2

okazje do trollowania tworzą się same ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ghotti no, to już go sprzedaliśmy, może jeszcze nie jest za późno i nie przedłużą xD

0

@Ghotti napiwno, zara roberto albo jakiś dest na skrzydle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Messi ława, panowie nie oglądamy

1

Przestańcie się pastwić nad Griezmannem! Każdemu zdarza się słabszy okres, przypomnijcie sobie czasy gdy miał lepszy okres.. w Atletico bodajże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@szkutnik91 jakiś błąd tam jest, powinno być:
Last seen - in atletico

2

farta, potrzebujemy farta
- kuman 2021

11

getafe po 2 kolejkach żadnej bramki, przyjeżdża barcelona z lengletem i nagle brameczki wpadają

0

no to jak cenę już podbił to teraz może zawijać się z klubu

0

@Rust_Cohle 2, w pierwszej martiala

1

@Yosemite dość tego, wypierdzielam go z fpla

1

2

@clyde pokręci.. jak gunwo w przeręblu? ;x


11

@Janiama a 3 adam małysz

1

@barcowy1899 ̶z̶ł̶o̶t̶a̶ przerdzewiała klatka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Arnold1234 nie wiem kiedy wraca do city

1

@Nano22 nie nie nie nie, ten avatar też nie

0

@masq jak wszystko to ściągaj spodnie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakub1513 masz na myśli 3 punkty wstydu czyt. Samobój, czerwona i kompromitacja?

0

wszystko twarzą blokowały ;x

11

zamiast garde trzymać to co chwilę koszulkę poprawia, ehh te baby xD

0

@draxidox a kto by słuchał ich kocopołów

0

no i brodnicka przerżnęła przed czasem xD

0

ale syf, palce do oczu, cyce chciała tamtej uwolnić

1

naćpana jak nic

3

rak wychodzi do raka

1

@MesQueUnClub96 kondycyjnie deklasacja na korzyść bonusa

0

czego seplenisz, wyjmij że ten ochraniacz na zęby

0

bonus co kondycje zrobił

2

jeszcze do openinga z naruto wychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?