4

Umtiti, Pjanić, Roberto, Lenglet czy Neto zostali, a byli pierwsi w kolejce do opuszczenia klubu, odszedł za to perspektywiczny Emerson czy goat Messi pod jakimiś szemranymi pretekstami, na wyborach było mówione jedno, a zrobione zostało drugie. Obniżenie pensji było, ale musiałby to zrobić każdy niezależnie kto by wygrał, sposób w jaki zostało to zrobione przez Laporte.. szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. A na darmowe transfery do klubu Laporta nie miał żadnego wpływu, bo ów gracze chcieli tu grać. Mało tego, robili wszystko na ostatnią chwilę w wyniku czego upadło wypożyczenie Collado, niedopuszczalne.

0

tragedia

7

@Encore chyba penetrator

0

@pikass14 dopiero co wychodziły codziennie sbcki 1-5 które ci zaliczały wyzwania

0

@VamosRakieta to nie myśli, to rzeczywistość

4

@Deviler Sergi Roberto

1

1

@IronSanHybrid tak samo słaby jak w statki gdy cię zmiażdżyłem

1

@IronSanHybrid boś słaby

12

@AllBundy szanuj obrońców, naszego defensywnego napastnika

3

@Rust_Cohle panie goretzka, a czy miał pan kiedyś TAKĄ niską pensje? ano właśnie, to może się zmienić, wybierz pan nas

1

@AdiKingu96 dobrze że mówisz, od dzisiaj będę na ciebie patrzył z góry

0

@Xxxbarca4ever ty faktycznie kurłła

0

@Xxxbarca4ever zapałkę się rzuci i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@GuerillaAthletic poczekaj, niedługo usłyszysz "tato nie przy ludziach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Katalonbar prościej zapytać czy kiedykolwiek oglądaliście mecze legalnie pomijając tvp1 xD

0

@kcule14 albo będzie się buntował jak w dortmundzie

4

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że 6 i 8 mają ludzie którzy nie grają.

0

@Kgorecki2500 ..... po to te wszystkie sprzedaże?..

0

Ciekawe kogo zimą opchną, bo wiadomo że nie Pjanicia, Umtitiego, Lengleta czy Roberto

1

@robsesh wyjście z grupy na miękko, ale dalej może być ciężko, a w lidze będziemy na styk z realem i atletico, wrócą kontuzjowani i jakoś to będzie.

0

Kiedy nasi połamańcy wracają? Fati i Coutinho to chyba już po repce powinni być dostępni, a Aguero i Dembele?

0

Za Roberto byśmy dostali więcej i lepiej na tym wyszli gdyby Emerson został, ale na co komu to potrzebne

5

Ehh, Emerson pogoniony, Roberto zaraz przedłużony.. i tak to się kręci

2

@Swistus172 lepsi może nie, ale gorsi też nie

0

@DaPidejpi najwyraźniej siorka laporty była zajęta

1

@jacobFCB w tej chwili wszyscy są połamani, ale jak wrócą to nie będzie źle.. o ile wrócą xD

0

@Breakdrowser ale my puszczamy dymki z ogniska

4

@PiotrR oczekiwania - odpadnijmy później niż wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?