Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack bo nie odszedł
1
@Rust_Cohle
Ja wychowałem się wśród kundli
3
@Ratamahatta https://styl.fm/newsy/385754.ozenil-sie-z-lalka
zawsze są jakieś opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle podziel się swoimi odczuciami odnośnie tej sceny, w celach naukowych
https://zapodaj.net/images/41257100fb83c.png
7
@betonito xD
0
@kubix05 niedzielny poranek? to takie coś istnieje?
0
@LionelM95 bo to trzeba z głową grać i wywracać przeciwników
0
@magister97r to podaj jeszcze daty tych sukcesów
4
sukcesy trenerskie kumana
https://zapodaj.net/images/ed81e829d5a9e.png
1
@Deviler dobrze jest, dobrze robią, dobry przekaz leci
3
@Janiama tymczasem kuman
https://i1.memy.pl/obrazki/671c216708_gadaj_z__reka.jpg
0
@Xxxbarca4ever nic z tym dalej nie będzie, w żadne wysrywy pismaków o przedłużeniu nie wierzę, po sezonie go pogonią
1
@korolocik wymień proszę sukcesy trenerskie kumana
4
@Xxxbarca4ever to że kuman nie czyta gry i jest uprzedzony do poszczególnych piłkarzy to się dowiedzieliśmy już w tamtym sezonie
3
@barcelonaLM czyli cimcirimcim będzie legitne jeszcze wcześniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ciekawe czy Kuman coś Rysiowi mówi poza tym żeby wyganiał z klubu w wywiadach ;x
0
@RobiS nie wiesz co straciłeś, cały uzbrojony był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@RobiS teraz się dopiero zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Cariones nie wiem, jak włączyłem to już tylko 2 były
4
@barcelonaLM z tym menguezą napiwno
1
@MesQueUnClub96 zdrowe były, tylko jedna łysa
1
@Cariones klata wygolona na supermana xD
1
@Cariones i oczywiście jakaś łysa musiała być
1
@Kgorecki2500 przyjdzie moment że kumana tak samo kopną w dupe, i to już niedługo ;x
1
@bartas97 SPOILER
a w 5 sezonie już mają takiego cela że w locie potrafią złapać i rzucić granata w małą dziurkę albo strzelić w ostrze noża xD
0
@Whudi tylko wezmę rękawice do mma
2
@tobiasson92 co? xD
0
@LeoMessiah pewnie na ruskich strimach nielegalu jeden ty
1
@masq pa na tego kozaka
1
@paweldunajecfcb oby jak najdłuższy