7

@LS już czecia? kurłła a ja jeszcze pierwszej nie wziąłem ;/

0

@Kettger tylko fifowe słabiaki się cieszą ;)

13

@Janas11224 zabawne że dopiero teraz się znowu zaczyna szczekanie na superlige, bo wcześniej wszyscy byli zajęci oglądaniem city-psg czy milan-atleti

1

@Rysiu ta gra to nieporozumienie, sam na sam strzelić to iksDe, a wystarczy prostopadła górą i wszyscy rozkładają nogi, dryblingiem też wuja można przejść

1

@IronSanHybrid gówno totalne ta 22, czekam na patche

1

@Rewolucja123 po lewej jakiś młody, po prawej goat

0

@IronSanHybrid czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszą

1

3

suarez przełamany

0

messi już się wyleguje xd

2

sheriff xDDD 2:1

11

messi ogórasom z ligue nie strzela, trzyma bramki na tych lepszych

1

ale fajnie macha tymi łapkami ten średniak grealish ;x

1

@Katalonbar nie mamy kadry na sheriffa

4

ofensywne trio city - 1,75, 1,70, 1,73 - a ci ciągle wrzucają na tych krasnali górą xD

0

brazylijski król dryblingu xD

0

neymara do obrony trza przesunąć ;x

3

jak to czerwona powinna być dla rudego

1

1,75, 1,70, 1,73 - wzrost "napastników" city, a ci ciągle wrzucają górą xD

0

skywalker by to strzelił

0

ale fart

2

verratti top

2

jazda z tym city

0

goooooooooooolllllllll

0

gundogan kontuzja?

2

kaszankaaaaaaa

1

@Colin94 areczku nie wygłupiaj się, w niedzielę odrobisz te 4h które mi jesteś winien

1

@VirtuoZ jeszcze jedna, nocą dzika bestia

0

@IronSanHybrid winny się tłumaczy

0

@IronSanHybrid a kto by tam wchodził na twój profil, jak nie przester to gołe męskie dupy, na szczęście elemelent cię trzyma krótko z twoimi zapędami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?