0

@LeoMessiah Neymar-Messi-Di Maria z Messim na 10 to i tak kozak ofensywa

16

Jest Manaj, Depay, Braithwaite, a dojdzie jeszcze Aguero, żadnych napastników po taniości których nie sposób potem sprzedać

1

@macio_944 city i tak gra bez 9 xD

7

@amanter 6 lodów milka?

0

@kibicsportu no i trzeba uważać żeby nie skasować historii, bo cię web app zapomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Cariones bpl to się opłaca grać tylko jak się ich trafia niewymiennych ;x

0

@kibicsportu nie można, bo przy każdym następnym logowaniu jest inny

0

@kaamil1910 oczywiście, rozbił polskie trio z bvb zdrajca

3

@Vebrol i będzie

1

@Kgorecki2500 "well, they force me to tell you all that cristiano is the best"
pep może tyle wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Ja tylko przypominam fifaczom żeby zawczasu zalogowali się na web appa i pobrali kod aktywacyjny póki jeszcze web app na 21 chodzi, bo potem na premierę za wuja wam ten kod nie przyjdzie na maila xD

0

@GeraltzKatalonii Milan>Inter>Juve w tej kolejności

2

Najgorsze że cristianu z bpl będzie w fifce kosztował 2x więcej, bo prem tax..

0

@Encore mosz, myślisz że ja to wszystko pamiętam? o tym właśnie mówię, o ilości TOP transferów, a niedawno miał jeszcze Kane przechodzić ;x

2

Mbappe, Messi, Cristiano, Aguero, Varane, Ramos, Donnarumma, Depay, Wijnaldum, Lukaku, Sancho, Hakimi.. czy to będzie najlepsze okienko w historii?

0

@Ghotti nie odpuszczaj, to jest TA fifa ^^

0

@Ghotti a tak zapraszałeś na solo w fifie 22 xDD

0

@Ghotti ones to watch ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5

@Nano22 towaru o bi mam trochu, ale obawiam się że twoje konto by tego filmiku nie przetrwało xD

3

@Nano22 jakbyś potrzebował jakiś materiałów z usuniętych komentarzy.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@PanTester będzie gwałt i nawet nie będą stawiali oporu

1

@donleo12
barca - panie kuman, wręczamy panu ten oto bezcenny argentyński kaktus w podzięce za ciężką pracę, życzymy powodzenia na nowym etapie i proszę nam odpuścić odszkodowanie
kuman - nie

1

@IronSanHybrid panie, ale tak bez linka?

8

@amanter kolejna? to ile tych lm wygrał po odejściu z realu? ;x

0

@kubafcb102 skąd mam wiedzieć, jak się przerzucałem z pc na xboxa w fifie 17 to lv mi przeszedł i mogłem normalnie odbierać nagrody z katalogu easc o ile pamiętasz co to jest ;x

0

@Mario96w gówno, wystartowali, zgarnęli hajs od czubków i się zawinęli

0

Jakie serwy do metina polecacie? Są jakieś ciekawe teraz?

0

@LeoMessiah helikopter w ogniu można zrobić bez szczepionki

1

@kamiVeB będą wyzwania/sbc które ci dadzą np napastnika 80+ w fifie 22

0

Fifacze, pora odkurzyć fife 21 bo w piątek zaczyna się event "fifa 22 pre-season" - event w którym można zdobyć nagrody do fify 22, i podobno mają być konkretniejsze niż rok temu(niby byle paczki, a rok temu z nich trafiłem kante, bruno, rashforda i militao także ten :) )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?