0

arrivederci roma

0

Ja nie wiem kto wpadł na pomysł z tym Skywalkerem na wybiegany Bayern, to już Depay na 9 i 2 podwieszonych Puig/De Jong by więcej zdziałali

0

Laporta ogląda? Może da się cofnąć ten kontrakt Roberto

3

skywalker zmęczony poprzednim sezonym, dlatego taki wolny

3

araujo to powinien być karny

0

za to co zrobił garcia, wan bissaka dostał czerwoną dzisiaj

6

żółta dla kimmicha, skywalker się spłacił

0

ta co krzyknęła bo na kamerze była xD

2

0

lingardinho nie zawodzi

0

wszystko przez czerwoną

0

za co czerwona?

0

wtf, od kiedy lm od 18:45 ;o

0

@IronSanHybrid




pierwsze 3 z brzegu które są lepsze

0

@Encore
https://www.futbin.com/22/player/578/jadon-sancho
he's dead, przynajmniej już wiadomo skąd wzięli tempo dla pepe

0

@Kettger wtedy turniej na XSX zostanie unieważniony xD

0

@Transu96 że się tak zapytam, czy po singlowym turnieju będziecie chętni na turniej par? Z doświadczenia wiem że jest to tragikomiczne doświadczenie, gdy się gra we 2 jednym składem i jeden gra swoje, a drugi swoje xD

0

@MarcelNJ11 Tak, żeby nie było sytuacji że ktoś mi podsyła screena z wynikiem, a 2 gość się wypiera że to nie on ;x

0

@MarcelNJ11 screeny z wynikami podsyłacie do mnie

0

@FCB_dimiC już poprawiłem, nie wiem czemu tak cie miałem zapisanego xD

0

6

RAMBLOWY TURNIEJ FIFA

Tak oto prezentuje się drabinka turnieju
https://zapodaj.net/images/3ac66c30652e1.png

Jeszcze raz opisuję zasady, bo najwyraźniej były niejasne dla niektórych:

PS4 - najpierw są pary, potem będą dwie trójki które zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy - win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, przechodzi tylko jeden, dwóch odpada

PS5 - tam gdzie są trójki zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy czyli win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, w trójkach przechodzi tylko jeden, dwóch odpada

XO - jest po równo, każdy gra po 2 mecze, jeśli bedzie remis to decyduje bilans bramkowy, jeśli bilans również jest remisowy to rozgrywany jest mecz decydujący

PC - pierwsza para gra 2 mecze tak jak XO, a tam gdzie jest trójka zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy czyli win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, w trójkach przechodzi tylko jeden, dwóch odpada

XSX - od razu finał xD

Losowanie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10650218#comment-10650266

Nie zapomnijcie po meczu zrobić screenów z wynikami, które podsyłacie do mnie

0

@jedrek7000 no nie gadaj, cud

0

@doc już widzę te 3-5-2 z Roberto na wahadle..

8

@Pilka_jest_okragla no Alba już pokazał, obsrał się i nie trenował rano xD

1

@michalbuks pod fife zawsze xbox

1

@neymarjr_143 na ps jest drożej w ut, a na pc najdrożej xD
prześledź sobie np. ronaldo
https://www.futbin.com/21/player/542/cristiano-ronaldo
https://zapodaj.net/images/0eb80502fc821.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?