Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Oskar00 xbox SX? to możecie grać na zasadach trójek
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10652638#comment-10652638
7
terrorysta z rosario
0
słaby ten liverpool, wszystkie 3 bramki strzelił milan
1
@Kamil689 i chelsea gdy miała cecha i courtoisa ;x
0
@Kettger grasz z @grejtxkrzychu jak @Sztywno się nie odzywa
0
no i messiego wkurzył
0
potężne brugge strzela brame
1
@robsesh https://zapodaj.net/images/0ba7e2aadce19.png
1
@IronSanHybrid dobra dobra, kupuj tą fifę to zrobię z ciebie fifacza
1
@IronSanHybrid zezłomował cię zupełnie jak ja ciebie w statki
0
@Cariones screeny do mnie na pw, nie będę szukał po dyskusjach
0
@Arkadio90 o panie, pod starą dyskusją się zgłosiłeś której już nie sprawdzałem, możesz dołączyć do której pary chcesz na ps4, zasady tam gdzie dołączysz będą jak dla trójek
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10652638#comment-10652638
0
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/0ba7e2aadce19.png
Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant
Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@PatrychoO
Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191
Brak aktywności:
@Sztywno
3
Jeśli chciał pomóc klubowi to mógł się zawinąć z klubu zamiast Emersona, a wymówki że nie jest nominalnym prawym obrońcą to mógł używać w 1 czy 2 sezonie gry na PO, a nie po 5 latach
0
@AdiKingu96 top 5 od razu
2
@MesQueUnClub96 stwierdziłeś to po 2 komentarzach o treści "haalandinho" i "hochland z golem"?
0
haalandinho
0
@PatrychoO sranie w banie z tym karaniem, nie widzisz że dowalili tempa normalnym środkowym obrońcom? to jest ta ich walka z bocznymi na śo
0
@Krzychuuuu14 chyba na totsa xD wgl Griezmann przychodzi do Barcy i cyk minus do tempa, teraz odszedł i cyk boost do tempa, ktokolwiek tu przychodzi traci tempo xD
0
@PatrychoO https://www.futbin.com/22/player/678/memphis-depay
xDDDD, gość najwyżej na śpo z tym tempem
2
@Encore taa, odpuści xD oni już w pierwszym meczu odpuścili
6
Chciał przyjść ale gdy zobaczył ten burdel to się rozmyślił
3
@Khajio kurłła taki skiller, chciałem żeby za neymara wleciał gdy ten odszedł
5
@Szklaner w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
92
ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie xD
0
@Kettger ty, to jak nie ma kontaktu ze @Sztywno to pisz do @grejtxkrzychu
1
@Danielao ta
41
rysiu puig now: it's show time
0
xDDDDD pograne
0
@clyde to musisz wziąć rozbieg według instrukcji Marcina Najmana i pierdyknąć tak mocno, żeby zapaść w 2 letni sen