Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@LS już czecia? kurłła a ja jeszcze pierwszej nie wziąłem ;/
0
@Kettger tylko fifowe słabiaki się cieszą ;)
13
@Janas11224 zabawne że dopiero teraz się znowu zaczyna szczekanie na superlige, bo wcześniej wszyscy byli zajęci oglądaniem city-psg czy milan-atleti
1
@Rysiu ta gra to nieporozumienie, sam na sam strzelić to iksDe, a wystarczy prostopadła górą i wszyscy rozkładają nogi, dryblingiem też wuja można przejść
1
@IronSanHybrid gówno totalne ta 22, czekam na patche
1
@Rewolucja123 po lewej jakiś młody, po prawej goat
0
@IronSanHybrid czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszą
1
https://zapodaj.net/images/47500c6638341.png
takie pytanie @HERORICH2
3
suarez przełamany
0
messi już się wyleguje xd
2
sheriff xDDD 2:1
11
messi ogórasom z ligue nie strzela, trzyma bramki na tych lepszych
1
ale fajnie macha tymi łapkami ten średniak grealish ;x
1
@Katalonbar nie mamy kadry na sheriffa
4
ofensywne trio city - 1,75, 1,70, 1,73 - a ci ciągle wrzucają na tych krasnali górą xD
0
brazylijski król dryblingu xD
0
neymara do obrony trza przesunąć ;x
3
jak to czerwona powinna być dla rudego
1
1,75, 1,70, 1,73 - wzrost "napastników" city, a ci ciągle wrzucają górą xD
0
skywalker by to strzelił
0
ale fart
2
verratti top
2
jazda z tym city
0
goooooooooooolllllllll
0
gundogan kontuzja?
2
kaszankaaaaaaa
1
@Colin94 areczku nie wygłupiaj się, w niedzielę odrobisz te 4h które mi jesteś winien
1
@VirtuoZ jeszcze jedna, nocą dzika bestia
0
@IronSanHybrid winny się tłumaczy
0
@IronSanHybrid a kto by tam wchodził na twój profil, jak nie przester to gołe męskie dupy, na szczęście elemelent cię trzyma krótko z twoimi zapędami