Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Ole zobaczył że Sancho w fifie dostał 81 tempa i stwierdził że jak on taki wolny to nie będzie grał
2
@Pilka_jest_okragla panowie, to jest sezon przejściowy, nie ma Messiego, jesteśmy słabsi, nie mamy specjalnych szans na zwycięstwo ale jakoś to będzie
7
@LeoMessiah i gra z kontuzją
1
@Tom30 i tak to właśnie jest
0
@Encore ano łyknie, aż po same kule ;x United/Chelsea to biorą w tym roku
0
@PatrykBarca Panie, enkor to mówił nawet że City łyknie w tym sezonie lige tak o, nie ma co gościa brać na poważnie
1
@Toretto no przecież masz w wersji ultimate wersję i na ps5 i na ps4 i na xo i na xsx
0
@Arkadio90 jak masz sobie jaja robić to nie zawracaj gitary
4
@kamyk_23 chwila bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, padł ci zasilacz a ty kupiłeś nowy komputer? xD
0
@Kettger początki w fifie to kilka h edytowania ratingów żeby wyglądały jak należy i żeby Messi zaczynał w Barcy xd
0
@LeoMessiah jakieś nowości są na XSX i PS5
0
@Botanik @Arkadio90 jak z wami, zagraliście swoje 2 mecze?
0
@LeoMessiah z turniejami wrócimy w fifie 22, nie od razu ale możecie wyczekiwać, losowanie będzie równie profesjonalne co ostatnio xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10650218#comment-10650266
0
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/7911793c7c73d.png
Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191
Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD
Pierwszy półfinał PS5
@dawidz4 vs @OnlyBarcelona
Drugi półfinał PS5
@clyde @ObiektywnyKibic121 @Alvarinho
czekam na wyniki meczów z obiektywnym
PS4
@kapi267 vs @nitey proszę się sprężyć ze swoimi 2 meczami, bo po drugiej stronie drabinki już jest finalista, a wy jeszcze nawet nie zaczęliście i czekają na was
@chavez @FCbarca750 możecie zacząć już swoje 2 mecze
Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu
3
@Encore nie świruj pan, klasyk czeka
https://streamable.com/bv3lo
0
@IronSanHybrid ban za free
1
@VenoM Dest to ma grać na PO, a Roberto w pomocy jak już, a Mingueza na ŚO
2
@tomek8756 ok
3
@amanter mięsiste
1
@IronSanHybrid jeszcze przyjdziesz po porady jak coinsy zrobić w fifce leszczu ;x
1
@Pawlak1992 El Bydlako
2
o kurłła, ten 3 to w fifce muszę mieć
0
@grejtxkrzychu pokaż ile było do 75 w 2 meczu xd 4;0 zanim się wylało a 2:0 już w 5 minucie xd, aż się toxic zrobiłem i ci wielgasa na koniec pokazałem xD
PS. Masz zapis meczów? Obejrzałbym sobie
1
@PatrychoO oszukali mnie, banda złodziei decydentów
0
@franegpro darmowe i jakościowe, hajs trzeba odkładać na norweską bestię
11
Wiem że to wysrywy pismaków, ale lepszy Sterling na wypożyczeniu niż Olmo za 70
0
@IronSanHybrid pal gumę, byś przyszedł na xboxa to byś poznał co to złomowanie
0
@IronSanHybrid powiedział ten co mu rywal z litości pozwolił wyjść po 1 połowie meczu bo już było 14:3 xD ja przegrałem bilansem 8:9, w meczach 1:1
2
@barcelonaLM panie, gość grał na dopingu wypożyczonym neymarem, trzeba powołać komisję ramblowską czy delikwenta nie zdyskwalifikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/30e42ef0d636d.png
Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191
Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD
@nitey ostatnie ostrzeżenie przed walkowerem
Pierwszy półfinał PS5
@dawidz4 vs @OnlyBarcelona
Turniej PC
@Tollusiek @pride98 @geass oczekuje na wyniki na PW, bo finał już rozegrany, a nawet wcześniejszych wyników jeszcze nie dostałem
Rozstrzygnięte turnieje
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu