@PatrychoO no, zwłaszcza jak w pamiętnym meczu z Atletico kręcił tych fizoli xD

2

@Bobo25 przeminęło z wiatrem

0

@DaPidejpi a potem jeszcze w tym samym okienku do realu, a potem do psg

0

@Rust_Cohle uważajcie to scam, pieniądze mi z konta zniknęły po wejściu w linka

11

nie no trzeba odstawić internet do 1 września, bo tych pierdół transferowych nie idzie czytać

0

@doc elemelent jeszcze leży w rowie po tym jak wypadł z kołowrotka po odejściu messiego

0

@abram3k i bardzo kurłła dobrze

0

@Encore swoją drogą upatrywać nadziei w napastnikach z ostatniej drużyny premier league która nie strzeliła ani jednej bramki po 3 kolejkach.. xD

2

przecież to będzie jakaś tragedia pokroju nazario z tym napastnikiem

1

@escarabajo ja też

12

mogła otworzyć pozostanie Messiego, ale się łachudry pośpieszyli

0

@pt9 lepsi na jakiej podstawie? Mingueza to się na PO nadaje tak samo jak Griezmann do Barcelony

0

@Survier 75 dla bvb ale raz że za rok, a dwa że jeszcze pewnie po 40 mln na łebka dla starego i grubego

0

@pt9 beznadziejny, kogo mamy na PO?

0

Czy można się bardziej skompromitować niż Laporta oddając Emersona? O kompromitacji z Messim nie wspominając

0

@Qlewer nie pierwsza tylko normalna

1

@WisniaKala to trzeba usiąść na spokojnie, bo nie wiadomo czy będą podchodzić pojedynczo czy zrobią gangbanga

1

@Herato moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy albo że nie najlepszy

2

@LS konkurencja się nie popisała delikatnie mówiąc

1

@Garbatyy zależy czy się położymy na misjonarza czy na pieska

0

@Herato i bardzo kurłła dobrze

7

@blazeq bez sensu jest jakiekolwiek rozważanie sprzedaży, nie rozegrał nawet pełnego sezonu

0

@JohnnyBarca tylko transfer definitywny, żadne wypożyczenia, niech dadzą z 5 baniek i elo

1

@LS dostaniemy w ucho tak, że aż w Paryżu będzie słychać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?