Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.
Przypominam, że losowanie par turnieju już jutro!!!
0
@CzarnyRycerz toty van dijk i toty ramos? ty masochisto ty
0
@Commandement ea ma wysrane na pc i to się nie zmieni, do 16 się bawiłem na pc, potem xbox i bajabongo
1
@IronSanHybrid mówię ci zrób zadania w squad battles, za wszystkie dostaniesz paczkę ultimate czyli paczkę z 30 rzadkimi złotymi zawodnikami i na 100% ci starczy na 10x85
https://zapodaj.net/images/45c159e5c505f.jpg
https://zapodaj.net/images/f0fc09394dae2.jpg
https://zapodaj.net/images/17ce7cd51f3c3.jpg
o 2:00 są nagrody za squad battles to osraj rivals teraz i rób te zadania
0
@baartekk97 że tory były złe
25
Rysiu puig now: its show time
0
@IronSanHybrid jak tam zadanka?
1
@shinthps bo Manchester jest czerwony
1
To kogo my mamy teraz dostępnego w ataku, skywalkera tylko? xD
Edit. A nie, depay jeszcze ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid mówiłem że się ugniesz ^^ w fifce to chyba wystarczy słuchawki podłączyć do pada, ile to razy słyszałem podczas gry jak mój przeciwnik się drze xD
6
@Jakub1513 trzymaj
https://zapodaj.net/images/50f7275e70122.png
2
@koksik2700 zawsze cię mogę rozlosować z @IronSanHybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°) cóż by to był za pszypadeG
0
@koksik2700 taa, internet
0
@koksik2700 potwierdzasz? sezony możesz grać jak nie masz uta
0
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara
XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (do potwierdzenia)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191
PC:
@masterandservant
@geass
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe
Losowanie już jutro w godzinach wieczornych.
0
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.
Przypominam, że losowanie par turnieju już jutro!!!
0
@Sulimo no jak dasz to dej
0
@Encore jak nie ma jak jest, zawsze i wszędzie ;x
16
@Gosciuu 3. siema eniu
1
@don'T.R.I.P.e panie, nie obrażaj pan, dobre? historia prawdziwa, oparta na faktach
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10525754#comment-10525929
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10525940#comment-10526108
9
@don'T.R.I.P.e https://zapodaj.net/images/7d9bed4789d34.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
@Sulimo piękne to czasy były
https://zapodaj.net/images/78995c452c22b.png
https://zapodaj.net/images/5b200722ffde7.png
https://zapodaj.net/images/758e6a6803e83.png
2
@Encore gdyby nie ty, to by nie było
1
@LeoMessiah Anakin, Tywin, Aragorn, Dumbledore
0
@lukaszbrk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
@lukaszbrk a dzięki dzięki
2
@norbi77 nie ogoli się bo kręcone są johny wicki 4 i 5
0
@Unikatowy telefon ładujesz na weselu?
1
@Cariones eto placek, vieira na śo za van dijka, zrób lepszego messiego będzie miał linka do mbappe