Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB a kto tu będzie chciał przyjść, jak wszyscy widzą jakie cyrki tu są odstawiane
0
@Encore szok, niedowierzanie, konsternacja
4
@BarcaInfo źródło - no kurłła, mówię ci
24
Największe rozczarowanie letniego okienka transferowego - Laporta
Fakt, nie opinia
0
To co, może po Alvesa skoczymy? Drogo nie wyjdzie
1
@PatrychoO no, zwłaszcza jak w pamiętnym meczu z Atletico kręcił tych fizoli xD
2
@Bobo25 przeminęło z wiatrem
0
@DaPidejpi a potem jeszcze w tym samym okienku do realu, a potem do psg
0
@Rust_Cohle uważajcie to scam, pieniądze mi z konta zniknęły po wejściu w linka
3
@tomek8756 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10580939#comment-10580939
11
nie no trzeba odstawić internet do 1 września, bo tych pierdół transferowych nie idzie czytać
0
@doc elemelent jeszcze leży w rowie po tym jak wypadł z kołowrotka po odejściu messiego
0
@abram3k i bardzo kurłła dobrze
0
@Encore swoją drogą upatrywać nadziei w napastnikach z ostatniej drużyny premier league która nie strzeliła ani jednej bramki po 3 kolejkach.. xD
2
przecież to będzie jakaś tragedia pokroju nazario z tym napastnikiem
1
@escarabajo ja też
12
mogła otworzyć pozostanie Messiego, ale się łachudry pośpieszyli
0
@pt9 lepsi na jakiej podstawie? Mingueza to się na PO nadaje tak samo jak Griezmann do Barcelony
0
@Survier 75 dla bvb ale raz że za rok, a dwa że jeszcze pewnie po 40 mln na łebka dla starego i grubego
0
@pt9 beznadziejny, kogo mamy na PO?
0
Czy można się bardziej skompromitować niż Laporta oddając Emersona? O kompromitacji z Messim nie wspominając
0
@Qlewer nie pierwsza tylko normalna
1
@WisniaKala to trzeba usiąść na spokojnie, bo nie wiadomo czy będą podchodzić pojedynczo czy zrobią gangbanga
1
@Herato moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy albo że nie najlepszy
2
@LS konkurencja się nie popisała delikatnie mówiąc
1
@Garbatyy zależy czy się położymy na misjonarza czy na pieska
0
@Herato i bardzo kurłła dobrze
7
@blazeq bez sensu jest jakiekolwiek rozważanie sprzedaży, nie rozegrał nawet pełnego sezonu
0
@JohnnyBarca tylko transfer definitywny, żadne wypożyczenia, niech dadzą z 5 baniek i elo
1
@LS dostaniemy w ucho tak, że aż w Paryżu będzie słychać