1

@Cariones eto placek, vieira na śo za van dijka, zrób lepszego messiego będzie miał linka do mbappe

0

@masterandservant 2 mecze każda para gra, np. ty jeden wygrałeś 3:1 a drugi przegrałeś 2:3, remis w meczach ale w bramkach 5:4

0

@Kettger 3 jest, zgłaszają się przez pw też ;d w poniedziałek losowanie

0

@xSZYMONOx gdzie?

2

@Barca1992 był jeszcze ghotti ale obsrał zbroje i sprzedał konsolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Masny uścisk dłoni elemelenta

0

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191

PC:
@masterandservant
@geass

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

1

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

1

@IronSanHybrid 3 najprostsze to 20 goli, 3 bramki na mecz w 3 meczach oraz wolej z 8 Francuzami w składzie, kup 8 Francuzów do składu lub tyle ile ci brakuje, ma być 8 w składzie i strzel woleja na poziomie zawodowiec w squad battles, piłkę możesz podbić grzybkiem lub próbuj dosrodkowań, a i graj tylko na silvery/brązowe składy, jak nie masz to odświeżaj aż bedą

1

@IronSanHybrid nie masz kart na 82+? To idź na squad battles porobić te wyzwania o których ci pisałem, masz 15k więc spokojnie możesz kupić piłkarzy do zadań, bo tam wymagają raptem 8 Włochów czy 6 Holendrów w składzie, i jak kupujesz to ustawiaj cenę Max od 400 i po 100 w górę sprawdzaj żeby nie przepłacać

0

@IronSanHybrid A skończyłeś wstępne i masz odblokowane wszystko? Jak wejdziesz w sbc masz widzieć tam podział na
Wszystkie/live/podstawy/zamiana/ligi/ikona/ulepszenia

1

@IronSanHybrid ta, to jest wymiana, przepalasz zawodników na paczki/innych zawodników, musisz te początkowe zrobić, a jak wejdziesz w zadania>rywalizacja ultimate to zobaczysz że na squad battles możesz odblokować fajne paczki bardzo łatwo, np. za 20 bramek dostajesz paczke, za 3 bramki na mecz w 3 meczach kolejna paczka, itd., zajrzyj sobie

0

@IronSanHybrid zrób je, proste są, na 100% masz zawodników bo tam pasują ci, których dostałeś w początkowych paczkach

0

@IronSanHybrid jeśli masz srebrne/brązowe z bpl, lique1, bundesligi, serie a i la ligi sprzedawaj od razu

0

@IronSanHybrid pewnie nawet nie zauważyłeś że ten twój navas 84 kosztuje 5k, a za 15k możesz mieć np. mertensa 95

0

@IronSanHybrid wchodzisz w wyzwania budowania składu i masz takie wyzwania, znajdź 82+ który kosztuje 4 rzadkie złote karty i 7 zwykłych złotych kart i będziesz miał wybór 1 z 3 kart 82+, wystarczy że trafisz 5/6x dobrą ocene i otoczysz kartami srebrnymi/brązowymi w wyzwaniu 10x85+ i będziesz mógł to powtarzać w kółko

0

@IronSanHybrid gościu, zrób kilka picków 82+, potem wrzuć wszystko w 10x85+, powtórz kilka razy i będziesz miał skład, to sbc jest praktycznie darmowe jak już je zaczniesz

0

@IronSanHybrid przyjemnie, jak otworzyłeś paczki na wypożyczeniu z neymarami to się przyjemnie gra ;x

0

0

@ElKamil bez cristiano też by powalczyli, a teraz mają typa który nabije im te 20-30 bramek

0

@DaPidejpi oszukali mnie, banda decydentów fplowskich, bukaku widniał jako kontuzjowany a ja free hitem wjechałem..

0

warto było free hita użyć żeby pogbe i cristiano wrzucić do fpla ;d

0

maszyna

0

co się w tym tottenhamie dzisiaj odwaliło? xD Emerson coś zawinił?

0

@OnlyBarcelona next week
@mesi8191 poniedziałek losowanie, dogadasz się z przeciwnikiem o której wam pasuje, byle nie za tydzień ;f

0

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD

PC:
@masterandservant
@geass

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

21

jaki macie plan?
Barcelona: kurłła sprytny

0

0

@Cariones nie kupuj ratingów za coinsy bo ratingi cały czas masz z 10x85, za coinsy to snajp goldy po 400 monet jak już nie będziesz miał silverów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?