4

@PiotrR oczekiwania - odpadnijmy później niż wcześniej

2

czemu te oszołomy zawsze czekają do ostatnich minut

7

Idę się zobaczyć z Gabbie Carter, bo nie wyczymie z tych nerw

15

Gerard Romero: Upadają operacje Luuka de Jonga i Griezmanna!
XDD

1

Na dobicie, kadra Barcelony 21/22, koloryzowane

https://zapodaj.net/images/56dd300e523f5.png

2

Kuman nie przejdzie na 4-1-2-1-2, co z tego że nie ma skrzydłowych, nie i wuj, a na Puiga nie postawi choćby miał sprowadzić Luuka Skywalkera

2

elemelent znowu wypadł z kołowrotka

1

@Rust_Cohle emerson to nawet nie jest piłkarzem barcelony, beznadziejny risercz i prowadzący

3

@Ratamahatta Griezmann? Jaki Griezmann? To u nas gra jakiś Griezmann?

0

@Encore najlepiej to w fifie

2

@Pawel13sz niech rozłożą to na 2 raty, wypożyczenie za 35 teraz, i wykup za 35 za rok i elo

0

@dani35 Jak sobie przypomnę tych parodystów z ataku hiszpanii..

0

@Messibestplayerintheworld jak widzę te nazwiska to oby nikt

2

Perez uciułał na Mbappe, to my nie uciułamy na Haalanda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikogo nie kupować, zbierać na przyszły rok

0

@Commando ale Suarez by na to nie poszedł

0

@Mario96w hurra

0

@Encore eh.. i teraz pytanie, cavani za lukaku czy za crisa

2

@Kettger gratuluję, obyś podbił świat przez te ostatnie 2 tygodnie fify

2

@Krychaaa10 może jakiegoś stryjka na posadę widmo jeszcze sprowadzi

20

0

@barcelonaLM a ja chcę żeby kendra lust porobiła na mnie przysiady i prędzej ja się doczekam tych przysiadów niż barcelona takiej wymiany 1 do 1

1

@Worny Mingueza to się nadaje na PO tak samo jak Griezmann do Barcelony

0

@DonMajkeL uciułali tego hajsu na mbappe to szastają, jak nie mbappe to pół składu

3

@jeyx77x no przecież się już zadziało, ściągnęli Aguero żeby Messi został, potem pogonili Messiego, zostawili pasożytów, wszystko wskazuje na to że przekręcili Emersona co by potencjalnych nowych graczy do nas zniechęcić, zatrudnili siorkę laporty na stanowisku którego nigdy nie było, żyć nie umierać

2

@BarcaInfo tym razem odpali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ghotti misia gogo

2

@Encore złamane kolano pokaże co najwyżej

0

1

napiwno arsenal odda swoich najlepszych napastników będąc na 20 miejscu w tabeli, bez żadnej bramki strzelonej po 3 kolejkach.. powtarzam, bez żadnej bramki po 3 kolejkach, w kim wy upatrujecie nadziei

4

@cules100pro moim zdaniem to nie ma tak że ulubiona albo że nie ulubiona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?