Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KacperVEB stary już jest, emeryturka
2
@Deviler moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze
2
@takisobiektos gruby jeszcze nie wie z kim ma do czynienia ;x szejku go ustawi
0
@barcelonaLM z chemii, jak to w biedronce
5
pewnie obliczył to z wzoru hajty
19
@masq czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszą
0
@Ghotti A za valverde kto tam biegał?
22
@Kgorecki2500 ja i moje ruskie strimy śmiejemy ci się w twarz
0
@gryfiT. To idź powiedz umtitiemu, żeby oddał część swojej pensji pedriemu ;x
3
@JohnA metina
0
@matirix20 0:3 bayern
15
@Pawelec7 dawno nie było
0
@barcamember nielogiczne, bo się pucują do wszystkich o obniżki pod pretekstem braku kasy, a tu nagle jakieś 75 melonów na olmo, jakieś podwyżki dla młodych, no ludzie ;)
0
@Oskar00 nieco zmieniona? Mam xo i to koło 21 nawet nie stało
0
@Messibestplayerintheworld i wy macie pretensje że ktoś nie chce obniżyć wynagrodzenia u nas? xD jednym obniżają żeby innym podnieść, kabaret
6
@Fartlow oni to sobie nazywają dawki, a w rzeczywistości testują która zadziała ;x
0
@Ghotti A czemu nie 4 4 1 1
0
@Croocers a wiesz dlaczego jest tak tanio? Bo najlepsze karty w grze nie robią różnicy jaką robić powinny, gra traci sens bo po co zbierać na najlepsze karty.
0
@BartqRKO 18 to ostatnia fifa która była lepsza od poprzedniczki, każda następna jest gorsza od poprzedniczki, 20 i 21 można postawić koło siebie z delikatnym wskazaniem na 21.
0
@PatrychoO
narzekaliście na sztuczki? :) to teraz macie festiwal sweaty goli. Na ten moment najgorsza fifa odkąd gram w uta, czyli od 13, ale poczekajmy na patche
1
@Wiktorek2002 już zapomniałeś ile bramek nastrzelał? ma ciąg na bramkę i świetne wejścia z 2 linii, mógłby grać np jako śpo w 4-3-1-2
2
@LeoMessiah jeszcze jedna
5
@Barca1992 sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
1
@Ying widzę że zdania ekspertów są podzielone
0
@Ying a ile Messi ma rekord?
0
@Pieprz będzie powtórka z LM
0
@IronSanHybrid ja tam nie widzę dużych pań, tylko ulańca
3
i wy mu złotą piłkę chcieliście dać, phi
0
@IronSanHybrid jakby ci to powiedzieć..
0
@Ghotti w wiaderku przynosi