Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
arrivederci roma
0
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł z tym Skywalkerem na wybiegany Bayern, to już Depay na 9 i 2 podwieszonych Puig/De Jong by więcej zdziałali
0
Laporta ogląda? Może da się cofnąć ten kontrakt Roberto
3
skywalker zmęczony poprzednim sezonym, dlatego taki wolny
3
araujo to powinien być karny
0
za to co zrobił garcia, wan bissaka dostał czerwoną dzisiaj
6
żółta dla kimmicha, skywalker się spłacił
0
ta co krzyknęła bo na kamerze była xD
2
zaczyna się xD
https://pbs.twimg.com/media/E_RECVnXoAEmpAc?format=jpg&name=small
0
lingardinho nie zawodzi
0
wszystko przez czerwoną
0
za co czerwona?
0
wtf, od kiedy lm od 18:45 ;o
0
@IronSanHybrid
pierwsze 3 z brzegu które są lepsze
0
@Encore
https://www.futbin.com/22/player/578/jadon-sancho
he's dead, przynajmniej już wiadomo skąd wzięli tempo dla pepe
0
@Kettger wtedy turniej na XSX zostanie unieważniony xD
0
@Transu96 że się tak zapytam, czy po singlowym turnieju będziecie chętni na turniej par? Z doświadczenia wiem że jest to tragikomiczne doświadczenie, gdy się gra we 2 jednym składem i jeden gra swoje, a drugi swoje xD
0
@MarcelNJ11 Tak, żeby nie było sytuacji że ktoś mi podsyła screena z wynikiem, a 2 gość się wypiera że to nie on ;x
0
@MarcelNJ11 screeny z wynikami podsyłacie do mnie
0
@FCB_dimiC już poprawiłem, nie wiem czemu tak cie miałem zapisanego xD
0
@mesi8191
0
@OnlyBarcelona @IronSanHybrid @BoreekxD @Danielao @koksik2700 @pikass14 @Alvarinho @clyde @ObiektywnyKibic121 @dawidz4
0
@nitey @kapi267 @FCbarca750 @pittbull36 @chavez @tomcias10 @klopx @Cariones @kolomen2 @demsi1707
2
@grejtxkrzychu @xSZYMONOx @paulinoalcantara @masterandservant @PatrychoO @Tollusiek @pride98 @geass @dimiC-FCB @MarcelNJ11
6
RAMBLOWY TURNIEJ FIFA
Tak oto prezentuje się drabinka turnieju
https://zapodaj.net/images/3ac66c30652e1.png
Jeszcze raz opisuję zasady, bo najwyraźniej były niejasne dla niektórych:
PS4 - najpierw są pary, potem będą dwie trójki które zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy - win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, przechodzi tylko jeden, dwóch odpada
PS5 - tam gdzie są trójki zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy czyli win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, w trójkach przechodzi tylko jeden, dwóch odpada
XO - jest po równo, każdy gra po 2 mecze, jeśli bedzie remis to decyduje bilans bramkowy, jeśli bilans również jest remisowy to rozgrywany jest mecz decydujący
PC - pierwsza para gra 2 mecze tak jak XO, a tam gdzie jest trójka zagrają ze sobą po 2 mecze(czyli 4 na łebka), system ligowy czyli win = 3pkt, najpierw decydują punkty, potem bilans bramkowy, jeśli będzie remis w punktach i bilansie to rozgrywany jest mecz decydujący, w trójkach przechodzi tylko jeden, dwóch odpada
XSX - od razu finał xD
Losowanie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10650218#comment-10650266
Nie zapomnijcie po meczu zrobić screenów z wynikami, które podsyłacie do mnie
0
@jedrek7000 no nie gadaj, cud
0
@doc już widzę te 3-5-2 z Roberto na wahadle..
8
@Pilka_jest_okragla no Alba już pokazał, obsrał się i nie trenował rano xD
1
@michalbuks pod fife zawsze xbox
1
@neymarjr_143 na ps jest drożej w ut, a na pc najdrożej xD
prześledź sobie np. ronaldo
https://www.futbin.com/21/player/542/cristiano-ronaldo
https://zapodaj.net/images/0eb80502fc821.png