1

@KacperVEB stary już jest, emeryturka

2

@Deviler moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze

2

@takisobiektos gruby jeszcze nie wie z kim ma do czynienia ;x szejku go ustawi

0

@barcelonaLM z chemii, jak to w biedronce

5

pewnie obliczył to z wzoru hajty

19

@masq czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszą

0

@Ghotti A za valverde kto tam biegał?

22

@Kgorecki2500 ja i moje ruskie strimy śmiejemy ci się w twarz

0

@gryfiT. To idź powiedz umtitiemu, żeby oddał część swojej pensji pedriemu ;x

3

@JohnA metina

0

@matirix20 0:3 bayern

15

@Pawelec7 dawno nie było

0

@barcamember nielogiczne, bo się pucują do wszystkich o obniżki pod pretekstem braku kasy, a tu nagle jakieś 75 melonów na olmo, jakieś podwyżki dla młodych, no ludzie ;)

0

@Oskar00 nieco zmieniona? Mam xo i to koło 21 nawet nie stało

0

@Messibestplayerintheworld i wy macie pretensje że ktoś nie chce obniżyć wynagrodzenia u nas? xD jednym obniżają żeby innym podnieść, kabaret

6

@Fartlow oni to sobie nazywają dawki, a w rzeczywistości testują która zadziała ;x

0

@Ghotti A czemu nie 4 4 1 1

0

@Croocers a wiesz dlaczego jest tak tanio? Bo najlepsze karty w grze nie robią różnicy jaką robić powinny, gra traci sens bo po co zbierać na najlepsze karty.

0

@BartqRKO 18 to ostatnia fifa która była lepsza od poprzedniczki, każda następna jest gorsza od poprzedniczki, 20 i 21 można postawić koło siebie z delikatnym wskazaniem na 21.

0

@PatrychoO



narzekaliście na sztuczki? :) to teraz macie festiwal sweaty goli. Na ten moment najgorsza fifa odkąd gram w uta, czyli od 13, ale poczekajmy na patche

1

@Wiktorek2002 już zapomniałeś ile bramek nastrzelał? ma ciąg na bramkę i świetne wejścia z 2 linii, mógłby grać np jako śpo w 4-3-1-2

2

@LeoMessiah jeszcze jedna

5

@Barca1992 sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

1

@Ying widzę że zdania ekspertów są podzielone

0

@Ying a ile Messi ma rekord?

0

@Pieprz będzie powtórka z LM

0

@IronSanHybrid ja tam nie widzę dużych pań, tylko ulańca

3

i wy mu złotą piłkę chcieliście dać, phi

0

@IronSanHybrid jakby ci to powiedzieć..


0

@Ghotti w wiaderku przynosi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?