1

@Rust_Cohle Ole zobaczył że Sancho w fifie dostał 81 tempa i stwierdził że jak on taki wolny to nie będzie grał

2

@Pilka_jest_okragla panowie, to jest sezon przejściowy, nie ma Messiego, jesteśmy słabsi, nie mamy specjalnych szans na zwycięstwo ale jakoś to będzie

7

@LeoMessiah i gra z kontuzją

1

@Tom30 i tak to właśnie jest

0

@Encore ano łyknie, aż po same kule ;x United/Chelsea to biorą w tym roku

0

@PatrykBarca Panie, enkor to mówił nawet że City łyknie w tym sezonie lige tak o, nie ma co gościa brać na poważnie

1

@Toretto no przecież masz w wersji ultimate wersję i na ps5 i na ps4 i na xo i na xsx

0

@Arkadio90 jak masz sobie jaja robić to nie zawracaj gitary

4

@kamyk_23 chwila bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, padł ci zasilacz a ty kupiłeś nowy komputer? xD

0

@Kettger początki w fifie to kilka h edytowania ratingów żeby wyglądały jak należy i żeby Messi zaczynał w Barcy xd

0

@LeoMessiah jakieś nowości są na XSX i PS5

0

@Botanik @Arkadio90 jak z wami, zagraliście swoje 2 mecze?

0

@LeoMessiah z turniejami wrócimy w fifie 22, nie od razu ale możecie wyczekiwać, losowanie będzie równie profesjonalne co ostatnio xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10650218#comment-10650266

0

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/7911793c7c73d.png

Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191

Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD


Pierwszy półfinał PS5
@dawidz4 vs @OnlyBarcelona

Drugi półfinał PS5
@clyde @ObiektywnyKibic121 @Alvarinho
czekam na wyniki meczów z obiektywnym

PS4
@kapi267 vs @nitey proszę się sprężyć ze swoimi 2 meczami, bo po drugiej stronie drabinki już jest finalista, a wy jeszcze nawet nie zaczęliście i czekają na was

@chavez @FCbarca750 możecie zacząć już swoje 2 mecze


Rozstrzygnięte turnieje
PC - @geass
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu

3

@Encore nie świruj pan, klasyk czeka
https://streamable.com/bv3lo

0

@IronSanHybrid ban za free

1

@VenoM Dest to ma grać na PO, a Roberto w pomocy jak już, a Mingueza na ŚO

2

3

@amanter mięsiste

1

@IronSanHybrid jeszcze przyjdziesz po porady jak coinsy zrobić w fifce leszczu ;x

1

@Pawlak1992 El Bydlako

2

o kurłła, ten 3 to w fifce muszę mieć

0

@grejtxkrzychu pokaż ile było do 75 w 2 meczu xd 4;0 zanim się wylało a 2:0 już w 5 minucie xd, aż się toxic zrobiłem i ci wielgasa na koniec pokazałem xD
PS. Masz zapis meczów? Obejrzałbym sobie

1

@PatrychoO oszukali mnie, banda złodziei decydentów

0

@franegpro darmowe i jakościowe, hajs trzeba odkładać na norweską bestię

11

Wiem że to wysrywy pismaków, ale lepszy Sterling na wypożyczeniu niż Olmo za 70

0

@IronSanHybrid pal gumę, byś przyszedł na xboxa to byś poznał co to złomowanie

0

@IronSanHybrid powiedział ten co mu rywal z litości pozwolił wyjść po 1 połowie meczu bo już było 14:3 xD ja przegrałem bilansem 8:9, w meczach 1:1

2

@barcelonaLM panie, gość grał na dopingu wypożyczonym neymarem, trzeba powołać komisję ramblowską czy delikwenta nie zdyskwalifikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/30e42ef0d636d.png

Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191

Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD
@nitey ostatnie ostrzeżenie przed walkowerem

Pierwszy półfinał PS5
@dawidz4 vs @OnlyBarcelona

Turniej PC
@Tollusiek @pride98 @geass oczekuje na wyniki na PW, bo finał już rozegrany, a nawet wcześniejszych wyników jeszcze nie dostałem

Rozstrzygnięte turnieje
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?