Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Umtiti, Pjanić, Roberto, Lenglet czy Neto zostali, a byli pierwsi w kolejce do opuszczenia klubu, odszedł za to perspektywiczny Emerson czy goat Messi pod jakimiś szemranymi pretekstami, na wyborach było mówione jedno, a zrobione zostało drugie. Obniżenie pensji było, ale musiałby to zrobić każdy niezależnie kto by wygrał, sposób w jaki zostało to zrobione przez Laporte.. szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. A na darmowe transfery do klubu Laporta nie miał żadnego wpływu, bo ów gracze chcieli tu grać. Mało tego, robili wszystko na ostatnią chwilę w wyniku czego upadło wypożyczenie Collado, niedopuszczalne.
0
tragedia
7
@Encore chyba penetrator
0
@pikass14 dopiero co wychodziły codziennie sbcki 1-5 które ci zaliczały wyzwania
0
@VamosRakieta to nie myśli, to rzeczywistość
4
@Deviler Sergi Roberto
1
@ToxicStrawberry sebek
1
@IronSanHybrid tak samo słaby jak w statki gdy cię zmiażdżyłem
1
@IronSanHybrid boś słaby
12
@AllBundy szanuj obrońców, naszego defensywnego napastnika
3
@Rust_Cohle panie goretzka, a czy miał pan kiedyś TAKĄ niską pensje? ano właśnie, to może się zmienić, wybierz pan nas
1
@AdiKingu96 dobrze że mówisz, od dzisiaj będę na ciebie patrzył z góry
0
@Xxxbarca4ever ty faktycznie kurłła
0
@Xxxbarca4ever zapałkę się rzuci i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@GuerillaAthletic poczekaj, niedługo usłyszysz "tato nie przy ludziach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Katalonbar prościej zapytać czy kiedykolwiek oglądaliście mecze legalnie pomijając tvp1 xD
0
@kcule14 albo będzie się buntował jak w dortmundzie
4
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że 6 i 8 mają ludzie którzy nie grają.
0
@Kgorecki2500 ..... po to te wszystkie sprzedaże?..
0
Ciekawe kogo zimą opchną, bo wiadomo że nie Pjanicia, Umtitiego, Lengleta czy Roberto
1
@robsesh wyjście z grupy na miękko, ale dalej może być ciężko, a w lidze będziemy na styk z realem i atletico, wrócą kontuzjowani i jakoś to będzie.
0
Kiedy nasi połamańcy wracają? Fati i Coutinho to chyba już po repce powinni być dostępni, a Aguero i Dembele?
0
Za Roberto byśmy dostali więcej i lepiej na tym wyszli gdyby Emerson został, ale na co komu to potrzebne
5
Ehh, Emerson pogoniony, Roberto zaraz przedłużony.. i tak to się kręci
2
@Swistus172 lepsi może nie, ale gorsi też nie
1
@Worny https://i.pinimg.com/474x/0e/83/05/0e8305e3612e30e25832ca38e5b61238.jpg
reality
https://uproxx.com/wp-content/uploads/2015/08/buttspray.gif
0
@DaPidejpi najwyraźniej siorka laporty była zajęta
1
@jacobFCB w tej chwili wszyscy są połamani, ale jak wrócą to nie będzie źle.. o ile wrócą xD
0
@Breakdrowser ale my puszczamy dymki z ogniska
4
@PiotrR oczekiwania - odpadnijmy później niż wcześniej