1

7

terrorysta z rosario

0

słaby ten liverpool, wszystkie 3 bramki strzelił milan

1

@Kamil689 i chelsea gdy miała cecha i courtoisa ;x

0

@Kettger grasz z @grejtxkrzychu jak @Sztywno się nie odzywa

0

no i messiego wkurzył

0

potężne brugge strzela brame

1

@IronSanHybrid dobra dobra, kupuj tą fifę to zrobię z ciebie fifacza

1

@IronSanHybrid zezłomował cię zupełnie jak ja ciebie w statki

0

@Cariones screeny do mnie na pw, nie będę szukał po dyskusjach

0

@Arkadio90 o panie, pod starą dyskusją się zgłosiłeś której już nie sprawdzałem, możesz dołączyć do której pary chcesz na ps4, zasady tam gdzie dołączysz będą jak dla trójek
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10652638#comment-10652638

0

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/0ba7e2aadce19.png

Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant

Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@PatrychoO

Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191

Brak aktywności:
@Sztywno

3

Jeśli chciał pomóc klubowi to mógł się zawinąć z klubu zamiast Emersona, a wymówki że nie jest nominalnym prawym obrońcą to mógł używać w 1 czy 2 sezonie gry na PO, a nie po 5 latach

0

@AdiKingu96 top 5 od razu

2

@MesQueUnClub96 stwierdziłeś to po 2 komentarzach o treści "haalandinho" i "hochland z golem"?

0

haalandinho

0

@PatrychoO sranie w banie z tym karaniem, nie widzisz że dowalili tempa normalnym środkowym obrońcom? to jest ta ich walka z bocznymi na śo

0

@Krzychuuuu14 chyba na totsa xD wgl Griezmann przychodzi do Barcy i cyk minus do tempa, teraz odszedł i cyk boost do tempa, ktokolwiek tu przychodzi traci tempo xD

0

@PatrychoO https://www.futbin.com/22/player/678/memphis-depay
xDDDD, gość najwyżej na śpo z tym tempem

2

@Encore taa, odpuści xD oni już w pierwszym meczu odpuścili

6

Chciał przyjść ale gdy zobaczył ten burdel to się rozmyślił

3

@Khajio kurłła taki skiller, chciałem żeby za neymara wleciał gdy ten odszedł

5

@Szklaner w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

92

ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie xD

0

@Kettger ty, to jak nie ma kontaktu ze @Sztywno to pisz do @grejtxkrzychu

1

41

rysiu puig now: it's show time

0

xDDDDD pograne

0

@clyde to musisz wziąć rozbieg według instrukcji Marcina Najmana i pierdyknąć tak mocno, żeby zapaść w 2 letni sen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?