0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

Przypominam, że losowanie par turnieju już jutro!!!

0

@CzarnyRycerz toty van dijk i toty ramos? ty masochisto ty

0

@Commandement ea ma wysrane na pc i to się nie zmieni, do 16 się bawiłem na pc, potem xbox i bajabongo

1

@IronSanHybrid mówię ci zrób zadania w squad battles, za wszystkie dostaniesz paczkę ultimate czyli paczkę z 30 rzadkimi złotymi zawodnikami i na 100% ci starczy na 10x85

https://zapodaj.net/images/45c159e5c505f.jpg
https://zapodaj.net/images/f0fc09394dae2.jpg
https://zapodaj.net/images/17ce7cd51f3c3.jpg

o 2:00 są nagrody za squad battles to osraj rivals teraz i rób te zadania

0

@baartekk97 że tory były złe

25

Rysiu puig now: its show time

0

@IronSanHybrid jak tam zadanka?

1

@shinthps bo Manchester jest czerwony

1

To kogo my mamy teraz dostępnego w ataku, skywalkera tylko? xD
Edit. A nie, depay jeszcze ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid mówiłem że się ugniesz ^^ w fifce to chyba wystarczy słuchawki podłączyć do pada, ile to razy słyszałem podczas gry jak mój przeciwnik się drze xD

6

2

@koksik2700 zawsze cię mogę rozlosować z @IronSanHybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°) cóż by to był za pszypadeG

0

@koksik2700 taa, internet

0

@koksik2700 potwierdzasz? sezony możesz grać jak nie masz uta

0

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@xSZYMONOx
@paulinoalcantara

XBOX SX:
@Kettger
@Sztywno

PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
@FCbarca750
@pittbull36
@Cariones
@kapi267
@tomcias10
@chavez

PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (do potwierdzenia)
@ObiektywnyKibic121
@BoreekxD
@mesi8191

PC:
@masterandservant
@geass

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz, jeśli dana platforma będzie miała za mało ludzi do drabinki to zrobimy zasady ligowe

Losowanie już jutro w godzinach wieczornych.

0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21, więcej w odpowiedzi.

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform.

Przypominam, że losowanie par turnieju już jutro!!!

0

@Sulimo no jak dasz to dej

0

@Encore jak nie ma jak jest, zawsze i wszędzie ;x

16

@Gosciuu 3. siema eniu

9

2

@Encore gdyby nie ty, to by nie było

1

@LeoMessiah Anakin, Tywin, Aragorn, Dumbledore

0

@lukaszbrk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

@lukaszbrk a dzięki dzięki

2

@norbi77 nie ogoli się bo kręcone są johny wicki 4 i 5

0

@Unikatowy telefon ładujesz na weselu?

1

@Cariones eto placek, vieira na śo za van dijka, zrób lepszego messiego będzie miał linka do mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?